Tunings

snow Reģ.: 03.05.2002

She var patecinat mazliet siekalas

www.abbottracing.com/2002/index.htm

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..35
Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Tatad tes es par zaz Vaz klubu intrese priekshu bembim no zaza uzlikt un aizmugiri no zigula darbs liels bet tas to verts

Domaju Parizes MOTORSHOVA PIEDALITIES!!!

Belochka Reģ.: 25.09.2002
0 0 Atbildēt

Draiskule !...

a mans CS visu sestdienu liidz svetdienas vakaram nostaaveeja garaazhaa... to sargaaja Nika ( vilku suns )...

Tas bija super zems degvielas pateerinsh... 0,0000000001l/42h

Cool!

Caluju [addsig]

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Tatad te es nu jus jau sapratat next domaju ka mashinai bus vajadziga piekabe tapec piekabi varetu uzchinit no zaza kuru jaukshu ara uztaisit be jumta kautkadas ruchkas japiemetina protams ar piekabi ARI PIEDALISHOS PARIZES MOTSHOVA LIKSHU KOPA AR JAUNO A8 UN 7BMW

Tatad turpinu rati bus uz R13 iespejam ka no jawas ari labi durvis varetu nomainit no veca zilina panemt!!!!

Dzeki atsauces idejas

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Davai como0 como idejas

marexs Reģ.: 17.06.2002
0 0 Atbildēt

Laba gaume! Atbalstu. Saliec daudz antenas, jo vairāk, jo labāk - krutāk. [addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Te var palasit par Osram piedavajumu auto gaismu upgrade

www.osram.com/products/automotive/upgrade.html

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Lavakar mani mīļie un "ieteikt spējīgie"!

Paklausiju jūsu (aizmirsu ta kunga vārdu) ieteikumiem un devos uz to Tvaika ielu Kreonu spūldzēs pildiit, nu esat gan jokdari!!

Izradijās, ka nav nekāda SAAB servica tur, bet ir jūs tūlīt smiesieties - tur ir Trako māja! Ha- Ha, "paciemojos" tur uz nebēdu, tad devos tuningot savu auto.

Atradu netālu no Tvaika ielas meistaru kurš var salonā Propānu iepildīt (esot labs pret kodēm un logi nesvīstot) vai kāds ir meiginājis ? Man pieredzējušai uzpīpētājai ir savrīgi zināt jūsu viedokli!

Kas tās par lampiņām Oskaram ? vai ir labākas par Kalev ?

Vai varat ieteikt kam var nodot rūsu no mana auto ? - dzirdēju runājam, ka ir kolekcionāri.

Vai snow nozīmē sniegs? - kādu slepeno vārdu lai izmantoju es?,

varbūt rain - lietus angl. es arī mēdzu nokrist no gaisa un izkust

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

vai dieviņ-tētiņ aizmirsu parakstu uzlikt.

Ar patiesu cieņu un uz drīzu redzīti

Baiba ŪPE

Tomēs Saabniece arī!

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

jamm ... es pienemu ruusu vairumaa ... baigi daudz vitramiinu tajaa ira ... un nemaz nav tik negarshiiga ... vajag pievienot vel drusku majoneezi un zaljos zirniishus [addsig]

Extreem Reģ.: 07.01.2002
0 0 Atbildēt

Lavakar Baibuci,

Nu re kā sanāca - neatradi servisu, bet vismaz laiku lietderīgi pavadīji. Vajadzēja Tev līdz galam braukt pa to Tvaika ielu, tur ir termināls, kur freonu, kreonu un propānu kuģos pilda, tur pa lēto var tieši no cisternas noliet.

A priekš tā propāna toč iesaku kārtīgu high performance sporta piepīpētāju iegādāt.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Iesaku topiku partaisiit par SAAB humor site!

Baibai SAAPistei diezgan labi sanaak.... oj atvainojos SAABistei.[addsig]

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt
Belochka Reģ.: 25.09.2002
0 0 Atbildēt

To: Baiba Uupe:

Klau, pameigini atgaisot smadzenpodu normaalaa staavoklii jaabuut zem 32 Bar - cik tev?

Obnemaju

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Oi, man par tiem xenoniem sen bija doma, bet daaargi maitas.... Nu nevaru es patreiz aljauties (kaameer autinsj veel nav nomaxaats). Bet peec tam gan uzreiz...

Nu bet par taam kastiiteem - vinjas katrai lampai var buut vai nu viena vai divas, atkariibaa no izpildiijuma. Un veel - xenoni ir TIKAI TUUVIE, jo leeni iedegas. Taapeec to izmantosjanu taalajos "pogainie" neatljauj - kaa nekaa cilveekam nebuus iespeeja operatiivi pazinjot pretiimbraucosjajiem par vinju existenci aiz liikuma...

Nu jaa, veel par SAABa lampaam - vienalga kas bet kaut kas ar vinjaam ir jaadara, jo ar defaultajaam, taa nav brauksjana bet pojebenj kautkaada. Es kaadu meenesi pameegjinaaju, ziemaa... paldies... vispirms uz parastajaam "extra bright" nomainiju, bet peec tam uz tiem vaacu "Laser Light-iem" (blue)... Diez ko "blue" jau nav, nu bet vismaz kaut ko uz celja jau var ieraudziit...

Runaajot par GALU, tad tas SAABiem kaa esmu pamanijis - izcili kretiiniski izruusee, taapeec lai nebojaatu kopeejo skatu kaut kas ar jamo ir jadara. Es savam laikam vismaz kaut kaadu uzskruuveejamo uzmavu uzliksju, nu vismaz pagaidaam...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Starp citu pie Beno pasutiju baltos pagriezienu lukturishus kas sparnos lidmashinam ir originali oranzi un ne visai smuki izskatas ja lielie pagriezieni ir balti.

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

snow: wow.. un cik tad tādi maksāja?

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Liekas ap 14Ls komplekts. Tie nakot 9-5 modeliem ka papildus extra.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

juus nu gan te beernishkjiigas lietas apspriezjat!!!!!!!!!!

-neons maksaa 120Ls........ tepat latvijaa

-manam SAAbam i Chipa nevajag...taapat lido... vajag saakt ar turbiinas spiedienu....

-a par izpuuteeu galiem nemaz i runaat naf veerts

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

To anonimajam

Varbut padalies ar info ko esi savai lidmashinai uzlabojis.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt
Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Es savam 9k 2.3HOT netaisos neko iipashi tjuuneet. Ar 200 lopiem priekshai velkoshai pilniigi pietiek - ta jau izskataas ka katru sezonu jauni ripulji bus japeerk, uzmetiishu Koni, ielikshu CoolBlue tuvos/talos H1(daljeji jau izdariits) un migliniekos iemetiishu OSRAM H3ar 50% lielaku atdevi. Vizuali uzskatu, ka tas auto jaatstaaj kads ir piedzimis - lai ir kaa saciit autentisks. Spidiigs izputeja gals varbuut buus tikai tad, kad pats izpuuteja bundulis sapuus - nav jega uz kaut ka puspuvusha kaut ko spiizdiigu maukt virsuu.

Pieticiiba dziives norma![addsig]

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Man ar ir izdevies kautko pieķūnēt! (BMW E30)

background.grm.lv/1.jpg

background.grm.lv/4.jpg

background.grm.lv/6.jpg

Python (python@one.lv)

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

varbūt kādam sāābistam ir informācija kur varētu iegādāties lietos diskus R16 ,vēlams AERO.uz 4 skrūvēm!!!!!!!! par daudz maz reālu cenu...........

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Anonimais:

Pie mums Aero ir uz pirkstiem saskaitami, tadel saubos vai 16" diskus varesi atrast. Visdrizak bus tev jataisa specpasutijums no Eiropas, vai japerk jauni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..35
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti