iAuto fotogalerija: lielais rallijkross ienācis Biķerniekos - iAuto

iAuto fotogalerija: lielais rallijkross ienācis Biķerniekos

 

Foto: Jānis Grīnhofs

Jānis Grīnhofs speciāli iAuto | 16.septembris 2018 1:00

Biķernieku trasē aizvadīta pasaules un Eiropas čempionātu rallijkrosā pirmā diena. Trasē valdīja sīvas cīņas, kurās aktīvi iesaistījās arī Latvijas braucēji.

Vislabāk no latviešiem veicās Reinim Nitišam, kurš Eiropas ieskaitē pēc pirmās dienas ir otrais. Samērā labs rezultāts Jānim Baumanim, astotā vieta pēc diviem kvalifikācijas braucieniem. Ne tik veiksmīga diena Artim Baumanim. Pirmajā sacensību dienā Artis zaudē tuvākajiem konkurentiem cīņā par vadošo trijnieku. Gaidām otru sacensību dienu.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kādēļ vilcienos nav drošības jostu? 1

Automašīnās, autobusos un lidmašīnās drošības jostas ir, taču, kādēļ to nav vilcienos? Lasīt vairāk

 

Valainis: 200 tūkstoši tonnu degvielas un gāzes rezerves – valsts gatava enerģētikas izaicinājumiem (+ VIDEO) 29

"Kad pasaulē degvielas cenas pieaug, mūsu tirgotāji tās nekavējoties paaugstina. Taču, kad cenas krītas, vietējās cenas paliek nemainīgas. Tā ir mūžīgā problēma Latvijā, kas atkal atkārtojas," "Rīta Panorāmā" sacīja ekonomikas ministrs Viktors Valainis (ZZS). Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas: Dīzelis 1.617 un 95 benzīns 1.597 EUR - 4.3.2026. Pārsniedzam 1.60 atzīmi (+ VIDEO) 16

Ļoti interesanti gan Neste, gan Circle K 4 dienas pēc kārtas vienādā attiecībā ir pacēluši cenu par 2 un 4 centi! Degvielas cenas: Dīzelis 1.617 un 95 benzīns 1.597 EUR - 4.3.2026. Izraēla uzsāktā kara pret Irānu 4.diena! Lasīt vairāk

 

Jaunums pie jaunuma. Ko skatīsim izstādē Auto 2026 aprīlī? (+ VIDEO) 1

Aprīļa beigās auto nozares profesionāļus un entuziastus pulcēs lielākā starptautiskā autoizstāde Baltijā Auto 2026. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti