Vācijā Nitišs un Baumanis cīnās par pusfinālu - iAuto

Vācijā Nitišs un Baumanis cīnās par pusfinālu

 

Trasē Reinis Nitišs Foto: Jānis Grīnhofs

20.septembris 2014 23:00

Vācijā, Esteringas trasē sācies Pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta devītais posms. Aizvadīta pirmā sacensību diena. Mūsu braucējiem pirmie kvalifikācijas braucieni pagāja ar mainīgām sekmēm.

Sestdien, 20.septembrī tika aizvadīti pirmie divi kvalifikācijas braucieni. Gan Pasaules, gan Eiropas ieskaitē bija vērojama ļoti sīva spēkošanās. Super Car klasē uz starta stājās šogad rekordliels dalībnieku skaits - 41 braucējs. Vācijā ieradušies negaidīti daudz ātrie skandināvijas braucēji. Arī Super 1600 klasē trasē bija visi stiprākie. Abiem mūsu puišiem ir ļoti nepieciešami vērtīgie punkti čempionāta kopvērtējumā.

Reinis Nitišs labi iesāka pirmo kvalifikācijas sēriju. Demonstrējot labu ātrumu Reinis savā braucienā sasniedza otro vietu, lai gan trasē reāli bija ātrāks par uzvarētāju Robinu Larsonu. Neveksmīgs džokeraplis neļāva finišā apsteigt zviedru. Kopvērtējumā pēc pirmās kvalifikācijas sērijas Reinis Nitišs ieņēma piekto vietu, kas tik nopietnā konkurencē ir labs rezultāts. Smagāk jēkabpilietim veicās otrajā braucienu sērijā. Reinis startēja no ārmalas, kas praktiski nedod izredzes iespraukties starp līderiem, īpaši Esteringas trasē. Atkal bezkompromisa cīņa ar Larsonu, viegla grūstīšanās, zaudēts laiks. Rezultātā braucienā ceturtais, sērijā 14., bet kopvērtējumā pēc pirmās dienas desmitais. Diemžēl svētdiena jāsāk atkal ar startu no ārmalas. taču cīņa nav galā. Pēc diviem kvalifikācijas braucieniem līderis ir Petters Solbergs, bet viņam seko Tikurs Timerzijanovs un Matias Ekstrēms.

Jānis Baumanis Foto: Jānis Grīnhofs

Jānim Baumanim veicās labāk. Abos braucienos cīnoties ar saviem sīvākajiem sancenšiem Jānis finišēja otrajā vietā. Abās kvalifikācijas sērijās saniegts trešais rezultāts, arī dienas kopvērtējumā dod trešo vietu. Taču pagaidām līderis ir tieši Ulriks Linnemans, Tiešais Jāņa konkurents cīņā par trešo vietu čempionāta kopvērrtējumā. Cīņā par vietu svētdienas pusfinālā Jānis dānim zaudē nieka 11 punktus. Pārējie medaļu pretendenti Misjuļa un Zagumenovs pēc pirmās dienas ir vairākas pozicījas zemāk.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Škoda atklāj jaunas detaļas par elektrisko Epiq (+ FOTO)

Čehijas autoražotājs Škoda pastāstījis par gaidāmo jaunumu Epiq, kas papildinās Eiropā nopērkamo elektrisko SUV klāstu. Lasīt vairāk

 

Līdz 784 Zs: Zeekr 007 GT un Zeekr 007 EV tagad ar vēl lielāku jaudu

Ķīnā atklāti atjauninātie Zeekr 007 GT un Zeekr 007 EV modeļi, kuru galvenais trumpis ir būtiski jaudīgāka piedziņa – jaudas pieaugums sasniedz pat 148 zirgspēkus, bet maksimālā jauda AWD versijā – 784 ZS. Lasīt vairāk

 

iAuto lasītāja TESTS: Jaunā Volkswagen T-Roc apskats (+ FOTO) 11

Moderns dizains, sportiska gaita un daži pārsteigumi, kurus no jaunā VW negaidīju. Godīgs T-Roc R-Line apskats bez filtriem — ar plusiem, mīnusiem un secinājumiem. Lasīt vairāk

 

Latvijas "Unitruck" un Somijas "Sisu Auto" sadarbosies augstas mobilitātes kravas auto ražošanā 1

Latvijas smago kravas automobiļu apkopes uzņēmums SIA "Unitruck" un Somijas specializēto transportlīdzekļu ražotājs "Sisu Auto" ir parakstījuši sadarbības līgumu par augstas mobilitātes loģistikas kravas automobiļu ražošanu un ar to saistītu tehnoloģiju pārnesi, aģentūrai LETA norādīja "Unitruck" valdes priekšsēdētājs Jānis Kopeika. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti