"Volvo" krosovers apsteidz "BMW," "Audi" un "Mercedes" ražojumus 20

 
iAuto | 13.februāris 2015 11:09

"Volvo" ražotais krosovers "XC60" kļuvis par populārāko šīs klases auto Premium automobiļu segmentā pēc 2014.gada statistikas datiem.

Neatkarīgais pētniecības institūts "IHS/Polk" apkopojis 2014.gada rezultātus, kas apliecina "Volvo XC60" pārākumu par konkurentu ražotajiem "Audi Q5," "BMW X3/X4" un "Mercedes-Benz GLK."

Vidējo krosoveru segmentā "Volvo XC60" ieņem pirmo vietu. Tikai Vācijā vien zviedru krosoveru izvēlējušies 11 273 pircēji, uzrādot realizācijas pieaugumu par 28,5% salīdzinājumā ar 2013.gadu, Eiropā (analizēti 36 lielākie tirgi) pārdoti 70 257 eksemplāri, bet visā pasaulē – 137 000, kas padara to par "Volvo" kompānijas 2014.gada pieprasītāko modeli.

Vācijā "Volvo XC60" cena ir sākot no 34 850 eiro par priekšpiedziņas versiju ar 136 ZS motoru un sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu līdz 50 900 eiro par 4x4 variantu ar 306 ZS jaudīgu sešcilindru motoru un sešu pakāpju automātisko kārbu.

 
20 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
martinslusis 13.februāris 2015 13:21
12 2 Atbildēt

Nu man XC60 patīk labāk par X3, GLK (vispār Mercedes džipi pie sirds neiet) un Q5. Ja varētu kādu no tiem atļauties, tad arī XC60 ņemtu.

zz 13.februāris 2015 13:03
7 7 Atbildēt

Vācijā XC60 točna neapsteidz minētos konkurentus (izņemot GLK - to pat Vācijā pērk ar gariem zobiem)... bet citur - viss iespējams

LMT 13.februāris 2015 12:19
6 8 Atbildēt

Tikai sapņos un mistiskā kantora statistikā!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

CSDD atbild iAuto par roku krustošanu CSDD eksāmenā un dzīvē; kā ir pareizi? (+ VIDEO) 8

Atbildot uz iAuto jautājumiem, sākotnēji jānorāda, ka CSDD eksāmenā netiek vērtēts viens "formāli pareizs" roku novietojums uz stūres vai viena stūrēšanas tehnika. Lasīt vairāk

 

No 82 260 eiro - Mercedes VLE pieejams pasūtīšanai (+ FOTO) 3

Jaunais elektriskās piedziņas Mercedes dodas pie pircējiem, piedāvājot augstu komfortu un modernas tehnoloģijas, kas pieejamas cenas diapazonā no 82 260 līdz 94 250 eiro. Lasīt vairāk

 

No 2027. gada - Nissan Juke pāriet uz elektrību (+ FOTO) 3

Japāņu autoražotāja kompaktais SUV savā trešajā paaudzē pārtaps par pilnībā elektrisku transportlīdzekli. Lasīt vairāk

 

Kā pareizi stūrēt un pie reizes arī par sēdpozīciju pie stūres (+ VIDEO) 17

Eksperts stāsta, kā pareizi jātur rokas uz stūres un kā jāieņem pareiza sēdpozīcija, savukārt iAuto.lv pievieno padomiem savu skatījumu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti