Latvijas drifta braucējiem pirmā un trešā vieta "Drift Allstars" Rīgas posmā - iAuto

Latvijas drifta braucējiem pirmā un trešā vieta "Drift Allstars" Rīgas posmā 2

 

Foto: Publicitātes foto

Nozare.lv | 3.augusts 2014 13:00

Latvijas drifta braucēji sestdien Biķerniekos izcīnīja pirmo un trešo vietu "Drift Allstars" Eiropas seriāla ceturtā posma sacensībās.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Kristaps Blušs, bet labāko trijnieku noslēdza Edmunds Ērglis, starp kuriem ierindojās polis Bartošs Stolarskis.

Blušs un Ērglis iepriekš šosezon nebija tikuši pie seriāla kopvērtējuma punktiem. Tos pirms Rīgas posma sacensībām bija izcīnījuši Jānis Eglīte un Ingus Jēkabsons.

Uz starta Rīgā stājās visi spēcīgākie Eiropas drifta braucēji, to starpā pirmo reizi sacensībās Rīgā šosezon piedalījās latviešu labākais pilots Eglīte ar savu jauno 800 zirgspēku BMW braucamo. Pēc neveiksmīgā sezonas sākuma pagājušā gada vicečempions Eglīte iepriekš solīja darīt visu, lai savu fanu priekšā uzvarētu un pietuvotos kopvērtējuma līderiem.

Eglīte sestdienas sacensībās netika tālāk par labāko astoņnieka braucienu, kurā zaudēja Stolarskim.

Biķernieku trasi ārzemju piloti uzskatot par īpaši ātru un bīstamu, bet pērn tur otro vietu izcīnīja pašmāju braucējs Ingemārs Jēkabsons.

Pagājušajā gadā "Drift Allstars" seriāla Rīgas posms pulcēja 37 dalībniekus, tomēr uz šo gadu tika gaidīts, ka dalībnieku skaits varētu pārsniegt 40 pilotu atzīmi. Bez spēcīgākajiem Eiropas drifta pilotiem uz starta stājās arī visi labākie pašmāju braucēji, jo vienlaikus tika aizvadīts arī Latvijas "Pro" drifta čempionāta piektais posms.

Latvijas čempionāta posma ieskaitē labākais bija Ērglis, kuram sekoja Ivo Cīrulis un Eglīte.

 
2 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
NoDrift 3.augusts 2014 17:47
1 0 Atbildēt

Kapēc gan mūsējie nevarētu aizbraukt uz D1 sacīkstēm un paņemt pirmās vietas,kā viņi vienmēr to izdarījuši LV? Neko jau negribas domāt, bet pašmāju trasē latvieši vienmēr uzvarējuši pat spēcīgākus konkurentus....

r 5.augusts 2014 11:35
1 0 Atbildēt

kam tas drifts-tripts vajadzīgs.luņi kas paši neko nemāk un nav radījuši viekārši lauž citu radītas vērtības

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

iAuto testā dzeltenais “Volkswagen T-Roc”. Ko sagaidīt no Eiropas dižpārdokļa? (+ VIDEO) 22

“Volkswagen T-Roc” pāris pēdējos gadus ir pārdotākais šīs markas modelis Eiropā, apsteidzot iepriekšējo dižpārdokli - “Golf” modeli. Pagājušajā gadā tika prezentēts jaunais, otrās paaudzes “T-Roc”, kas tagad ir pieejams arī pircējiem Latvijā. Lasīt vairāk

 

Var aizdegties - daudzskaitlīgs atsaukums BMW automobiļiem visā pasaulē 13

Aizdegšanās riska dēļ BMW visā pasaulē atsauks, iespējams, pat vairākus simtus tūkstošu automobiļu. Lasīt vairāk

 

Vai auto motors ziemā pirms došanās ceļā ir jāuzsilda? Skaidro eksperti; iAuto.lv padoms un lasītāju pieredze (+ VIDEO) 22

Ilga automašīnas motora sildīšana tukšgaitā vai uzreiz doties ceļā? Ziemā šis jautājums kļūst īpaši aktuāls. Speciālisti atgādina, ka arī modernām automašīnām aukstā laikā ir savas vājās vietas. Vai auto motors pirms došanās ceļā ir jāuzsilda un cik ilgi būtu vērts darbināt transportlīdzekli tukšgaitā? Lasīt vairāk

 

4 litri uz 100 km un laba cena – vācu Autobild par lietotu VW Golf Variant 62

Autobild tīmekļa vietne šodien sniedz kodolīgu vērtējumu lietotam 2021. gada Volkswagen Golf Variant. Īsumā: mazs patēriņš, daudz vietas, moderns aprīkojums. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti