Tunings

snow Reģ.: 03.05.2002

She var patecinat mazliet siekalas

www.abbottracing.com/2002/index.htm

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..35
snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Vai vispar ir atskiriba shajos xenon komplektos?Ir redzeti ari krievija razhoti.

Kuri labaki un ja kads ir jau uzstadijis varbut var ieteikt kadu jau parbauditu vietu.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

1)

Vai gadijuma kads/a zin vai ir jega manam 9000 CSE pieliet priksejam lampam freonu, jo man ari gribas zilas gaismas.

Tiesam bus "nakti ka diena" ?

2)

Cik maksa auto parbuve uz gazi, jeb kudra tomer letak?

Par cik gradiem auto bus siltaks?

3)

Kas ir vecs gaiss riepaas?

Vai tas ietekme bruksanu no kalna?

4)

Kur var nopirkt un cik maksa spidometra ella?

Vai tas ietekmes degvielas paterinu?

Paldies,

Tikko Sabniece Baiba U.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Vajadzetu Baibai griezties ar shiem jautajumiem Tvaika ielas servisa.

xxl Reģ.: 21.09.2002
0 0 Atbildēt

Par tām eļļām vari pajautāt okam garāžās viņš tev visu izstāstīs

Un tas noteikti ietekmē braukšanas ātrumu - jo trosītei ir mazāka pretastība un tā var ātrā griezties.

Gaisu ieteicams mainīt mēneša pēdējā trešdienā = tad tas ir sevišķi efektīvi

Nevajadzētu pumpēt repas laikā no 12-14 jo tad tas ir siltāks un nav tik elastīgs, var pievienot nedaudz svina.

Lampās vari sapildīt propānu- butānu efekts baigi labais.

Kūdru var - bet tikai sausu un vēlams ar koku skaidām sajaukt - sanāk baigā ekonomija.

Jakādi jautājumi, griezies augstākminētajā servisā.

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Jaa, jaa, Baiba, ielic savam auto lampaas FREONU, un buus tev gandriiz vai ledusskapis )))))))

Vispaar TO lietu, par kuru to domaa, sauc par KSEONU!

Freonu senaak pildiija ledusskapjos, kondicinoieros, airasolos un putuplastaa.

T.

PS. Nothing personal

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Sen nebiju tik labi smējis

marexs Reģ.: 17.06.2002
0 0 Atbildēt

Labs!!!! Baiba malacis. Es vēl painteresētos par apsildāmo sporta piepītētāju (cigaretēm)[addsig]

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Tagad nopietni:

Kur var uzzināt par lampiņu reālo gaismas atdevi (mēra tajās Lm ...?). Ne uz vienas kastītes tas nav raxtīts!

Mani interesē H1 tipa spuldzīte. Cik saprotu "parastam" 9K varot droši likt 65W tālajiem, bet pagaidām nekur tādas neesmu redzējis, tāpēc nesaprotu vai tās Osram 55W (+50% gaismas atdeve?) tiešām dos to mega gaismu, vai tomēr jāturpina meklēt kautkādas 65W spuldzes?

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Manam 9k 2.3 HOT staav 55W + 30% mazliet labaak spiid, bet lidz Xenonam taalu. Neesmu dzirdeejis taadas 65W, varbuut tiem autinjiem, kam tuvaa un taalaa gaisma ir vienaa spuldzee, tipa tuvaa 55W taalaa 65W

Fire Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

To Yukki:

Es tev varu paardot Xenon lampas (shkjiet nosaukums ir Zenon - piegaadaataajs laikam "Varta" uz H1 shtekeri - 100 W.

Nopirku savam Audi - meistari saka lai es nelieku - man ir iipashi maza reflektora kamera (2 dienas nobraucu ar tiem un droshs paliek nedroshs iznjeemu). Ja tavam tuvaas gaismas iziet uz kopeejo lampas korpusu, nevis ir ar atsevishkju reflektora kameru un sfeerisko leecu tai priekshaa, tad veel var meegjinaat, savaadaak var kautko sakauseet.

Man uzmetaas baigaa shkrobe, kad meistari teica lai njemu aaraa - izskatiijaas baigi stiliigi un arii patiikamaaka braukshanu tumshos celjos (uz labi apgaismota celja vai gadiijumaa ja pretii naak bliiva pluusma nav nekaada starpiiba). Gaisma ir pariikami balti - zilgana. Standarta 55w lampa - 1700 lm, Zenon - 2300lm. Starpiibu var pamaniit.

lamers Reģ.: 24.09.2002
0 0 Atbildēt

Fire!!!

Pa cik dosi savas lampas?

Fire Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Lampas ir tuvo gaismu, nevis taalo, taakaa njemiet veeraa.

Lampas veicii njeemu par 13 Ls, par cik es taas esmu palietojis jau 2 dienas un neesu jau veikals, tad atdoshu par 10 Ls (taapat jau nav kur likt).

Var sarunaat piemeeriit, ja patiik un lampu konstrukcija ljauj pastaaviigi lietot, tad njem tik ciet.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

es laikam kautko nesaprotu, bet Fire, tās tiešām ir Xenon lampas??? šķiet, ka tā nevar būt!

Fire Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Xenon gan.

Parastaas lampas arii ir pildiitas ar kaut kaadu halogeeno gaazi, bet shiis ir ar Xenonu. Taas gan nav High Intensity Discharger (HID) lampas, kuraam vajag gjeneraatoru uz 24 vai 48 Voltiem un starta jaudu uz saviem 10 kW. Tachu ir ieveerojami labaakas par parastajaam.

mellais Reģ.: 08.04.2002
0 0 Atbildēt

-interesē tāda lieta kā sportam forsēts loga pacālāja motorīts!

- ja ir ko piedāvāt, tad meilojat. Esmu gatavs maksāt bargu naudu par to verķi. Un ļoti vēlams, lai būtu ar G32 kompresoru.

P.S. iepriek;s pateicos!

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Sveika tauta Visur te apkart veidojas auto klubi visadam markam IEROSINU VEIDO VAZ un zaz KLUBU domaju ka piekrishana bus daudz info apmainas par automashinam un utt.

Varetu saprkties pa 30 Ls vaz un taisit klubu Ko tauta saka ja savaktos kadi 50 purni un gastu ar ziguliem!!!!

mellais Reģ.: 08.04.2002
0 0 Atbildēt

- nezinu kā ar to ZAZ klubu, jo tie jau izmiruši, bet VAZ rullē. Tik pa 30Ls nekādu prātīgo VAZu un ZAZu neiepirksi.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Liekas ka SAAB no GAZ VAZ ZAZ ir diezgan patalu. Varbut tadiem rulziem piemerotaka butu izklaides zona?

mellais Reģ.: 08.04.2002
0 0 Atbildēt

neiebraucu.......kāds sakars te SAABam?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Šī vienkārži ir SAAB zonas diskusiju lapa

marexs Reģ.: 17.06.2002
0 0 Atbildēt

- Interesē lokanā antena, kā kādreiz bija VAZiem, ko varēja aizāķēt aiz āķīša uz jumta. Skaisti.

- Nenāktu par ļaunu uzlikt gumijas lencītes, kas velkās pa zemi pakaļā divas gab. Kur var nopirkt.

- Dekoratīvie kalpaki liek man aizdomāties kā par nopietnu tūninga elementu. Kāds var skaistus piedāvāt?[addsig]

Belochka Reģ.: 25.09.2002
0 0 Atbildēt

He - he...

NEZINIITE uzradaas....

nu staasti...

Kaa iet SAABam ?

Ko labu esi sadarijusi pa briivdienaam?..... vai biji godiiga? raama? un pieklaiiga? [addsig]

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Vakar Starp Jelgavu un Ozolniekiem aiz muguras uzradas viens Saabs un es atcerejos ka Saabisti ir "baigie brauceji" un gribeju vinam/vinai paradit cik forsi braucu un drusku stulbi apdzinu un ta ka tomer paliku dziva, tad ari - attiecigi nokaunejos. Palaidu to saabu garam - lai skrien!

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Tez es par zaz, Vaz klubu INTRESE PARTAISI bmw 535 TUNINGAM IETUNET NO ZIGULA SALONU KRESLUS UN PANELI UN DURVJU RUCHKAS DZEKI IESAKIET KADAS IDEJAS PIE KA JAGRIEZAS

tATAD GRIBU UZLIKT ARI LAMPAS UZ BMW 535 NO ZAZA!!!!

DZEKI IDEJAS______________________________________

1 2 3 4 5 6 7 8 ..35
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti