Vai un kā apdrošinātāji "met" pēc vētras plūdiem Latvijā 2024?

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāda pieredze? Cik korekti tas ir un vai vispār tad ir vērts apdrošināt?

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Ir vērts apdrošināt. Citādi pēc tam pilns feisbuks ar lūgumiem pēc ziedojumiem. Tikai - ir jāizlasa un jāsaprot spēles noteikumi. Klasiskais letiņa piegājiens ir izvēlēties lētāko, neiedziļinoties, kas tiek un kas netiek segts, un pēc tam bļaut, ka visi apdrošinātāji ir uzmetēji. Jāsaka gan, ka arī apdrošinātāji, īpaši ja pērc pa tiešo, mēdz stāstīt pasakas, kas nesakrīt ar realitāti, kā tas, manuprāt, bija ar to BTA gadījumu. Ja pats nespēj vai negribi noteikumos iedziļināties, priekš tam ir apdrošināšanas brokeri. Bet, nu, ja gribi lētāk un pērc internetā, tad lai internets tev arī palīdz, ja kas notiek.

P.S. Nupat nopirku un apdrošināju dzīvokli. Burtiski pēc nedēļas nolohojos, remontējot virtuvi - aizgāja pa pieskari aukstā ūdens zagluška virtuvē (kaut ko laikam nebiju līdz galam noblīvējis), nopludinot apakšstāva kaimiņus. Varu īpaši neiespringt, manu kasjaku nosegs apdrošinātājs.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
2 0 Atbildēt

tie ziedojumi 90% gadījumu ir lohatrons.

Cilvēks saņem apdrosināšanu un tad vēl prasa ziedot.

Vispār palasot ziedot.lv tur tādas lietas var izlasīt. Visi kuri grib uzdzīvoties uz bērnu rēķina erīkojas apmēram tā:

Bērns salauza roku un prasa ziedot rehabilitāciju Vācijā. It kā pie mums nevar. Un lai iežēlinātu idiotu raksta - viņš jau piedzima ar aptītu nabassaiti, bērnībā visu laiku slimoja... visi bērni iet uz dārziņu, viņš sēž mājās, jo slims....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Šajā ziņā mani vairāk mulsina tie jaunieši - ziedojumu vācēji pie tirdzniecības centriem.

masteryx Reģ.: 14.05.2006
0 3 Atbildēt

Tipiskais cilvis nopērk dārgu auto , un tātad vajag KASKO. 

Es braukāju ar 500 e vērtu auto. Man apdrošināšana galīgi nav interesanta ,ja nu tikai OCTA

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti