Droseļvārsta korpusa atspere

edzhi Reģ.: 02.11.2020

Sveiki!

Passat B8 droseļvārstam (angliski throttle body) nolūza šāda atspere. Vai kādam būtu zināms kur šādu var dabūt?

Paldies!

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kā būtu ar motora speceni/parametriem un dampja ražošanas gadu. Bet mana pieeja būtu, ja vien nav letak pirkt visu kopumā, tad atrast ss.lv noškiltu tava verķa analogu un palugtu to noskrūvēt un notirgot ...

īpaši ja vajag tikai atsperi, varbut var atrast bojatu detaļu kurai atspere vesela, un  tad jau vispār pa lēto var dabūt ...

Vel var provet rrr.lt palūret utml.

P.S. Trodo.lv 2 litru dīzeļa drosele izmaksā zem 200EUR ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

P.P.S. atkarībā no motora tev var derēt arī Škoda, Seat, Audi analoga daļa, nu vai vismaz atspere ! iepsējams ka atspere der pat no vecāka modeļa utml ... Dažos šrotos var "nemt detaļu zobos" un aiziet uz vietas pēc izskata "samērīt" ...

edzhi Reģ.: 02.11.2020
0 0 Atbildēt

Sveiks!

Auto ir VW Passat B8, 1.4 benzīns, 110kW.

Jaunu detaļa ir pieejama, bet negribētos ieguldīt 200eur uz visu detaļu, ja nolūzusi tikai maza atsperīte. 😕 Tāpēc arī šāds jautājums, bet paldies par atbildi, mēģināšu tālāk meklēt pa “šrotiem”.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Btw iesaku paņemt Trodo.lv ievadīt sava auto valsts numura zīmi, izvēlēties precīzi tavu motoru utml. ( tas ja piedāvā šādu izvēli, dažreiz, jau pec VNR tavu auto atpzīst 100%)

Tad izvēlies "Degvielas sistēma" => "Maisījuma sagatavošana" => "Droseļvārta apsaiste" => izvēlies jebkuru parādīto droseli, tad zem daļas "attēla" ir sadaļas "Teh. parametri ", "OEM numuri" un "Saderīgie auto"  - pēc tā var paskatīties saderīgoss auto !!!

Un no tā saraksta es ņemtu un skatītos uz saderīgām Škoda (Octavia), jo liela varbūtība ka starp noškiltiem (auto)  un tev "derīgiem" motoriem, tās var būt visizplatītākās !!!!

P.S. te ir piemērs kā tas izskatītos, es tik nezinu vai es pareizo motoru paķēru no saraksta:

www.trodo.lv/drosele-borsehung-b19289

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

BAP veikalā pie letes dažādas atsperes škiet bija, vairāk gan citiem nolūkiem, bet varbūt var piemeklēt.

P.S. Edgar to bildi neredzam, jo links nav publisks. Uzmet uz failiem.lv vai citur.

edzhi Reģ.: 02.11.2020
0 0 Atbildēt
edzhi Reģ.: 02.11.2020
0 0 Atbildēt

failiem.lv/u/5j5vnrtkn#/view/3bvrttvje

šī ir visa detaļa kopumā.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

No pēdējā vijuma nevar uzlocīt jaunu stiprinājumu? Nav nekāda svarīgā atspere, strādās arī ar -1 vijumu. Ja grūti locīt, var pasildīt ar degli.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti