Balta apdrošināšana

koolmans Reģ.: 26.03.2019

Sveiki, man tāds jautājums par Baltas apdrošināšanas sadarbības auto servisiem. Cik kvalitatīvi viņi sataisa mašīnu pēc avārijas.

Man ir jāpārkrāso viens spārns un bamperis priekšējais, gribētu zināt vai var uzticēt viņiem un dot pārkrāsot vai labāk pašam taisīt pie saviem meistariem?

Cik kvalitātīvi viņi tur krāso detaļas? Būtu labi uzzināt par kādām atsauksmēm

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

To servisu ir simtiem... kurš konkrēti?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 3 Atbildēt

Balta NAV serviss. Tāpat Rimi NAV privāto preču zīmju ražotājs. Lūgums sākt ar šo skaidrībai.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Nu, ar to jau viņš sāk. Tekstā ir par Baltas sadarbības servisiem.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Ir bijushi kaadi triis gadijumi - divas reizes siiki skraapeejumi, vienu reizi - sasists pakaljeejais tilts un viens spaarns. Nekaadu probleemu ar Balta sadarbiibas servisiem. Nopietnaakajaa gadijumaa nedaudz ievilkaas izmaksu saskanjoshana, bet taa - nekaadu probleemu. Nedomaaju, ka mekleet savu meistaru buutu eertaak, un diez vai kvalitatiivaak.

koolmans Reģ.: 26.03.2019
0 0 Atbildēt

Paldies, šajā gadījumā tieši gribēju uzzināt par darba kvalitāti, jo reāli pats taisit es diži plusos nebūšu, tikai lielāks čakars

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Labākajā gadījumā, ja ir kāds “savs” serviss, kas strādā ar konkrēto apdrošinātāju.

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
1 0 Atbildēt

Šonedēļ saņēmu kompensāciju par Igaunijā nošķiltu savu auto. Baltas un tās sadarbības partneris - serviss, kuru izvēlējos manuprāt, izdarīja savu darbu atbilstoši.

Domāju interesējies par konkrētā piedāvātā servisa atsauksmēm.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti