F-1 piloti turpmāk vairs radio nesaņems komandu padomus pilotēšanā 4

 

Foto: f1fanatic.co.uk

Nozare.lv | 12.septembris 2014 10:00

Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA) liegusi Pirmās formulas (F-1) sacensību laikā komandām saviem pilotiem pa radio sniegt transmisijas datus, kas palīdzētu uzlabot braucēja vai automašīnas sniegumu.

Tiek ziņots, ka F-1 sacensību direktors Čārlijs Vaitings visām komandām izsūtījis vēstuli, kurā teikts, ka noteikumu punkts 20.1, kas saka, ka "braucējam mašīna jāvada vienam un patstāvīgi" no šī brīža tiks strikti ievērots.

Līdz šim komandas pilotiem radio ziņoja, piemēram, kurās trases vietās viņi zaudē laiku, kā arī ieteica, kuras stūres pogas izmantot. Tagad radio tiks nodota vien informācija par pitstopu stratēģiju, drošības jautājumiem un vispārēja informācija.

Šīs sezonas 14. no 19 F-1 posmiem 21.septembrī tiks aizvadīts Singapūrā.

 

 
Visi komentāri
 
Crankshaft 13.septembris 2014 9:21
1 0 Atbildēt

Atkal "transmisijas dati"! Jūs ko, iAuto un Redaktor,

ar oriģināltekstiem nesalīdzināt? :-) :-) :-)

kalfonso 13.septembris 2014 9:25
0 0 Atbildēt

šķiet, ka par telemetriju runa ir :) bet nu, jā...

Crankshaft 13.septembris 2014 9:30
0 0 Atbildēt

Latviešu valodā par sakariem vispār saka "pārraide, pārraidīšana" un angliski ir starpība starp jēdzieniem

"transmission of data" un "data of transmission"! :-):-);_)

Maris 13.septembris 2014 11:40
1 0 Atbildēt

Šitas ir Leta - Nozare raksts

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Augstākās bīstamības ugunsgrēks Pārdaugavā; uzbrauktuve no Mūkusalas ielas uz Kārļa Ulmaņa gatvi ir slēgta (+ VIDEO) 3

Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 2, noliktavā izcēlies plašs ugunsgrēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Lasīt vairāk

 

Konkursā Latvijas Gada Motocikls dominē BMW (+ VIDEO)

Pirms Līgo svētkiem Rīgas Motormuzejā tika paziņoti konkursa Latvijas Gada motocikls laureāti. Iespaidīgs godalgi birums tika BMW motocikliem, tostarp arī galvenā balva modelim BMW R 1300 R. Lasīt vairāk

 

Vai ir vērts pirkt jauno Samsung Galaxy S26 Ultra? Vai un kas ir labāks par iepriekšējo? (+ VIDEO) 21

Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk

 

Naftas koncerns Shell nāk klajā ar konceptu Triple 10 Challenge 2

Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti