Visi komentāri - Nitišam pirmā uzvara Eiropas rallijkrosā

Nitišam pirmā uzvara Eiropas rallijkrosā 1

 
iauto | 28.maijs 2013 13:48

Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs izcīnījis pirmo uzvaru Eiropas rallijkrosa čempionāta 3. posmā Ungārijā, Njiradas trasē. Nitišs uzvarēja kvalifikācijas braucienu kopsummā, savā pusfinālā un arī finālā, esot vadībā visus finālbrauciena apļus.

 

Super 1600 klases finālbraucienā Reinis Nitišs startēja no pirmās starta vietas, visu braucienu atradās vadībā un finišā tuvāko sekotāju Krievijas pārstāvi Ildaru Rahmatuļinu apsteidza par 2,9 sekundēm. Trešais palika dānis Ulriks Linemans. Ievērības cienīgs ir fakts, ka 17 gadus vecais Reinis Nitišs kļuvis par pirmo latvieti, kurš uzvarējis Eiropas rallijkrosa čempionāta posmā. Līdz ar to Nitišs kļuvis arī par kopvērtējuma līderi savā klasē.

Rallijkrosa prestižākajā SuperCar klasē ātrākais bija Timijs Hansens, kurš par 0,6 sekundēm apsteidza Timuru Timerzjanovu. Šīs klases slavenība Peters Solbergs A finālā netika, jo pusfinālā pārsita riepu un palika pēdējais. TouringCar klasē uzvarēja Daniels Lunds.

Eiropas rallijkrosa čempionāta ceturtais posms notiks Somijā 8. un 9. jūnijā.

 
Visi komentāri
 
JanisGrinhofs 31.maijs 2013 11:30
0 0 Atbildēt

Nitišs savos 17 gados ir paveicis ļoti daudz un mērķtiecīgi iet uz priekšu. Reinis pierāda, ka ar uzcītību un gribas spēku, negrābjot zvaigznes no debesīm, var sasniegt ļoti daudz. Daudzi, kam arī ir bijusi šāda iespēja(Latvijā) nav mācējuši to pareizi izmantot.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Gribi braukt “pa lēto” – izvēlies Dacia 13

Vācijas automobiļu kluba ADAC aprēķini liecina, ka izmaksu ziņā neviena cita marka nespēj sacensties ar Dacia, turklāt savu pārākumu tā pierāda visās automobiļu klasēs, kur tā pārstāvēta. Lasīt vairāk

 

Tas bija pēdējais – Volkswagen Drēzdenes rūpnīca izlaiž pēdējo eksemplāru

Šonedēļ Drēzdenes Caurspīdīgajā rūpnīcā (Gläserne manufaktur) noslēdzās vesels laikmets. No konveijera noripoja pēdējais automobilis – sarkans VW ID.3 GTX, kas kļuva par simbolisku robežšķirtni rūpnīcas vēsturē. Lasīt vairāk

 

Jaunais BMW iX3 spēs nobraukt vairāk par 800 km(+ VIDEO)

Tikai pāris mēnešus pēc oficiālās pirmizrādes mobilitātes izstādē Minhenē arī Rīgā tika izrādīts jaunās paaudzes elektromobilis BMW iX3. Tas radīts uz jaunās Neue Klasse jeb jaunā klase platformas, un ir pirmais sērijveida modelis, kas pārstāv BMW jauno dizaina valodu. Lasīt vairāk

 

Avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete 4

Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti