Par Eiropas čempionu rallijkrosā „Supercar” klasē kļūst Timerzjanovs - iAuto

Par Eiropas čempionu rallijkrosā „Supercar” klasē kļūst Timerzjanovs

 
iAuto | 22.septembris 2013 18:14

Sezonas noslēdzošajā Eiropas rallijkrosa čempionāta posmā prestižajā „Supercar” klasē uzvaru izcīnīja norvēģis Aleksanders Hvāls, taču par čempionu kļuva Krievijas autobraucējs Timurs Timerzjanovs, kurš 1.vietu kopvērtējumā nodrošināja uzreiz pēc pēdējā posma priekšbraucieniem.

Timurs Timerzjanovs Foto: fia.com

Līdz ar to 26 gadus vecais Timerzjanovs kļuvis par divkārtējo Eiropas čempionu, turklāt spējis to izdarīt divus gadus pēc kārtas. 2011.gadā viņš bija trešais. 2010.gadā Timerzjanovs triumfēja „Super 1600” klasē, kur gadu iepriekš bija izcīnījis 3.vietu.

Timerzjanovs Vācijā notiekošajā posmā priekšbraucienos vienu reizi bija otrs ātrākais, trīs reizes ierindojās 4.vietā un uzvarēja savā pusfināla braucienā. Finālā Krievijas sportists palika ceturtais. Tomēr ar sezonas laikā iekrāto pārsvaru bija vairāk nekā pietiekami titula iegūšanai. Sezonas noslēgumā Timerzjanova kontā ir 185 punkti, kamēr francūzis Davī Žanī spēja tikt pie 156 punktiem, bet zviedrs Timmijs Hansens – pie 145 punktiem.

Interesanti, ka Timerzjanovs šajā sezonā nav uzvarējis nevienā finālbraucienā, vien četras reizes bijis otrais, tomēr specifiskā punktu skaitīšanas sistēma rallijkrosa sacensībās, kad punktus kopvērtējumā var nopelnīt arī par veiksmīgi aizvadītiem priekšbraucieniem, krievu sportistam ļāvusi kļūt par 2013.gada čempionu.

Pazīstamais 2003.gada pasaules čempions rallijā norvēģis Peters Solbergs sezonas noslēgumā ar izcīnītiem 93 punktiem ierindojās 8.vietā.

Eiropas rallijkrosa čempionātā „Super 1600” klasē šogad triumfēja Latvijas autosportists Reinis Nitišs.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Audi 2025. gada rezultāti: piegādes kritušās, tomēr nākotne ir cerīga 1

2025. gadā viens no Volkswagen koncerna svarīgākajiem spēlētājiem saviem klientiem piegādāja 1 623 551 automašīnu – par 2,9 procentiem mazāk nekā 2024. gadā. Lasīt vairāk

 

Elektriskie BMW Neue Klasse M modeļi iegūs četrus elektromotorus (+ FOTO) 4

BMW ir atklājis pirmās detaļas par jaunās paaudzes M klases modeļiem, kuru debija paredzēta 2027. gadā. Sportisko Neue Klasse (Jaunās klases) automobiļu pamatā būs BMW M eDrive arhitektūra, kas paredz četrus elektromotorus – pa vienam katram ritenim. Lasīt vairāk

 

Zviedrija plāno šogad Latvijā izvietot pirmās "Archer" artilērijas sistēmas 4

Zviedrija plāno šogad Latvijā izvietot pirmās "Archer" riteņu artilērijas sistēmas, informēja Zviedrijas aizsardzības ministrs Pāls Jonsons, kurš piektdien vizītes laikā Latvijā tikās ar aizsardzības ministru Andri Sprūdu (P) un parakstīja ceļa karti aizsardzības sadarbības stiprināšanai starp Latviju un Zviedriju. Lasīt vairāk

 

Gulbenē divos krustojumos uzstādītas LMT transporta monitoringa viedās sistēmas 9

Gulbenē divos krustojumos uzstādītas mobilo sakaru operatora SIA "Latvijas mobilais telefons" (LMT) satiksmes uzraudzības viedās iekārtas, kas trīs mēnešus darbosies testa režīmā, aģentūru LETA informēja LMT Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti