"AvtoVAZ" pastāsta par "Lada Vesta" modifikācijām 4

iAuto | 9.marts 2015 9:38

Krievijas autobūves kompānija atklājusi, ka "Lada Vesta" sedans tiks piedāvāts trīs aprīkojuma komplektācijās: "Classic," "Comfort" un "Lukss," bet kopējais versiju skaits jau pirmajā etapā sasniegs vienpadsmit variantus.

Rūpnīcas pārstāvji informējuši, ka "Lukss" versija no pārējām atšķirsies ne vien pēc aprīkojuma, bet arī vizuāli un praktiski neatšķirsies no 2014.gada augustā Maskavas autoizstādē parādītā koncepta.  

"Lada Vesta" motoru klāstā būs trīs agregāti ar 1,6 litru tilpumu un 86, 106 un 114 ZS jaudu. Dzinēji varēs strādāt kombinācijā ar piecu pakāpju manuālo vai sešu pakāpju robotizēto pārnesumkārbu. ABS un stabilizācijas sistēma būs jau bāzes versijas komplektā.

"Lada Vesta" pilotsērijas ražošana Iževskas rūpnīcā sākās jau šā gada februārī, bet pilnvērtīgs sērijveida ražošanas starts tiks dots septembrī.

Agrāk tika ziņots, ka "Lada Vesta" cenas sāksies pie atzīmes 400 000 rubļu (EUR 6467), taču "AvtoVAZ" vadītājs Bo Andersons nesen brīdināja, ka tās var mainīties, ņemot vērā rubļa kursa izmaiņas.  

Populārākie komentāri

4 Lasīt visus komentārus →
4 3 Atbildēt

Tak par šiem urālu jaunumiem jau bija zināms pirms nedēļas.

1 0 Atbildēt

tankiem gan izdomas pietiek?:(

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Auto union šodien (15.08) līdz 18.00 pie Brīvības pieminekļa (+ VIDEO) 2

Audi Union C-Type – vienvietīga sacīkšu automašīna Lasīt vairāk

Degvielas cenas Latvijā: litrā nav starp augstākajām ES, bet pret ienākumu līmeni - dārga (+ VIDEO) 3

Degvielas cenas Latvijā pēdējā laikā augušas, taču cik dārga degviela pie mums ir salīdzinājumā ar citām Eiropas Savienības valstīm? Atšķirības ir ievērojamas. Skatoties tikai uz cenu par litru, Latvija nebūt nav starp dārgākajām valstīm. Taču aina būtiski mainās, ja degvielas cenu salīdzina ar iedzīvotāju ienākumu līmeni. Lasīt vairāk

Iznīcinātāji notriekuši Latvijas gaisa telpā ielidojušu dronu; apdraudējums beidzies (+ VIDEO) 2

Agrā piektdienas rītā sabiedroto iznīcinātāji ir sekmīgi notriekuši Latvijas gaisa telpā ielidojošu bezpilota lidaparātu, informē Nacionālie bruņotie spēki (NBS). Lasīt vairāk

Drifts ar BMW M4 Biķernieku trasē, no Red Bull Show Run! Tas būs arī krastmalā 15.augustā (+ VIDEO)

Efektīgas sānslīdes, dūmu mutuļi un adrenalīns uz pilnu jaudu - tas šobrīd Biķerniekos, bet parīt arī Krastmalā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti