Garākā sezona vēsturē - FIA publicē F-1 nākamās sezonas kalendāru ar 24 posmiem 1

Foto: Ekrānbilde no Twitter.com/F1

Nozare.lv | 21.septembris 2022 15:40

tarptautiskā Automobiļu federācija (FIA) otrdien publicēja 2023.gada sezonas Pirmās formulas (F-1) kalendāru ar rekordlielu posmu skaitu - nākamgad plānots aizvadīt 24 etapus.

Sezonas sākums iecerēts 5.martā Bahreinā, bet divas nedēļas vēlāk plānots posms citur Āzijā, Saūda Arābijā. Austrālija posmu uzņems 2.aprīlī, pēc divām nedēļām plānots posms Ķīnā un vēl pēc tikpat ilgas pauzes - Azerbaidžānā.

Pēc tam čempionāts 7.maijā piestās Maiami, ASV, bet nākamie trīs posmi norisināsies Eiropā - Itālijā (21.maijs), Monako (28.maijs) un Spānijā (4.jūnijs). Turpinājumā piloti atgriezīsies Ziemeļamerikā un 18.jūnijā aizvadīs posmu Kanādā, lai pēc tam atkal dotos uz Eiropu, kur turpmākos etapus rīkos Austrija (2.jūlijs), Lielbritānija (9.jūlijs), Ungārija (23.jūlijs), Beļģija (30.jūlijs), Nīderlande (27.augusts) un vēlreiz Itālija (3.septembris).

Nākamie trīs posmi plānoti atkal Āzijā, kur sacīkstes notiks Singapūrā (17.septembris), Japānā (24.septembris) un Katarā (8.oktobris). Turpmākie posmi notiks Ostinā, ASV (22.oktobris), Meksikā (29.oktobris), Brazīlijā (5.novembris) un Lasvegasā, ASV (18.novembris), bet sezonas noslēgums paredzēts 26.novembrī Abū Dabī.

Šosezon F-1 kalendārā ir 22 posmi.

Visi komentāri

0 0 Atbildēt

Nu, forši, tā turpināt! Vai tiešām nevar katru nedēļu

(Īstenībā domāju, ka tas nu jau par daudz, pusi sacīkšu, lai skrien vien uz savām divām)?

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Iesūdz tiesā – Mercedes-AMG salonā var apdedzināties 2

Divi dārgo Mercedes-AMG automobiļu īpašnieki negribot tikuši pie apdeguma AMG uzraksta formā. Lasīt vairāk

Pie Jūrkalnes vieglās un kravas automašīnas sadursmē bojā gājuši divi cilvēki (+ VIDEO) 6

Smaga avārija šorīt paralizēja satiksmi uz autoceļa Ventspils - Grobiņa pie Jūrkalnes. Vieglās un kravas automašīnas sadursmē bojā gājuši divi cilvēki. Vērtējot situāciju notikuma vietā, eksperti lēš, ka vieglās automašīnas ātrums varētu būt bijis ap 200 kilometriem stundā. Lasīt vairāk

Ne viens vien - autovadītāja nepamana, ka brauc pa pretējo joslu (+ FOTO) 8

Jūrmalā, braucot pa Dubultu prospektu virzienā uz Sloku, iAuto.lv sastop autovadītāju, kurš nav pamanījis, ka šī ir vienvirziena iela. Diemžēl šī nav vienīgā autovadītāja, kurš kļūdās Mellužu un Strēlnieku prospektu sazarojumā. Lasīt vairāk

F1 formula jau Rīgā, bet tu to varēsi redzēt 15. augustā plkst. 14.00 un 15.00 krastmalā (+ VIDEO) 8

iAuto.lv pastāsta, ko šobrīd var redzēt Rīgā, pie Motormuzeja. Tomēr - ja kāds nokavēs, šo pašu šovu varēs vērot 15. augustā plkst. 14.00 un 15.00 Daugavas krastmalā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti