“Jau šonedēļ “333 NEZ RALLIJKROSS” sacensības ”

 

Foto: Publicitātes attēls

333 | 13.jūlijs 2017 13:05

Šajā nedēļas nogalē, 15. un 16. jūlijā, sporta kompleksā “333” jau ceturto gadu norisināsies varenākās vasaras rallijkrosa sacensības NEZ Rallijkross 2017.

Šogad sacensībās startēs vairāk nekā 100 dalībnieki no 8 valstīm, sacenšoties rallijkrosa(RX), kroskartu (CX), LADA RX un LV RX OPEN klasēs. Tāpat sacensību organizatori būs sarūpējuši dažādas aktīvās izklaides un atpūtas iespējas visa vecuma apmeklētājiem.

Sestdien, 15. jūlijā, jau no pulksten 9:00 sāks darboties biļešu tirdzniecība pasākuma norises vietā, savukārt no pulksten 10:45 būs vērojami pirmie treniņbraucieni, kam sekos pirmais un otrais kvalifikācijas brauciens visās klasēs. Pirmās sacensību dienas noslēgums plānots ap 18:00, kas tiks atzīmēts 333 CAFE āra bārā.

Svētdien, 16. jūlijā, durvis apmeklētājiem būs vērtas jau no pulksten 7:30, jo 8:00 sāksies otrie un trešie kvalifikācijas braucieni RX un CX klasēs. Svinīgā atklāšanas ceremonija ar dalībnieku parādi sāksies pulksten 12:00, kam sekos trešais kvalifikācijas brauciens NEZ, LADA, LV RX klasēs pulksten 12:20. Gaidīto pusfināla un fināla braucienu sākums plānots ap 14:30, bet lielā apbalvošanas ceremonija pulksten 19:00.

Haralda Šlēgelmilhs, sporta kompleksa “333” vadītājs stāsta: “Šogad esam pārsnieguši jau 100 dalībnieku robežu, kas apliecina rallijkrosa veida sacensību izaugsmi. Pirmo reizi dalībnieku pulku 333 trasē papildinās arī komandas no Itālijas un Francijas. Jāatzīst, ka ar nepacietību gaidām strauju popularitāti guvušās kroskartu Xtreme klase startus, kurā šobrīd ir visvairāk dalībnieku un startēs arī mūsu pašu braucēji Beāte Klipa un Reinis Nitišs. Šajā nedēļas nogalē gaidāms elpu aizraujošs autosporta notikums, kas uzlādēs un izklaidēs visa vecuma apmeklētājus.”

333 teritorijā būs pieejamas vairākas izklaides aktivitātes visa vecuma apmeklētājiem. Veikals „AUTOEKSPERTRS” apmeklētājus izaicinās kartingu trasē un labākajiem apļu laiku īpašniekiem dāvinās vērtīgas balvas. 333 veikparkā būs pieejams braucieniem ar veikbordu un SUP dēļiem. Blakus veikparka teritorijai tiks izveidota POLIGON 1 lāzertaga trase, savukārt mazajiem līdzbraucējiem līdz 12 gadu vecumam būs izveidota īpaša bērnu zona, kurā gādīgu auklīšu uzraudzībā tiks rīkotas radošās darbnīcas un spēles.

Pasākuma biļešu iegāde norisināsies sporta kompleksā 333 pie ieejas. Bērniem līdz 6 gadu vecumam un invalīdiem ieeja bez maksas; personām vecumā no 7 – 17 gadiem ieejas maksa 5 EUR uz vienu dienu, bet pārējiem apmeklētājiem sestdienas biļete - 7 EUR, tikai svētdienas biļete 10 EUR, savukārt divu dienu biļete - 15 EUR.

Sacensību organizatori aicina apmeklētājus atstāt mājas dzērienus un ēdienus, jo pasākuma teritorijā tos ienest būs aizliegts.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Volkswagen dienesta auto lietotājiem “piegriež skrūves” 2

Volkswagen sistēmā strādājošajiem darbiniekiem, kas izmanto dienesta auto, būs jārēķinās ar stingrākiem noteikumiem uz to lietošanu un tēriņiem. Lasīt vairāk

 

Eksperiments: Kā satiksmes izmaiņas Grīziņkalnā ietekmē operatīvo dienestu darbu (+ VIDEO) 8

Vakarvakarā Grīziņkalna apkārtnē Rīgā atkal valdīja saspringta gaisotne. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests tur veica speciālu pārbaudi, lai noskaidrotu, vai jaunie modālie filtri, kas kavē auto tranzītu, neaizsprosto ceļu glābējiem. Secinājums – betona kluči un šaurās apkārtnes ielas, operatīvo tehniku burtiski iesprosto. Lasīt vairāk

 

Rīgā piezemējies Cupra Formentor VZ5 (+ VIDEO) 3

Pasaulē ir tikai divas automašīnas, kurās rūc pieccilindru turbodzinējs no Audi RS3. Viens no tiem ir pats RS3, bet otrs - Cupra Formentor VZ5. Un tagad Autobrava Motors Cupra “garāžu” sasniedzis modernizētais VZ5. Lasīt vairāk

 

Audi atsauks gandrīz 100 000 elektriskos e-tron quattro un Q8 e-tron 7

Servisos būs jānovērš defekts, kas saistīts ar bremžu pedāli. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti