Visi komentāri - Verstapens finišē pirmais Mehiko "Grand Prix" un kļūst par vienā sezonā uzvarām bagātāko pilotu

Verstapens finišē pirmais Mehiko "Grand Prix" un kļūst par vienā sezonā uzvarām bagātāko pilotu 1

 

Foto: Ekrānbilde no Twitter.com/f1

Nozare.lv | 31.oktobris 2022 10:38

Divkārtējais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempions, "Red Bull" pilots Makss Verstapens svētdien izcīnīja uzvaru sezonas 20.posmā - Meksikas "Grand Prix".

Verstapens un "Red Bull" komanda jau iepriekšējos posmos bija nodrošinājuši sev 2022.gada čempiontitulus. Tagad viņš sasniedzis rekordu vienā sezonā izcīnītajās uzvarās (14) un iekrātajos punktos (416).

Nīderlandietis sacīksti sāka no pirmās vietas un izcīnīja drošu uzvaru, otrais finišēja "Mercedes" britu pilots Lūiss Hamiltons, bet trešais bija mājinieku favorīts un Verstapena komandas biedrs Serhio Peress.

Aiz pirmā trijnieka palika Hamiltona komandas biedrs Džordžs Rasels, kurš šajā sacīkstē uzrādīja ātrāko apļa laiku. Vadošo sešinieku noslēdza abi "Ferrari" piloti Karloss Sainss juniors un Šarls Leklērs.

Divus posmus pirms sezonas beigām Verstapenam ir 416 punkti, otrais ar 280 punktiem ir Peress, kurš par pieciem punktiem apsteidz Leklēru.

Šosezon F-1 kalendārā paredzēti 22 posmi. 13.novembrī notiks posms Sanpaulu, Brazīlijā, bet nedēļu vēlāk būs sacīkste Apvienot Arābu Emirātu galvaspilsētā Abū Dabī.

Pērn Verstapens Abū Dabī "Grand Prix" pēdējā aplī izrāva savu karjerā pirmo F-1 pasaules čempiona titulu, apsteidzot septiņkārtējo čempionu Hamiltonu, ar kuru viņam pirms pēdējā posma bija vienāds punktu skaits.

 
Visi komentāri
 
Maksims Ter-Oganesovs 29.novembris 2022 22:35
0 0 Atbildēt

Par šāda veida rekordiem prieka maz un tie neko labu par F1 nesaka. Tas tikai nozīmē, ka atkal bijusi kārtējā garlaicīgā sezona ar graujošu viena pilota dominanci.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Škoda atklāj jaunas detaļas par elektrisko Epiq (+ FOTO)

Čehijas autoražotājs Škoda pastāstījis par gaidāmo jaunumu Epiq, kas papildinās Eiropā nopērkamo elektrisko SUV klāstu. Lasīt vairāk

 

Līdz 784 Zs: Zeekr 007 GT un Zeekr 007 EV tagad ar vēl lielāku jaudu

Ķīnā atklāti atjauninātie Zeekr 007 GT un Zeekr 007 EV modeļi, kuru galvenais trumpis ir būtiski jaudīgāka piedziņa – jaudas pieaugums sasniedz pat 148 zirgspēkus, bet maksimālā jauda AWD versijā – 784 ZS. Lasīt vairāk

 

iAuto lasītāja TESTS: Jaunā Volkswagen T-Roc apskats (+ FOTO) 11

Moderns dizains, sportiska gaita un daži pārsteigumi, kurus no jaunā VW negaidīju. Godīgs T-Roc R-Line apskats bez filtriem — ar plusiem, mīnusiem un secinājumiem. Lasīt vairāk

 

Latvijas "Unitruck" un Somijas "Sisu Auto" sadarbosies augstas mobilitātes kravas auto ražošanā 1

Latvijas smago kravas automobiļu apkopes uzņēmums SIA "Unitruck" un Somijas specializēto transportlīdzekļu ražotājs "Sisu Auto" ir parakstījuši sadarbības līgumu par augstas mobilitātes loģistikas kravas automobiļu ražošanu un ar to saistītu tehnoloģiju pārnesi, aģentūrai LETA norādīja "Unitruck" valdes priekšsēdētājs Jānis Kopeika. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti