Sieviete zaudē 10 000 eiro; viltus īsziņas un e-pasti kļūst arvien populārāki (+ VIDEO) 5

 
LTV Ziņu dienests | 29.oktobris 2023 12:16

Arvien izplatītākas kļūst viltus īsziņas vai e-pasti, kas vēsta par it kā pienākušiem pasta sūtījumiem, analīžu rezultātiem, tiesas pavēstēm un citiem. Vislielākais risks iekrist šajās lamatās ir tiem, kuri patiešām gaida kādu sūtījumu, atbildi no laboratorijas vai tiesu.

Drošības eksperti aicina pievērst uzmanību gan sūtītāja adresei, gan gramatikas kļūdām. Nesteigties un nekādā gadījumā neievadīt bankas datus.

 
5 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
uupis 30.oktobris 2023 10:54
3 2 Atbildēt

Skaties ka pats neuzķeries - tagad ar mākslīgo intelektu var uzģenerēt tev tuva cilvēka balsi - kurš tev pastāstīs uz kuru kontu pārksitīt kāpostu!

viencexperc 31.oktobris 2023 20:04
3 1 Atbildēt

Un pārskaitot kāpostu nesapratīsi, ka tas ir nevis radinieka konts, bet kaut kāds konts kiprā?

Vetis37 29.oktobris 2023 19:02
2 1 Atbildēt

Man tos naivos cilvēkus nav žēl. Cik par to var runāt,brīdināt un skaidrot.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (+ FOTO) 1

Spriežot pēc iesūtītajiem attēliem, kas Igaunijā un Latvijā uzņemti 4.05 maijā, degvielas cenas abās valstīs ir gandrīz vai izlīdzinājušās un 95. benzīnu izdevīgāk pat būtu iegādāties pie mums. Lasīt vairāk

 

Korejiešu KIA šogad bagāts jaunu modeļu birums (+ VIDEO) 1

Izstādē Auto 2026 nosvinējām 15 pirmizrādes un šogad bagātu jaunumu pienesumu nodrošināja korejiešu KIA. Nozīmīgākās no tām bija jaunā elektromobiļa KIA EV2 un universāļa KIA K4 SW debija. Lasīt vairāk

 

Naktī NBS sensoru uztvertie lidaparāti Latvijas gaisa telpā, visticamāk, bija Ukrainas droni (+ VIDEO) 1

Svētdien plkst. 4.00 Nacionālie bruņotie spēki brīdināja par iespējamu apdraudējumu Latvijas gaisa telpā Alūksnes, Balvu, Ludzas, Rēzeknes un Krāslavas novadā. Šajos novados bija iedarbināta šūnu apraide. Dažas stundas vēlāk, plkst. 7.19, NBS informēja, ka apdraudējums ir beidzies. Lasīt vairāk

 

Kāds ir “Gada Bezceļu auto 2026” uzvarētājs “Toyota Land Cruiser” (+ VIDEO) 5

Leģendārais apvidus auto “Toyota Land Cruiser” konkursā “Latvijas Gada auto 2026” saņēma balvu nominācijā “Gada Bezceļu auto 2026”. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti