Nepažēlo bamperi, lai pierādītu, ka tā nedrīkst (+ video) 24

iAuto.lv | 1.aprīlis 2014 16:58

Video autors neielaiž savā joslā "Mercedes," kas to cenšas izdarīt gan no labās, gan kreisās puses.

Vadītājs, kuram uzstādīts video reģistrators skaidro, ka nevar ciest nekaunību uz ceļiem. Šoreiz viņam "sakāpis" tik ļoti, ka nolēmis nepiekāpties pat, ja jāziedo sava auto bamperis - viens vēl esot rezervē.  

 
Visi komentāri
 
viesturs 1.aprīlis 2014 20:08
6 2 Atbildēt

Tak visus ideotus neparmaaciisi vnk nervi buus pa iisu un vai tas ir vajadziigs,personiigi es taadus klaunus izveelos palaist,nevis peec tam paaris stundas gaidit cp un rakstiit protokoolu, agraak vai veeleek sitie liideeji uzraujaas uz pareizajiem veciem,kas nekautreejaas iedot pa zobiem,un tml.

LMT 1.aprīlis 2014 20:19
6 13 Atbildēt

Pats filmētājs jau bija vainīgs un iebrauca goda vīram sānā. Kad nonāca līdz vīru runai tad arī filma beidzās. Nožēlojams filmētājs!

viesturs 1.aprīlis 2014 22:07
7 2 Atbildēt

LMT es ceru ka Tev nav tiesiibas.

LMT 2.aprīlis 2014 9:32
2 1 Atbildēt

Draugs! Es esmu ielu karalis - Karalis Lauva!

Deksters 2.aprīlis 2014 12:21
2 0 Atbildēt

Sausās atejas karalis tu esi.

iAuto 2.aprīlis 2014 15:12
0 0 Atbildēt

???

vecais ezis 1.aprīlis 2014 22:40
11 0 Atbildēt

Nu mersis ar īsts džigits, redz, ka filmētājs viņu nelaiž, bet mēģina visos iespējamos veidos pierādīt, ka viņš tomēr var iespraukties priekšā. Ja tevi kāds nelaiž, tad pagaidi mazliet, varbūt viņam patiešām jāsteidzas jeb viņš vienkārši ir idiots, aizmugurē brauc vēl daudzi autiņi, ja nepalaidīs nākošais, tad pēc 3-4 auto, toč atradīsies kāds kurš palaidīs.

Vernons 3.aprīlis 2014 12:52
2 0 Atbildēt

Nepārtraukto līniju šķērsot aizliegts! Merša vadītajam šī lieta ir svešā!

Ivars 1.aprīlis 2014 23:00
1 0 Atbildēt

Abus uz mērkaķeni

Kanibaals 1.aprīlis 2014 23:27
11 7 Atbildēt

Tā arī nesapratu kur ir tā nekaunība, sākumā mierīgi mēģināja pārkārtoties pirms viņu daveda. Kā reiz tie nelaidēji arī čakarē visu satiksmi, jo ietiepjās bieži bez reāla pamata. Nu un kas ka zini to ka pēc 1km josla beidzas un tāpēc spītīgi brauc pa vidējo joslu, blakus braucošais to var arī nezināt.

Ā un paldies iauto par oriģinālsaites ielikšanu.

Palaidniex 2.aprīlis 2014 5:18
3 8 Atbildēt

Pats tu laid ikvienu, kurš pabraucis spārna tiesu tālāk un bezkaunīgi bez pagrieziena griež virsū, vai tādu manevru uzskati par pietiekamu, lai Tevi nu visi laistu? Ikkatru svarīgo laižot pats nekur tad netiksi, bet, ja redzi ka nelaiž nelien! Nevienam nav pienākums laist, nākamais moš palaidīs. Video tak noprotams, ka aiz filmētāja tak tika ieklaists, lai no otras puses izpildītos...

Tādu, kas nezina ka pēc 1 km josla beigsies, vai ka visa rinda stāv uz nogriešanos vienās un tajās pašās vietās vienos un tajos pašos laikos var ar apbrīnojamu regularitāti aplūko... Viņi vienmēr - katru vakaru- staidzās uz sievasmātes izslēgt aizmirstā gludekļa dzemdībām...

Kanibaals 2.aprīlis 2014 13:22
2 0 Atbildēt

Atklātus nekauņus protams nelaižu, video īsti nevarēja redzēt rādija vai nerādija pagriezienu. Tā kā jā mersis pats uzprasījās, nebija nekāda iemesla spiesties priekšā.

Palaidniex 2.aprīlis 2014 18:24
1 0 Atbildēt

Video nekas neliecina, ka tas vija nejaušs ne tajā joslā nukļuvušais. Ir milzīga atšķirība vai savlaicīgi PALŪDZ, lai ielaiž, vai nagla stumjas virsu, tad pēc nelietīgas nelaišanas dēļ bezkaunības tiek ielaists, bet vēl lien atriebties. Mazliet cieņas pret tiem, kam ielīst priekšā, pārliecinies, ka laižu un nav konflikta pēc noklusējuma. Bet kā jau teicu - šis noteikti nav tas gadījums...

bums 2.aprīlis 2014 8:28
4 2 Atbildēt

Ja jau no rīta tāds līdējs sabojā garastāvokli un tas notiktu katru rītu, tad ne tikai bamperi nepažēlotu. Tiem līdējiem ir jāsaprot, ka viņi ir tie, kas bremzē satiksmi ar savām izdarībām! Vidsi normāli brauc, te parādas līdējs, izraisa avāriju un satiksme slēgta uz stundu vai labākajā gadījumā visai koloinnai jāapstājais, lai palaistu vienu i, piedodiet, līdēju! Vajag izplānot savu maršrutu, noksiadrot cik ilgā laikā to var veikt, pielikt nelielu rezervi un tad nebūs jābojā nervi ne sev, ne citiem satiksmes dalībniekiem.

Starp citu ļoti labi var redzēt, kurš kļūdījās ar joslas izvēli un viņam vairs nav citas izejas kā pārkārtoties, tad palaižu, ja redzu bembja vai merša vadītāju, kam sakāpis galvā, tad nelaižu. Tiem cilvēkiem ir jāsaprot, ka viņi nav svarīgāki par citiem cilvēkiem, ja viņiem tā joprojām liekas, tad ir jāmeklē profesionāla psihologa palīdzība. Ja nepietiek ar izrunāšanos, tad vajag iziet terapijas kursu. Galvenais vajag mazināt stresa un trauksmes līmeni sevī, tad arī varēs iztikt bez šādām muļķīgām avārijām.

Ali 2.aprīlis 2014 10:15
3 0 Atbildēt

Pilnībā piekrītu!

Es pati esmu no tiem, kas palaiž pa kādam. Ja man vajag mainīt joslu un mani palaiž, pasaku "paldies". Manuprāt, autovadītājiem jābūt iecietīgākiem un saprotošākiem vienam pret otru, un tad visiem būs labāk :)

aaa 2.aprīlis 2014 10:25
2 1 Atbildēt

tas nelaidējs pilnīgs dārzenis :) Ja ieskatās var redzēt, ka tas mercedess metrus 20 iepriekš izbrauc no blakusteritorijas, un mēģina iekārtoties rindā :0 kur bija problēma ielaist, es saprastu šādu agresivitāti gadījumā, ja tas auto apbrauktu sastrēgumu un tad līstu priekšā :) tā kā mentalitāte tur ir tāda kāda ir, un mēģina viņu pārnest pie mums :)

EVF 2.aprīlis 2014 12:15
3 1 Atbildēt

Pats Tu dārzenis:) tas līdējs nebija jālaiž (nu ok varēja jau palaist, bet tas nav pienākums) un par to ka viņš ir "riebīgais - naglais" līdējs liecina video turpinājums, kad nākošā mašīna vieņu ielaiž rindā, bet šis vēl kaut kādu nesaprotamu apsteigšanas manevru pa kreiso pusi.

d 2.aprīlis 2014 11:04
0 0 Atbildēt

Krieviem ir tāds labs "3D" likums - "dai dorogu duraku".

xxgt 2.aprīlis 2014 13:38
1 1 Atbildēt

Pareizi ka nelaiž! 99% visi tie kas lien garām un tad spraucas iekšā ļoti labi zin kuraa joslā būtu jāstāv, vnk grib būt krutāki par pārējiem. Es arī tādus nelaižu apzināti.

Vernons 2.aprīlis 2014 14:35
0 8 Atbildēt

Spilgts piemērs tam, kad CSN sastāv no viena vienīga punkta, 119.(!) vienas strešās daļas- ievēro distanci! Par katru cenu kādam ielīst priekšā, kaut zāle neaug!

Kur palika cieņa pret citiem? Kur palika CSN 70. punktā minētais - palūdz un Tevi palaidīs? Kur palika CSN 10. punktā minētais - katram ir jārīkojas "TĀ", lai netraucē citiem? Vai auto marka dod kādas priekšrocības?

Kas tur bija minēts par intensīvas kustības apstākļiem un pārkārtošanos joslās?

Pēdējais laiks CSN 119. punktu pārdēvēt - garantē drošību!!!

ak 2.aprīlis 2014 15:04
0 0 Atbildēt

es uzskatu ka lielākā problēma ir laidēji. jo ja nebūtu laidēju, nebūtu arī līdēju. jo nevarētu ielīst. bet kapēc neielīst, ja laiž. Laidēji vainīgi. paši izlutina "nevainīgos" līdējus.

Es nerunāju par normālām situācijām, kad kāds izgriežas no teritorijas u.t.t. bet par šādām situācijām kā video.

DidzisF 2.aprīlis 2014 16:30
1 1 Atbildēt

Pilnigi pareizi. Vainigs ir tas kas mēģināja iespraukties vidējā josla. Ja redzi, ka nav vietas ko lien. Un vel lecigs arī mierigi pamet Mersi cela vidu un nāk izrekināties. Nu vairs nav nekur jāsteidzas. Es jau gaidīju Video bus, ka vēl kāds tajā ieskries.

Jau reiz esi tik kruts un agresivs braucejs, tad ko satraucies par nieka stripu uz bampera.

Sastrēgumos ir tā ka steiga neko nedod aizskriesi vienā krustojumā gaidisi nākamajā. Par to daudz kārt esmu pārliecinājies.

IkdienasViesis 3.aprīlis 2014 14:58
0 0 Atbildēt

Es parasti mīlā miera labad cenšos palaist - lai nav pēctam pašam jābojā nervi par bojātu auto....BET, visvairāk neciešu tos mērkaķus, kuri pēc ielaišanasjoslē, jau pēcpārsimts metriem grib tikt atpakaļ iepriekšējā joslā.... Īpaši daudz tādi no rītiem ir uz vantinieka, kuri par katru cenu sākumā grib ietikt pirmajā, bet nobrauktuvē jau atkal lien atpakāl otrajā.

Vernons 4.aprīlis 2014 9:28
0 0 Atbildēt

Neesi nekad aizdomajies, kapēc tā notiek. Tas ir tāpēc ka sadursmes gadījumā "priekšā braucošais bremzējot" (CSN 119.), policijas, CSDD un vienkāršo ļautiņu galvās ieprogrammēts, vainīgs - "neievēroji "distanci"! Tas nekas, ka viņš ir strauji nobremzējis, tas nekas ka brīdinājuma signāli nav cieņā un godā turēti un spogulis laikam ir pēdēja lieta, kur kāds palūkojas! Tātad par katru cenu Tev priekšā, kaut zāle neaug! Un par joslu mainīšanu intensīvas satiksmes apstākļos nav dzirdējis! Nepārtrauktās līnijas! Tās šķērso uz nebēdu!

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

TV AUTO ZIŅAS TESTĒ:Škoda Octavia RS-vairāk komforta, nezaudējot sportisko tvērienu (+VIDEO) 4

Jaunā Škoda Octavia RS būs īsts atradums tiem, kam nepatika iepriekšējā modeļa pārlieku cietā balstiekārta. Šeit saglabāts sportiskais tvēriens, bet piekare ir blīva, nevis cieta. Tā ir atšķirība. Lasīt vairāk

 

Interesants eksperiments – seši e-auto brauc līdz galam 10

Lielbritānijā veikts eksperiments, kura gaitā seši elektroautomobiļi ar pilnībā uzlādētiem akumulatoriem „brauc līdz galam”. Puse no šiem auto zināmi arī kā Latvijas Gada auto 2021 konkursa dalībnieki. Lasīt vairāk

 

No šodienas automašīnām jābūt obligāti aprīkotām ar ziemas riepām

No šodienas līdz 2021.gada 1.martam visiem automobiļiem vai autobusiem, kura pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, jābūt aprīkotiem ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos, aģentūru LETA iepriekš informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

TV AUTO ZIŅU "Atmiņu klade": Muzejā, kurā ar eksponātiem drīkstēja izbraukt (+VIDEO)

Kad autoindustrija raušas ārā no kārtējās bedres, tā labprāt atceras aizgājušo gadu spozmi. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti