iAuto fotogalerija, "Rallijā "Cēsis 2025" drāma pēdējos kilometros" - iAuto

iAuto fotogalerija, "Rallijā "Cēsis 2025" drāma pēdējos kilometros"

 

Foto: Jānis Grīnhofs

Jānis Grīnhofs speciāli iAuto | 21.septembris 2025 21:20

Aizvadītajā nedēļas nogalē, piektdien un sestdien norisinājās rallijs "Cēsis 2025". Sportistu un līdzjutēju iecienītajā rallijā uz starta izgāja 72 ekipāžas. Starp dalībniekiem bija arī Latvijas ātrākā ekipāža Mārtinš Sesks/Renārs Francis.

Rallija pirmie ātrumposmi norisinājās piektdienas pašā vakarā Inešu pusē. Līdzjutējiem galvenais jautājums bija cik liela būs rezultātu starpība starp Mārtiņa Seska ekipāžu un sekotājiem. Jau ar pirmajiem kilometriem bija skaidrs, ka liepājnieki brauc citā līgā. Katrā "dopā" pārsvars pat līdz 20 sekundēm. Pirms pēdējā ātrumposma pārsvars pār sekotājiem, Karla Martina Volvera ekipāžu sasniedza 2 minūtes. Viss skaidrs. Taču pēdējais "Pērkoņu" ātrumposms izvērtās par īstu drāmu abām vadošajām ekipāžām.

"Pērkoņu" tramplinā Sesks kļūdijās un avarēja, sekoja izstāšanās no drošas pirmās vietas. Līdzjutēji ilgi nevarēja noticēt notikušajam. Taču tāds ir rallijs. Neparedzams. Problēmas piedzivoja arī igauņu ekipāža, zaudējot gandrīz 40 sekundes. Tomēr finišā spējā noturēties līderu godā. Otrajā un trešajā vietā finišēja mūsējie, Ralfs Sirmacis/Armands Bite un Jānis Vorobjovs/Maksims Juzikēvičs.

Taisnības labad jāatzīst, ka neskaitot Seska ātro tempu Cēsīs, viss lielāko progresu demonstrēja Jāna Vorobjova ekipāža. Pēc tehniskas ķibeles piektdien, kas sportistus atsvieda tālu aiz līderiem, sestdien Jānis spēja būt ātrākais tūlīt aiz Mārtiņa Seska katrā ātrumposmā un uzvarēja pēdējā. Jā ne tehniskas problēmas pirmajā rallija dienā, vietu sadalījums uz goda pjedestāla noteikti būtu cits.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Volvo izdomā, kā uzlabot drošību skārienekrānu laikmetā 7

Zviedrijas autoražotājs Volvo ir atcerējies par šķietami vienkāršu lietu, kas varētu ievērojami uzlabot drošību visiem satiksmes dalībniekiem. Lasīt vairāk

 

Ik gadu uz ielām aizdegas simtiem auto – kādi ir iemesli, un kā šādā situācijā rīkoties? (+ VIDEO) 16

Kāpēc pēdējās dienās redzam tik daudz degošu auto? Ugunsdzēsējiem-glābējiem degošu vai gruzdošu transportlīdzekļu dzēšana ir ikdiena. Vismaz viens izsaukums dienā saistīts ar aizdegušos braucamrīku. Kāpēc tā, un kā rīkoties, saskaroties ar šādu ugunsnelaimi? Lasīt vairāk

 

Vai atbalsti, ka ziemā tiek mainīts maksimālais atļautais braukšanas ātrums no 110 uz 90 km/h? (+ VIDEO) 77

iAuto.lv kārtējo reizi vērš uzmanību uz to, ka labos laika apstākļos maksimālais ātrums uz Jūrmalas šosejas arī ziemā varētu būt lielāks. Lasīt vairāk

 

Circle K stacijās visā Latvijā pieejama arktiskā dīzeļdegviela 4

Circle K ir uzsācis visu degvielas uzpildes staciju Latvijā apgādi ar dīzeļdegvielu, kas iztur salu līdz -30 °C, lai, iestājoties nakts salnām, visiem autovadītājiem būtu pieejama dīzeļdegviela, kas piemērota lietošanai mīnus grādos. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti