Reinim Nitišam sarežģīta pirmā diena Lidenhilā

 

Foto: REINISNITISS.COM.

RA Events | 29.maijs 2016 6:07

Šodien Lidenhilas trasē sākās Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta ceturtais posms World RX of Great Britain.

22 dalībnieku konkurencē, pēc divām Supercar klases kvalifikācijām jēkabpilietis Reinis Nitišs ierindojas divdesmit otrajā vietā. Rīt notiks divas noslēdzošās kvalifikācijas, kā arī sacensību finālbraucieni.

Lielbritānijas posma pirmajā dienā saule sildīja klātesošos skatītājus un dalībniekus, kuri šodien veica treniņbraucienus un divas kvalifikācijas. Paralēli pasaules čempionāta ieskaitei norisinājās arī Eiropas rallijkrosa čempionāts Super1600 klases automašīnām, kā arī sacensības RX Lites klasē. Pirmās kvalifikācijas kopvērtējumā Reinis Nitišs uzrādīja 13. ātrāko laiku, savukārt otrajā kvalifikācijā, pēc sadursmes ar Niklasu Grenholmu, Nitiša laiks anulēts.

“Personīgi pirmais brauciens izdevās ļoti atzīstami. Lai gan Peters Sūlbergs šoreiz nebija ķerams, nav noslēpums, ka tieši viņš ir divkārtējais čempions, un viens no galvenajiem titula pretendentiem arī šogad. Tiesa, kvalifikācijas rezultāti liecināja, ka arvien līderiem zaudējam vairākas desmitdaļas, kuras centāmies atgūt mainot auto piekares regulējumus.

Otrās kvalifikācijas braucienā kā trešais aizbraucu pamattrasē, kur pirmajā līkumā starp mani un Grenholmu, notika, manuprāt, sacīkšu incidents. Sadursmes rezultātā abi sagriezāmies un zaudējām laiku. Diemžēl tiesneši šo situāciju vērtēja citādāk un man parādīja melno karogu. Tādējādi paliku vispār bez rezultāta un punktiem, kas svētdienas uzdevumu, iekļūt pusfinālā, nu sarežģījis vēl vairāk. Rīt būs jauna diena, cerams veiksmīgāka par šo!” pēc pirmās sacensību dienas stāsta Reinis Nitišs.

Tikmēr otrs latviešu braucējs Jānis Baumanis uzrādīja sesto (1. kvalifikācija) un divdesmito (2. kvalifikācija) ātrāko laiku un pirmās sacensību dienas pievakarē ierindojas divpadsmitajā vietā.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO) 17

Kāda ir plānotā 40 miljonu eiro EKII pabalstu sadale privātā transporta iegādei 2026. gadā? Kas un par ko sāņems pērkot auto 4000 eiro? 6 750 eiro, vai pat 9 000 eiro un vairāk! Lasīt vairāk

 

No nogāzušās vēja turbīnas Bunkas pagastā nozagts ģenerators un krāsainais metāls aptuveni 3000 eiro vērtībā 7

Bunkas pagastā Dienvidkurzemes novadā no nogāzušās vēja turbīnas nozagts galvenais ģenerators un krāsainais metāls, aģentūrai LETA norādīja vēja parku pārvaldošā uzņēmuma SIA "Jaunmiki" īpašnieks Jānis Meisters. Lasīt vairāk

 

Izstādē "Auto 2026" Ķīpsalā dominē auto Ķīnas, bet "Auto Exotica 2026" bez eksotikas; TRĪS DAĻĀS (+ VIDEO) 9

iAuto.lv apmeklē izstādi "Auto 2026" Ķipsalā un pārliecinās, ka Ķīnas autoražotāju klātbūtne Latvijas tirgū ir ievērojami pieaugusi. Attiecībā uz piedāvājumu tie jau sāk pat dominēt – vismaz izstādē. Lasīt vairāk

 

Nissan parāda leģendārā Terrano turpinājumu; ražošana drīzumā (+ FOTO) 7

Auto China 2026 izstādes ietvaros Japānas autobūves uzņēmums parādījis apvidus auto Terrano konceptu, kas jau tuvākā gada laikā pārtaps par sērijveida produktu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti