Nitišs un Baumanis Zviedrijas ledus trasēs - iAuto

Nitišs un Baumanis Zviedrijas ledus trasēs

 

Nitišs un Baumanis Foto: rallycrossrx.com

Jānis Grīnhofs speciāli iAuto | 27.janvāris 2015 22:20

Jau pavisam drīz, 1.februārī Zviedrijā sāksies četru posmu ledus sacīkstes ar Super Car RX Lites klases spēkratiem dažādās Zviedrijas ziemas autotrasēs. Patīkami, ka organizatori dalībai šajā seriālā uzaicinājuši divus Latvijas puišus. Šie puiši ir visiem labi zināmie Reinis Nitišs un Jānis Bumanis. Reinis 2014.gada sezonā sasniedza trešo vietu Pasaules čempionāta kopvērtējumā, Super Car klasē, bet Jānis bija trešais labākais Eiropā, Super 1600 klasē.

"Sīs sacensības man ļaus labāk sagatavoties 2015.gada RX sezonai. Ziemā ir daudz brīva laika un es gribu to izmantot pēc iespējas lietderīgāk. Ļoti vērtīgi atjaunot sadarbību ar komandu un labi, ka to var darīt jau gada sākumā ", pastāstīja Reinis Nitišs. Diemžēl viens sacensību posms Reinim būs jāizlaiž, jo 6.un 7.februārī jēkabpilietis piedalīsies Liepājā notiekošajā Eiropas rallija čempionātā. Reinis arī atklāja, ka viņam būs liels prieks trasē pacīnīties ar Jāni Baumani, Pēdējo reizi tas esot noticis ļoti sen.

Gandarījumu par uzaicinājumu piedalīties seriālā pauda arī Jānis Baumanis. "Es nevarēju laist garām tādu iespēju startēt sacensībās arī ziemā. Tā ir lieliska iespēja pirms jaunās sezonas iegūt papildus pieredzi un pārbaudīt sevi. Būs ļoti interesanti sacensties ar Reini, zinot to, ko mēs abi esam sasnieguši", tā Jānis Baumanis. Atcerēsimies, ka Jānis ne tikai izcīnīja trešo vietu Eiropas čempionātā, bet sasniedza trešo vietu Pasaules čempionāta posmā Turcijā, tieši RX Lites klasē.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Gribi braukt “pa lēto” – izvēlies Dacia 2

Vācijas automobiļu kluba ADAC aprēķini liecina, ka izmaksu ziņā neviena cita marka nespēj sacensties ar Dacia, turklāt savu pārākumu tā pierāda visās automobiļu klasēs, kur tā pārstāvēta. Lasīt vairāk

 

Putins atklāj, kādā gadījumā uzbrukums Rietumiem nenotiks; Krievija šo karu nesāka (+ VIDEO) 9

Krievijas diktators Vladimirs Putins ikgadējā jautājumu un atbilžu sesijā piektdien sniedza atbildes uz vairākiem šobrīd aktuāliem jautājumiem. Lasīt vairāk

 

Uzlabotajā krustojumā pie Spice-Depo ir arī jauns un nebijis sastrēgums, kurš nedrīkstētu būt 4.DAĻA (+ VIDEO) 30

iAuto.lv turpina pētīt jaunizbūvētā satiksmes mezgla risinājumus, kam vajadzētu samazināt sastrēgumus. Taču - vai tā ir? Lasīt vairāk

 

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 28

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti