Hyundai sonata NF 2006 Dīzels...

Kaposts Reģ.: 20.11.2020

Braucot noslapa,pec tam nevareja pielaist,10min meginaju pielaist,pielaidu nobraucu apm 7km noslapa braucot atkal ta ari vairak pielaist nav sanacis...Sakuma pielaizot motors knapi griez apm lidz 500-700 apgriezieniem,dodot gazi noslapst....Tagad vispar pielais uz noslapst pec paris sekundem...Sprauslas,degvielas filtrs,sukņi parbauditi...Kas vel var but par vainu...

 
iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Citas markas dīzeļa auto savulaik bija problēma ar droseli. Šis tas līdzīgs bija. Gluži braucot neslāpa, bet tieši bremzējot mēdza slāpt pa reizei. Pielaist kad varēja, kad ne - tad vajadzēja noņemt kļūdu (par laimi bija kļūdu lasītājs ar mobzi).

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Var sākt skatīties no 10.min youtu.be/psi0C-2CSZo

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

sieva benzīnu ielēja dizeļa vietā

Kaposts Reģ.: 20.11.2020
0 0 Atbildēt

Mazs ticams,pec pedajas uzpildes apm 200km nobraukts

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

naxyjata sonata ?

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Sūkņa vārsts nekorekti strādā, sprauslās jāskatās pārplūde un kā video iespējama cita kopā, reizē vaina. Lai izdodās

Kaposts Reģ.: 20.11.2020
1 0 Atbildēt

Suknis parbaudits,sprauslas ari....viss ir jau parbaudits,palicis vadibas bloks un imobilaizers....Tapec jautaju viss jau izmeginats....

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Es neko neapgalvoju un negribu iedziļināties, bet pavisam vienkārši. Vai sprauslas smidzina degvielu?

Tie baudītāji mēdz dažādi baudīt, ka tk tavu maku pabauda...Slinkums te garus palagus rakstīt...kā mani palūdza iziet no rem zonas romba dīlercentrā. Jo es tam speciālistam sāku pa daudz padomus dot...Ps piedevām tam speciālistam kompī, vienā logā solitair spēlīte karājās. Pēc krietna laiciņa ņemšanās ap automāta gļukiem, iespējamie risinājumi kārbas kapitālais remonts...

Pie vasjas garāžā atrada iemeslu, reizēm nekontakts uz kārbas štepseļa

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti