Avarējis gandrīz 300 000 vērtais policijas konvoja busiņš; cietuši četri ieslodzītie 10

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 10.oktobris 2019 10:54

Trešdien ceļu satiksmes negadījumā iekļuvis Valsts policijas (VP) konvoja autobuss aizturēto personu pārvadāšanai, pēc kā četri aizturētie hospitalizēti, aģentūrai LETA apliecināja policijas pārstāve Elīna Priedīte.

Ap plkst.20 Tīnūžu šosejas un Rīgas apvedceļa krustojumā konvoja autobuss sadūrās ar kravas automašīnu "Volvo". Negadījuma rezultātā hospitalizēti četri aizturētie. Policisti negadījumā nav cietuši.

Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Kā liecina sociālajos tīklos ievietotais video no negadījuma vietas, avārijā iekļuvis 2016.gadā policijas iegādātais autobuss "Iveco Crossway Line". Tā iegāde izmaksāja 290 000 eiro. 

Policija 2016.gadā autobusu arī prezentēja plašākai sabiedrībai. VP priekšnieks Ints Ķuzis toreiz sacīja, ka iepriekš bijušas sūdzības un pārmetumi no apcietinātajiem, ka netiek ievērotas viņu cilvēktiesības. Līdz ar to, lai uzlabotu darbu konvojēšanas sfērā, kā arī lai nodrošinātu drošus darba apstākļus policistiem, policija iegādājusies speciāli pielāgotu autobusu. Autobusā ierīkotas dažādas trauksmes pogas, video kameras aizturēto novērošanai, tualete, kā arī vieta policijas sunim.

Tolaik policijas pārstāvji informēja, ka šis konvoja autobuss strādās ikdienas režīmā un tajā būs iespējams vienlaicīgi pārvadāt 30 personas.

Valsts policijas Konvoja bataljons ikdienā organizē un nodrošina aizturēto, apcietināto, apsūdzēto un notiesāto personu konvojēšanu uz īslaicīgās aizturēšanas vietām, brīvības atņemšanas vietām, tiesām, ekspertīzēm vai citām iepriekš noteiktām vietām gan Rīgas reģiona, gan starppilsētu robežās visā Latvijas teritorijā.

 
Visi komentāri
 
Vernons 10.oktobris 2019 11:35
1 5 Atbildēt

Sāk palikt interesanti! Kurš uz kocerēja?

Rexx 10.oktobris 2019 12:42
1 0 Atbildēt

Kādā no Fast &Furious sāgas sērijām arī bija uzbrukums policijas busam, kurš veda aizturētos. Nez, ko tā veda šoreiz?

Ačulis 10.oktobris 2019 13:55
2 0 Atbildēt

Nu ja to lielo autobusu var nosaukt par "busiņu" (kā rakstīts virsrakstā).. C'mon, kārtīgs autobuss..

Hmm 10.oktobris 2019 14:33
4 1 Atbildēt

Cietušie varēs pieprasīt kompensācijas un vēl labāku busu

LMT 10.oktobris 2019 15:16
0 1 Atbildēt

Ko ta Krapis teiks par šo!?

taaneko 10.oktobris 2019 15:44
3 0 Atbildēt

Naktī izskatījās skaisti. Visi tie zilie midžinātāji. No tālumā izskatījās, ka vismaz NLO nolaidies.

... 10.oktobris 2019 17:15
0 2 Atbildēt

Menti gan jau kā parasti lidoja, jo viņiem vienmēr vajag, bet fūre nepaspēja pazust...

Vernons 10.oktobris 2019 18:10
2 6 Atbildēt

Cik vecs ir autobusa vadītājs?

Kalvis99 10.oktobris 2019 18:31
3 0 Atbildēt

Tīri neko busiņš

650 10.oktobris 2019 21:39
7 0 Atbildēt

Vajadzētu izskatīt Bruņuvilciena iegādes priekšrocības.

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Tālbraucēju Spānijā apžilbina ar lāzeru; vainīgajam draud 30 000 eiro sods (+ VIDEO) 10

Kādam tālbraucējam no Baltkrievijas Spānijā nācās piedzīvot nepatīkamus brīžus, kad no priekšā braucošās automašīnas viņa virzienā tika raidīti žilbinoši lāzera stari. Lasīt vairāk

 

DB AUTO Forums 2020 fokusēsies uz nākotnes izaicinājumiem 1

Jau trešdien 25.novembrī izdevniecība “Dienas Bizness” sadarbībā ar Circle K Latvija, Latvijas Auto asociāciju un VW Moller Auto Lidosta rīko ikgadējo DB auto nozares forumu “AUTO 2020”, kurā nozares profesionāļi diskutēs par karstām tēmām un būtiskiem Auto nozares izaicinājumiem un to ietekmi uz Latvijas tirgu. Lasīt vairāk

 

Ātruma ierobežojuma zona 30 km/h visā pilsētā – jauna tendence Eiropā 33

Arvien vairāk Eiropas pilsētu pašvaldības ievieš ātruma ierobežojumu zonas 30 km/h visā pilsētas teritorijā. Tā nesen rīkojās arī Bilbao pašvaldības vadība Spānijā, un no 2021. gada šāds ierobežojums tiks ieviests arī lielākajā daļā Briseles un Parīzes ielu. Lasīt vairāk

 

Dobeles novadā nepilngadīgais ar auto bēg no policijas

Aizvadītajā nedēļas nogalē Dobeles novadā aizturēts nepilngadīgais, kurš ar auto bēdzis no policijas, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti