Opel zafira

Eliz Reģ.: 19.08.2019

Sveiki.problema tada ka 2005g.opel zafira 1.9.zūd jauda.līdzko jasamazin atrums vai brīvgaitā paruc zud jauda.uzspiest var tik lidz 2000.noslape pielaiž tad viskartiba.lidz bridim ka samazinas atrumu.pārbaudits gaisa mērītajs vis ok.

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

tiešām nav nekādas vadības bloka kļūdas ???

Man Hondai tubo-dīzelim reiz bija ka pie niknākas uzspiešanas gumijas truba paveras vaļā un gaisa/degvielas maisījums bija galīgi dibenā un arī pie apmēram 2500 apg./min. praktiski kā mironis. Tiesa izslēgt ieslēgt - neko nemainīja.

Eliz Reģ.: 19.08.2019
0 0 Atbildēt

Kompis neko neuzrada.kadu laiku paneli ir paradijusies pretslides lampa.kas deg visu laiku.bet diezvai ar to butu sakara.šadtad ir bijis ka pie otra trasa atruma spiežot virsu uztaisa sitienu un noslapst.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Hmm zini man tāda "iekšēja sajūta" - ka es gan pievērstu uzmaníbu tai pretslīdes lampai. Ja tev tur pastāvīgi tā sistēma gļūči - tā var kaŗeiz mest nost motora jaudu, ja domā ka tu pastāvīgi slidinies …

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Iespēja atslēgt to pretslīdes figņu tev ir ? Pamēģini izslēgt.

Eliz Reģ.: 19.08.2019
0 0 Atbildēt

Wala kaut nu buty tev taisniba.zinu ka brālim auģikam ir tada poga ka var atslegt.man tada nepaatav.ja vienigi pie kompa noņemt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

par taisnibu - tu jau zini ka ir ar virtuālu diagnostiku.

Tavam auto varbūt ir kāds drošinātājs kas ļautu uz laiku to atslēgt - tīri kamēr parbaudīt versiju, jo tucamāk ka tas uz ABS arī attiecas u.c drošības fīčām.

PS. bet reizēm manas idejas ir nostrādājušas/noderējušas kādam.

Eliz Reģ.: 19.08.2019
0 0 Atbildēt

Pagaidam paldies.kad tiks parbaudits došu ziņu intreses pec.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

A kada karba? Ir dzirdets kad parkarse vai kkas saiet uz iso tajas modernsjas karbas tad aiziet sita avarijas rezima, vari pukskinat un nevar vairs uzdot virsu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti