Avarējis gandrīz 300 000 vērtais policijas konvoja busiņš; cietuši četri ieslodzītie 10

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 10.oktobris 2019 10:54

Trešdien ceļu satiksmes negadījumā iekļuvis Valsts policijas (VP) konvoja autobuss aizturēto personu pārvadāšanai, pēc kā četri aizturētie hospitalizēti, aģentūrai LETA apliecināja policijas pārstāve Elīna Priedīte.

Ap plkst.20 Tīnūžu šosejas un Rīgas apvedceļa krustojumā konvoja autobuss sadūrās ar kravas automašīnu "Volvo". Negadījuma rezultātā hospitalizēti četri aizturētie. Policisti negadījumā nav cietuši.

Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Kā liecina sociālajos tīklos ievietotais video no negadījuma vietas, avārijā iekļuvis 2016.gadā policijas iegādātais autobuss "Iveco Crossway Line". Tā iegāde izmaksāja 290 000 eiro. 

Policija 2016.gadā autobusu arī prezentēja plašākai sabiedrībai. VP priekšnieks Ints Ķuzis toreiz sacīja, ka iepriekš bijušas sūdzības un pārmetumi no apcietinātajiem, ka netiek ievērotas viņu cilvēktiesības. Līdz ar to, lai uzlabotu darbu konvojēšanas sfērā, kā arī lai nodrošinātu drošus darba apstākļus policistiem, policija iegādājusies speciāli pielāgotu autobusu. Autobusā ierīkotas dažādas trauksmes pogas, video kameras aizturēto novērošanai, tualete, kā arī vieta policijas sunim.

Tolaik policijas pārstāvji informēja, ka šis konvoja autobuss strādās ikdienas režīmā un tajā būs iespējams vienlaicīgi pārvadāt 30 personas.

Valsts policijas Konvoja bataljons ikdienā organizē un nodrošina aizturēto, apcietināto, apsūdzēto un notiesāto personu konvojēšanu uz īslaicīgās aizturēšanas vietām, brīvības atņemšanas vietām, tiesām, ekspertīzēm vai citām iepriekš noteiktām vietām gan Rīgas reģiona, gan starppilsētu robežās visā Latvijas teritorijā.

 
Visi komentāri
 
Vernons 10.oktobris 2019 11:35
1 5 Atbildēt

Sāk palikt interesanti! Kurš uz kocerēja?

Rexx 10.oktobris 2019 12:42
1 0 Atbildēt

Kādā no Fast &Furious sāgas sērijām arī bija uzbrukums policijas busam, kurš veda aizturētos. Nez, ko tā veda šoreiz?

Ačulis 10.oktobris 2019 13:55
2 0 Atbildēt

Nu ja to lielo autobusu var nosaukt par "busiņu" (kā rakstīts virsrakstā).. C'mon, kārtīgs autobuss..

Hmm 10.oktobris 2019 14:33
4 1 Atbildēt

Cietušie varēs pieprasīt kompensācijas un vēl labāku busu

LMT 10.oktobris 2019 15:16
0 1 Atbildēt

Ko ta Krapis teiks par šo!?

taaneko 10.oktobris 2019 15:44
3 0 Atbildēt

Naktī izskatījās skaisti. Visi tie zilie midžinātāji. No tālumā izskatījās, ka vismaz NLO nolaidies.

... 10.oktobris 2019 17:15
0 2 Atbildēt

Menti gan jau kā parasti lidoja, jo viņiem vienmēr vajag, bet fūre nepaspēja pazust...

Vernons 10.oktobris 2019 18:10
2 6 Atbildēt

Cik vecs ir autobusa vadītājs?

Kalvis99 10.oktobris 2019 18:31
3 0 Atbildēt

Tīri neko busiņš

650 10.oktobris 2019 21:39
7 0 Atbildēt

Vajadzētu izskatīt Bruņuvilciena iegādes priekšrocības.

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Dacia būs lielāks krosovers par Duster 1

Rumānijas autoražotājs Dacia papildinās modeļu piedāvājumu ar jaunu vidējā izmēra krosoveru Bigster, kas nostāsies pakāpi augstāk par Duster. Lasīt vairāk

 

Līdz 770 km - Mercedes uzsāk elektriskā EQS ražošanu (+ FOTO) 1

Mercedes-Benz atklājis jaunus faktus par elektrisko sedanu EQS, kas pirmizrādi piedzīvos 15.aprīlī. Lasīt vairāk

 

Modernizētais Volkswagen Polo pieejams priekšpasūtīšanai 2

Volkswagen mazauto Polo modernizētais modelis kļuvis pieejams priekšpasūtīšanai. Vācijā tā cena sāksies no atzīmes 20 175 eiro, bet no jūnija varēs pasūtīt vēl izdevīgāko versiju Fresh (no 16 000 eiro). Lasīt vairāk

 

Valsts policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus! 1

Aizvakar, 12.maijā ap pulksten 10.40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Jelgavas ielā, netālu no Aldaru un Jelgavas ielas krustojuma, pie Jaunliepājas primārās veselības aprūpes centra pagaidām nenoskaidrota automašīna uzbraukusi apgaismes stabam, bojājot to, un aizbraukusi no notikuma vietas, neziņojot par negadījumu policijai likumā noteiktā kārtībā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti