Rīgā darbu sāks jaunas maksas autostāvvietas - iAuto

Rīgā darbu sāks jaunas maksas autostāvvietas 34

 

Ilustratīvs attēls Foto: Ekrānbilde no Google.com/maps

Nozare.lv | 30.septembris 2024 19:37

No rītdienas, 1.oktobra, vairāku ielu malās Rīgā tiks atvērtas jaunas maksas autostāvvietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā "Rīgas satiksme".

Maksas autostāvvietu izveides mērķis ir labāk organizēt satiksmes plūsmu un atvieglot automašīnu novietošanu vietās, kur ir liels pieprasījums pēc stāvvietām. 

Līdz ar jaunu maksas autostāvvietu ierīkošanu tiks sakārtota automašīnu novietošanas kārtība, lai mazinātu iespējamību ar nepareizi novietotām automašīnām kavēt citus satiksmes dalībniekus un radīt sastrēgumus, norādīja "Rīgas satiksmē".

Veidojot jaunās maksas autostāvvietas, ņemts vērā Rīgas attīstības plāns, kas vērsts uz vides kvalitātes uzlabošanu un sabiedriskā transporta pieejamības veicināšanu. Jaunās stāvvietas galvenokārt ierīkotas C tarifu zonā.

Jaunās autostāvvietas C tarifu zonā izveidotas Alojas, Grostonas, Hospitāļu, Daliņa, Valdemāra, Nītaures un Zirņu ielas posmos.

B tarifu zonā jaunas maksas stāvvietas izveidotas Eksporta un Ģertrūdes ielā. 

Savukārt D tarifu zonā jaunas maksas atostāvvietas būs Pulkveža Brieža un Rūpniecības ielā.

Kā aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane, situācija minētajās ielās līdz šim bijusi dažāda. Ir vietas, kur maksas stāvvietas jau bijušas, un, izvērtējot situāciju, stāvvietu skats tiek palielināts.

Esot arī vietas, kur līdz šim bija ierīkotas stāvvietas, bet tās tagad pārņems, kops un maksu iekasēs "Rīgas satiksme".

Esot arī ielu posmi, kur stāvvietu līdz šim nebija un automašīnas tika novietotas bez maksas, ielas malā. Šajās vietās autostāvvietas tiek ierīkotas no jauna un turpmāk tiks iekasēta maksa par automašīnu novietošanu.

Iedzīvotāji, kuri deklarējuši savu dzīvesvietu attiecīgajās tarifu zonās, var noformēt iedzīvotāja karti, kas nodrošinās ērtāku autostāvvietu uzmantošanu. 

 
34 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Hm 30.septembris 2024 20:43
16 0 Atbildēt

Nu baigie malači. Novērsa pamatīgus sastrēgumus, kas tur iepriekš bija.😂 Tādi dr*rsēji.

Cerams pēctam pilsēta cilvēkiem grupējums neizdomās, ka tur mēneša vidū obligāti vajag velo joslu priekš 5 velosipēdistiem.

arba 1.oktobris 2024 12:09
16 0 Atbildēt

Kopš kura laika iela ie stavvieta ?

No virsraksta var saprast , ka Riga pacentusies uzbuvejusi iekartojusi utt

Bet ta tacu nav ! Vienkarsi uz konkretas ielas ieviesta maksa par stavesanu !

Freijers 1.oktobris 2024 9:59
13 0 Atbildēt

Kārtīgi "likvidēja" sastrēgumus centra daļā, kas pieguļ Skanstei un pie viena iedzivotājus, kam tās kartes vispār iedos, papildus atbrīvos no 40 eiro mēnesī (civilizētās pilsētās iedzivitājiem tas vispār ir bez maksas, jo maksā cita veida nodokļus)...un pēc tam brīnīsies, ka centrs tukšojas....

Nez, kad gaidāms nākamais "sakārtošanas" vilnis ?

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 20

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

TV Auto ziņas dosies ziemas labdarības reisā (+ VIDEO)

TV Autoziņu ziemas testos esam devušies gan ar pikapiem, gan elektromobiļiem, taču mikroautobusu un minivenu reiss gan notiks pirmo reizi. Lasīt vairāk

 

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 31

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

Lai samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem, EK plāno sākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu (+ VIDEO)

Cik mēs nākotnē maksāsim par elektrību? Kāpēc tā vienā valstī ir dārgāka nekā pie kaimiņiem? Uz šiem jautājumiem cer atbildēt jaunais Eiropas Komisijas plāns – uzsākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu, lai paātrinātu dažādu savienojumu izveidi, kas samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem. Ko tas nozīmē un kas jauns gaidāms Baltijas valstīs? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti