Folkreisa Vasaras kauss – Starkam, autokrosā labākais – Kļava

 
iAuto | 23.septembris 2013 15:03

Svētdien Valmierā, Brenguļu autotrasē noslēdzās Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) Folkreisa Vasaras kausa izcīņa un LAF Krosa komisijas kauss autokrosā. Dramatiskos finālos par seriālu uzvarētājiem kļuva Mārtiņš Starks folkreisā un Andis Kļava autokrosā, liecina LAF informācija.

Foto: Autocross.lv

LAF Folkreisa Vasaras kausa sestajā posmā uzvaru guva Ošs, kļūstot par sesto uzvarētāju sešu posmu sezonā. Ošs, kurš debitēja folkreisā tikai vasarā, pārliecinoši uzvarēja konkurentus rudenīgajā Brenguļu sacīkstē. 2.vietu ieguva Renārs Ēķis, bet trešais palika Raivis Grigorovičs.

Pirms pēdējā posma uz pirmo vietu kopvērtējumā pretendēja pieci sportisti, taču tikai Ēķim izdevās tikt uz pēdējās sacīkstes goda pjedestāla. Ivo Gabrāns izstājās no 1.vietas pusfinālā, Rihards Dainis apmeta kūleni vienā no kvalifikācijas braucieniem, bet finālā iekļuva masveida sadursmē, savukārt Sandis Džeriņš apmeta kūleni finālbrauciena pirmajā līkumā. Rezultātā Starkam pietika pat ar 5.vietu finālā, lai nonāktu kopvērtējuma vadībā un uzvarētu kausa kopvērtējumā.

Šogad Starks uzvarēja arī LAF Folkreisa Ziemas kausa izcīņā.

Arī Junioru kauss noslēdzās dramatiski – Ivo Gabrāns līdz ar neiekļūšanu finālā gandrīz zaudēja 1.vietu. Viņš sasniedzis 97 punktus kopvērtējumā, savukārt Ēķim un Džeriņam – pa 96 punktiem. Komandu kausā "Streamline Racing" (Starks, Gabrāns, Ainārs Kučinskis) ar nieka piecu punktu pārsvaru (156:151) pārspēja "Augstākās Pilotāžas" braucējus (Dainis, Džeriņš, Edijs Sloka).

No folkreisa kopvērtējumu dalīšanas drāmas neatpalika arī LAF Krosa komisijas kausa izcīņas līderi. Pirms šī posma vienāds punktu skaits bija Andim Kļavam un Jānim Dreimanim. Finālā drīz pēc starta abu mašīnas saskrējās un saāķējās kopā, Dreimaņa mašīnas priekšējam buferim iesprūstot aiz Kļavas automobiļa aizmugurējās daļas. Abu automašīnas „neatlipa” līdz pat pēdējam aplim, kad abiem bija jādodas "Džokerī". Tobrīd tās atāķējās un sezonas uzvaru izšķīra pēdējais pusaplis, un labāks izrādījās Kļava. Punktu izteiksmē – 136:134.

Finālā uzvaru izcīnīja Ints Jeršovs, kurš kopvērtējumā jau bija nodrošinājis 3.vietu. 2.vietā pēdējā posmā Brenguļos – Māris Rusmanis.

Par sezonas labāko Krosa komisijas kausa junioru kļuva Endijs Skolmeistars, kurš izcīnīja trīs uzvaras.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Atkal Rīgas dome un tās būvnieki maldina satiksmes dalībniekus ar nepatiesu ceļa zīmi K.Valdemāra ielā (+ VIDEO) 11

Maldinošā ceļazīme informē, ka pēc 50 metriem būs ceļa sašaurinājums, taču patiesībā tā nav. Lasīt vairāk

 

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (+ FOTO) 5

Spriežot pēc iesūtītajiem attēliem, kas Igaunijā un Latvijā uzņemti 4.05 maijā, degvielas cenas abās valstīs ir gandrīz vai izlīdzinājušās un 95. benzīnu izdevīgāk pat būtu iegādāties pie mums. Lasīt vairāk

 

Karogu brauciens Jūrmalā 2026 (+ VIDEO) 3

Šodien, 2026. gada 4. maijā, Jūrmalā notiek tradicionālais karogu brauciens, kas pulcē auto un moto entuziastus, lai kopīgi svinētu Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu. Lasīt vairāk

 

OPEC+ palielina naftas ieguves kvotas 3

Naftas ieguvējvalstu alianse OPEC+ svētdien vienojās atkal palielināt naftas ieguves kvotas, apliecinot alianses nepārtrauktību pēc tam, kad Apvienotie Arābu Emirāti (AAE) izstājās no organizācijas. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti