Kārtot: Augošā secībā
1 2
ZZZZ 17.01.2020 13:41

Transleiteris lēnām uzlabojās

ZZZZ 13.01.2020 8:49

Manā uztverē ļoti labs variants. Esot ļoti kvalitatīvas baterijas. Nez cik izmaksātu viņu šeit piereģistrēt un vai dotu zilos nr? Jo tā kombinētā piedziņa un visādi var paskatīties.

ZZZZ 10.01.2020 14:27

Sāls ir tajā, ka ir maz cilvēku kuri perfekti orientējas visās likumdošanas niansēs. Satiksmes noteikumiem ir jābūt vienkārši saprotamiem nevis krustojumā ar intensīvu satiksmi jārisina rēbuss.

ZZZZ 10.01.2020 13:09

Tā ir problēma jo jaunajam vadītājam gāžas virsū daudz informācijas, un paša auto vadīšana, kas pieredzējušam stūrētājam ir pašsaprotama un automātiska. Tāpēc apstāšanās ir problēma ko jaunie vadītāji grib izlaist. Zinu reālus gadījumus kad tikko izcepts šoperīts pārbrauc krustu pie sarkanā, jo nespēj visu nočekot. Viņi bieži arī skatās vairāk spidometrā, lai ievērotu ātruma režīmu, un ceļa vērošanai uzmanība atliek mazāk.

ZZZZ 10.01.2020 12:01

Iespējams, bet ja dzīvo dzīvoklī un auto tur stāvlaukumā. Vasku pūtīsi uz sāls maisījuma dubļiem?

ZZZZ 09.01.2020 8:41

Aizbrauc Imantā Eskada serviss Jūrmalas gatve 33?, pirms tam piezvani, parasti pieraksts. Viņi labo, atjauno. Pats tur esmu labojis. Patika.

ZZZZ 07.01.2020 14:39

Mans uzskats.

1.Svarīgi kopt auto regulāri ( mazgāt noskalot sāls šķīdumu ) un turēt vēdināmās telpās ( nojumēs ), labāk jau regulāri braukt.

2.Apstrādāt ar nesakalstošu aizsarglīdzekli regulāri.

Pārējais mārketings.

Pa Krown labi, ka nomazgā auto apakšu, apstrādā ar nesakalstošu līdzekli. Ja to dara atbildīgi un regulāri ir labi. Cena nosacīti neliela un ātri.

Pa Autospeci labi, ka tiek kontrolētas korozijas vietas un gruntētas utt. Bet process nav ātrs un nav lēts, tiek aizskartas nebojātās rūpnīcas grunts virsmas.

Te nu pašam jāizlemj kā rīkoties. Auto vērtība strauji pazeminās un vai kāds to apstrādi sajutīs novērtēs. Sasummējot ieguldītos līdzekļus un neko neapstrādājot fināls iespējams finansiāli vienāds.

Pieredze no dzīves. Vēl tajos laikos, kad auto pretkorozijas apstrādi veica ar movila un lietotās eļļas palīdzību, kādas autobāzes mehāniķa dienesta Moskvič kabluk pilēja akārbas blīvslēgs. Tad nu tas auto tika ekspluatēts uz nebēdu, kam vien vajadzēja. Tās kārbas līmenis ik pa laikam tika papildināts ar TAD vai ko tamlīdzīgu. Loģiski auto apakša un būdas aizmugures durvis tika nedaudz regulāri eļļotas. Bet tas auto mūža beigu galā aizmugurējā daļā bija korozijas neskarts

Un vēl gribētos atgādināt, ka dažādi auto tiek ražoti no dažādiem metāla sakausējumiem. Kas atšķirīgi korodē neatkarīgi no tā ar ko tur viņus smērēsi. Jo kā smejies sūdu apsmērē ar sviestu un tik un tā tas ir tikai sūds.

ZZZZ 03.01.2020 11:52

Noskatoties video varētu teikt, ka mums ir neaizsalstoša osta un raf ēkas kur skrūvēt kopā šo brīnumu

ZZZZ 01.01.2020 15:04

Iesaku paņemt testa braucienam, lai saprastu, Dacia Stepway ar 0,9 ! bendžas dzinēju. Patestē tā kārtīgi, nevis ap salonu vai kvartālu apbraukt...

Pieredze ar nomas auto pa kalnu serpantīniem, pat ārpusceļiem kur aitas ganās (labs klīrens un mazas pārkares), pa bāņiem, pa vecpilsētu šaurceliņiem kad apskates objektus negribās kājām iet jo ļoti karsts un īsti nav kur noparkoties. Labas gaismas, salons plašs, lieli logi, labs papildaprīkojums. Piem. start stop, pret atpakaļ ripošana slīpumā, kruīzkontrole uc. Ļoti labs, zems degvielas patēriņš. Iespējams izdevīgi, neesmu pētījis, apdrošināsanas polises izmaksas. Skaties, runā par līzinga mēneša maksājumiem.

Ps. man un iespējams citiem ir vienalga ar ko Tu brauc

ZZZZ 01.01.2020 14:22

Kāpēc pie mums nevar veikt labo pagriezienu pie sarkanā luksofora signāla? Pat drošāks manevrs, jo bojāgājēji neiet pāri.

Bet pie jeņķiem kur auto var stūrēt no 16 gadiem un satiksme ir intensīvāka to var!!!???

ZZZZ 01.01.2020 12:08

msh rakstīja: Bet kur tur ir pluss?

+ ir tur, ka šāda tipa sastāvs nesāks taisīt pendeles vai šķēres tipa amplitūdas ja nedaudz kļūdīsies ar kravas izsvarojumu, vairāk var sadalīt kravu uz vilcēja velkošās ass.

ZZZZ 22.12.2019 15:30

Aigi

0,9 motorīts ir žiperīgāks un modernāks. Nu jā iespējams pie mazlietotiem 0,9 vēl nav.

ZZZZ 22.12.2019 10:48

Eksāmens csdd...Nu Bērziņ stāsti, krustojums: pa kreisi tramvajs, pretim autobuss no labās kravas auto. Kurš krustojumu šķērsos pirmais?

­~motocikls!

Bērziņ nu kāds vēl te motocikls, es atkārtoju: krustojums pa kreisi tramvajs, pretim autobuss no labās kravas auto. Kurš krustojumu šķērsos pirmais?

­~­Motocikls!

Bērziņ te nav motocikla! No kurienes viņam rasties?

~­Nu jā es jau ar vienmēr brīnos no kurienes viņi pēkšņi rodās...?

ZZZZ 21.12.2019 14:48

Es savam traktoram taisīju Imantā Eskada serviss. Ar rezultātu biju apmierināts. Īpaši, ka darba vairāk jo traucē pilnpiedziņa un rāmis. Tas gan laiku atpakaļ un cena par visu likās pilnīgi demokrātiska. Arī jāpiezīmē , ka savirzes stends viņiem kvalitatīvs un cilvēki kas tur darbojās ar pieredzi.

infolapa.zl.lv/eskadaserviss-sia-riepu-serviss/

ZZZZ 10.12.2019 9:21

Pērc to auto, kurš ir labākā tehniskā kārtībā. Kurš Tev vairāk patīk pašai vizuāli. Tev var gadīties no uzticamā plaukta iegrābties niķīgā eksemplārā kur iepriekšējais saimnieks vairs ne dzirdēt, neredzēt negrib.

Ja nav svarīga zīmīte uz auto piederību, iesaku uzmest skatu jaunam Reno Clio, Dacia Sandero Stepway 0,9 l benz dzinēja izstrādājumam. Te gan bāzes sākuma cena no nokomplektēta var ievērojami atšķirties, bet ja vajag pārvietoties ikdienā no punkta A uz B un vari iztikt bez panorāmas jumtiem un citām extrām. Iesaku papētīt mēneša maksājumu pilnīgi jaunam auto un naktī mierīgāk gulēt nedomājot kā tur tam krutajam modelim skrūvē nost lukturus, spoguļus vai amputē katalizātoru.

ZZZZ 10.12.2019 9:02

Ja atgriežamies pie riteņiem un garantijas auto, tad dabūsi vien stiept 2x gadā to gumiju virsū un nost no skaistajiem ļitakiem. Jo rūpnīcas vīri ir parūpējušies lai visādi gudrinieki neliktu diskus no vecākiem modeļiem kas garāžā iekrājušies. Jo viņi tā nedaudz pa dažiem mm pamaina skrūvju attālumus un arī iznesumu ET, tas pat citreiz ir zem cipariņa kas zināms tik zinātājiem. Respektīvi pirksi jaunus bleķus ja gribēsi pats mainīt riteņus attiecīgi laika apstākļiem. Citādi garantija čau.

ZZZZ 01.12.2019 9:41

Pareizais lietotais auto ko pirks būs tas kurš maksās pusi no summas ko vari atvēlēt tā iegādei. Lai neparedzama remonta gadījumā vari to salabot.

ZZZZ 29.11.2019 18:16

Bet nu simptomi velk uz nekontaktu kur? Kāds vads aizlūzis?

ZZZZ 29.11.2019 15:05

Mēģini visus relejus, vadu savienojuma kontaktgrupas atvienot un patīrīt. Šādi līdzīgs gadījums ir bijis tieši vienkārši izņemot ieliekot releju. Vizuāli pilnīgi bez vainas.

ZZZZ 26.11.2019 18:00

Un kā vēl var! Itālijas serpentīnos ar 0,9 turbo nejutos galīgi apdalīts. Pašam ir lielas pārdomas ko var saņemt par attiecīgo cenu un nepieciešamo aprīkojumu. Par citiem dzinējiem nav viedokļu.

ZZZZ 26.11.2019 9:39

Es jau vienreiz ieminējos, vai nevar dot pieliekamās action kameras tiem auto testētājiem un pēcāk sakombinēt īsu sižetiņu. Nav jau obligāti tas pats braucējs jāliek kadrā, var atstāt balsi un skatu kur tur no priekšējā paneļa. Citreiz pat kaitina auto raidījumos rāda runātāju, bet pašu auto tik pārskrien pāri.

650 labas tēmas piedāvā, un ļoti aktuālas. Skaidrs ka tie intervētāji atbildēs, ka naudas trūkst. Taču lai ieskrūvētu izdegušās spuldzītes un sīkumus sakārtotu, jau miljoni neprasās.

Un daudziem satiksmes dalībniekiem ir laikam ābece jāatgādina regulāri. Tad nu šis būtu tas īstais lauciņš. Jo īpaši tiem dauņiem kuri nevar ieslēgt pagriezienu rādītāju apbraucot gājēju, velosipēdistu utt.

ZZZZ 18.11.2019 9:55

Man te bija iespēja pabraukāt ar a4 1999g 1.9 tdi stipri pilna extru paku. Auto jau pāri 400t km. Un 5 ātrumu meh kārbu. Nu bija jau šitie aparāti piemirsušies. Teikšu atklāti gandrīz vai asara nobira, kolosāla vadāmība un komforts. Pa pilsēu 3šais ātrums gandrīz kā ar automātu. Motoram griezes moments vēl nebija sačakarēts ar visiem nevajadzīgajiem ūdiem un ceļ no 900rpm bez problēmām. Spied cik gribi, dūms praktiski nav. Pat uz 140 atlaid stūri un iet kā pa diegu un bremzējot nekas no trajektorijas nemainās pat domu līmenī. Salons stingrs un viss vietās, nekādi 3d paneļi neprasās. Stereo concert, varēju ielikt kasetes , disku mainītājs pat funciklēja, un tā skaņa...eh laika mašīnā sajutos. Audi respekt. Tagad iesēdies daudzos jaunajos vāģos un nekādas skudriņas neskrien, nekas nesaista. PS sorry par off topiku

ZZZZ 17.11.2019 17:37

Nē nu viss ir pilnīgi pareizi, tik saproti ka jaunā paaudze ir vairāk, ja tā var teikt, patērētāji un no šitā visa pat tiešā tekstā ir maza sajēga.

ZZZZ 17.11.2019 17:14

Clio ir Eiropas autoražotāju cena/kvalitāte pretspars Ķīnas ekspansijai šajā segmentā. Un patreizējie cipari rada, ka pagaidām izdodas šo cīņu nezaudēt.

ZZZZ 15.11.2019 10:27

Pastāvīgi lietoju poļu bio vai k2 pa 3 eur. Sauc kā grib aktīvā viela tur viena. Man patīk, kamēr leju degvielu, ja līst lietus, uzsmidzinu un viss gatavs. Džipānam mazāk izteikts efekts bet vieglajam pēc 70 jau slotiņas nelietoju. Mana pieredze, mazāk smērējās stikls, slotiņas mīkstāk, vieglāk tīra logu. Man viņas garas 60cm un nakti nekādu diskomfortu nejūtu, pie kam logam ir elektro apsildes sietiņš iekšā. Nu jā ilgi neturas bet 10 sek atkārtot uzsmidzināt, nesastāda problēmu. Flakoniņs 100ml? pietik vismaz sezonai. Ir tādi paši pielejami logu mazgātāja tvertnē. Bet neesmu mēģinājis. Un lukturus ari apsmidzinu, mazāk netīrumi krājas.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti