Nissan XTRAIL 2008 2.5 benzīns

Kaspeeers Reģ.: 06.01.2020

Iedegās check engine...Diagnostika saka ka kkas ar 2 cilindru...Meklēju kādu sakarīgu servisu kur aizbraukt...Ogre,Rīga...

 
Frontera Reģ.: 12.12.2019
0 1 Atbildēt

kaut kas ,vai konkrēti??Vajag speciālistu..tā uz bui dui nekas nebūs zināms.Ieteikt būs pagrūti...servisu daudz,bet neko prātīgi ieteikt nevaru īsti.Pārsvarā visādu sētas servisi kas kāš naudu un neko nevar izdarīt..brauc pie dīlera..tur moshka ko patteiks precīzāk.

Kaspeeers Reģ.: 06.01.2020
0 0 Atbildēt

Es pats esmu uz bui dui...jauns un zaļš...nisans ir ar gāzi...nesen paņēmu...lietots auto.Bija ok,bet tad tā lampiņa...Aizdzinu uz servisu pie sevis,pateica 1 un 3 cilindrs nestrādā,nomainīja sveces,2 spoles...strādā,bet pateica ka 2 cilindram darba spējas par 20%mazāk nekā pārējiem.Kompresija vai sprauslas,nesapratu.Gāze nav izmantota.Ieteica(ne servisā) man ieslēgt gāzi un paskatīties kā tad strādā,to arī rīt izdarīšu.Sapratu ka ja ieslēgs gāzi,tad redzēs,ja strādā labi tad vaina būšot mazāk.Kā jau teicu jauns ,zaļš un neizgītots šitajos jautājumos...

Frontera Reģ.: 12.12.2019
0 1 Atbildēt

svečvadus nomainīji???Inžektors čakarējas..pielaid auro,pēc tam noslāpē ,izskrūvē sveces un apskaties,kas tur notiek..ja slapja kāda,tad nav dzirkstele..moška inžektors nesmidzina untt....nu jāpēta,jāskatās,jāskrūvē,jālūr visos caurumos.

Kaspeeers Reģ.: 06.01.2020
0 0 Atbildēt

nu vo...(lielai daļai tas viss liekas pašsaprotami)bet tur jau tā lieta ka es to neizdarīšu pats,nav man tādu zināšanu,iemaņu,neesmu nekad ko tādu darījis,jo ar auto nav bijusi saistība un tāpēc meklēju kur varētu aizbraukt...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti