Portāls "ss.lv" jau ir nodevis VID rīcībā daļu pieprasītās informācijas 4

 

Foto: Ekrānšāviņš no ss.com

Nozare.lv | 24.augusts 2017 11:40

Sludinājumu portāls "ss.lv" jau ir nodevis Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīcībā daļu pieprasītās informācijas par portālā ievietotajiem sludinājumiem, kā arī uzņēmums ir rakstiski paudis apņemšanos arī turpmāk sadarboties ar VID un sniegt tam nepieciešamo informāciju, aģentūru LETA informēja VID.

Ņemot vērā ar komersantu panākto vienošanos par sadarbību, VID 23.augustā ir pieņēmis lēmumu atjaunot SIA "Internet" saimniecisko darbību, līdz ar to arī domēnu "ss.lv".

"Līdz ar saimnieciskās darbības atjaunošanu tiek atjaunota arī citu uzņēmumam piederošo domēna vārdu darbība. Lēmums par saimnieciskās darbības atjaunošanu stājas spēkā ar tā pieņemšanas brīdi. VID cer uz turpmāku konstruktīvu sadarbību, kuras ietvaros komersants pildīs rakstveidā pausto apņemšanos," norādīja VID.

Arī "Internet" valdes loceklis Juris Līnis aģentūru LETA vakar informēja, ka VID ir pieņēmis lēmumu atjaunot sludinājumu portāla "ss.lv" lietotāja "Internet" saimniecisko darbību, atjaunojot arī domēna vārda "ss.lv" lietošanu. Līdztekus atcelti arī pārējie saimniecisko darbību ierobežojušie lēmumi, piemēram, tiek atsaukti rīkojumi par norēķinu operāciju apturēšanu vairākiem "Internet" bankas kontiem.

Starp pusēm turpinās mediācijas process, ko vada auditorkompānija "PricewaterhouseCoopers" (PwC), piebilda Līnis.

Kā novēroja LETA, sludinājumu portāla saturs patlaban dublējas gan mājaslapā "ss.lv", gan mājaslapā "ss.com", taču logotipā pagaidām lasāms nosaukums "ss.com".

Kā ziņots, pēc VID pieprasījuma "ss.lv" domēna vārds augusta sākumā tika atslēgts. VID bija nolēmis apturēt portāla "ss.lv" darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem. VID bija apturējis arī ar "ss.lv" īpašniekiem saistītā uzņēmuma "Internet" saimniecisko darbību. "Internet" 1.augustā pieņemto VID lēmumu par "Internet" saimnieciskās darbības apturēšanu 3.augustā pārsūdzēja VID ģenerāldirektorei Ilzei Cīrulei.

 
4 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Bradypus 24.augusts 2017 15:07
3 5 Atbildēt

Ņemot vērā, ka konflikta pamatā bija fakts, ka VID pieprasīja pārāk plašu un vispārīgu informāciju, sankciju atcelšana pēc daļējas (tādas atbilstošas precizētam un objektīvam pieprasījumam) informācijas snigšanas liecina, ka VID ir atzinis savu patvaļu un piekāpies samazināt prasības.

Kanibaals 25.augusts 2017 14:35
3 1 Atbildēt

Turēji sveci? Publiskajā telpā neviena ne otra puse nav konkretizējusi kas ir ticis prasīts un kādā apjomā. Ir tikai preses pīles.

E.B. 25.augusts 2017 23:30
2 0 Atbildēt

Jēga bija vijo*ivatsa no sākuma ērgļus tēlot,piespieda pie zemes kā mazos ezīšus.Cirks,bezmaksas.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Spānijā dīzelis ir lētāks par 43,8 centiem!? Dīzelim Latvijā cena 2.117, bet Spānijā 1.679 EUR 25.03 22

Spānijā dīzelis ir lētāks par 43.8 centiem!? Kamēr dīzelim Latvijā 25.03.2026 cena or 2.117 EUR, tajā pašā laikā Spānijā dīzeļdegviela maksā 1.679 EUR. 95 benzīns Spānijā maksā 1.489 EUR Lasīt vairāk

 

Škoda modernizēs elektriskos Elroq un Enyaq (+ FOTO) 2

2026. gada vasarā Škoda Elroq un Škoda Enyaq saņems nozīmīgu atjauninājumu, līdz ar to šo modeļu pircēji varēs rēķināties ar plašākām iespējām un dažādiem uzlabojumiem. Lasīt vairāk

 

Nepilni 25 000 eiro: Fiat piedāvā Fiat 600 ar klasisko benzīna motoru (+ FOTO) 4

Sešsimtās saimes modelis tagad būs pieejams arī versijā ar benzīna motoru un manuālo pārnesumkārbu. Lasīt vairāk

 

Pavasara vitamīni. Braucam ar jauno Audi Q3 Sportback (+ VIDEO)

Kompaktais premium krosovers Audi Q3 mums pazīstams jau kopš 2011. gada. Divās modeļu paaudzēs tas ticis pie Sportback virsbūves, ultra high performance modeļa RS Q3 un visai veiksmīgas pārdošanas kampaņas, ko īstenoja importētājs Latvijā un Lietuvā. Šoreiz TV Autoziņas brauc ar jauno Q3 modeli. Tas ir Sportback Madeira brūnā, matētā krāsā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti