Ir nofilmēts traģiskais negadījums, kurā autobuss brutāli notriec Eiropas spēļu sportistes (+ video) 21

iAuto | 14.jūnijs 2015 9:21

Trīs Austrijas sinhronās peldēšanas komandas dalībnieki guvuši savainojumus pēc tam, kad viņus pirmo Eiropas spēļu ciematā notriecis autobuss, paziņoja Austrijas Olimpiskā komiteja (OOC).

Incidents esot noticis, kad trīs sportistes gājušas pa trotuāru sportistu ciematā un viņas pēkšņi notriecis autobuss. OOC ziņojumā teikts, ka viena no peldētājām, 15 gadus vecā Vanesa Sahinoviča, guvusi vairākus lūzumus un ir "nopietni savainota". Sahinoviča un cita peldētāja, Luna Paiere, kura guva rokas savainojumus, lidos atpakaļ uz Austriju, lai turpinātu ārstēšanos. Tikmēr trešā peldētāja Fērena Breita "tikusi sveikā ar viegliem savainojumiem". 

Austrijas sinhronā peldētāja Vanesa Sahinoviča pēc ceturtdien Eiropas spēļu ciematā Baku piedzīvotās avārijas, kurā viņu notrieca autobuss, slimnīcā atrodas medikamentozas komas stāvoklī. Kā vēsta Austrijas aģentūra APA, 15 gadus vecā sportiste guvusi vairākus lūzumus, tomēr viņas stāvoklis nav kritisks. "Vanesa Sahinoviča guvusi ļoti daudzus lūzumus, un būs nepieciešamas turpmākas operācijas," pavēstījuši komandas pārstāvji.

Kā zināms, Eiropas spēles Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku norisināsies no šī gada 12. līdz 28.jūnijam. Tajās piedalīsies vairāk nekā seši tūkstoši kontinenta atlētu, kuri sacentīsies 20 sporta veidos, bet plānots, ka Latviju pārstāvēs aptuveni 65 atlēti. Kā zināms, trešdien no otro Eiropas spēļu rīkošanas atteicās Nīderlande, aizbildinoties ar pasākuma lielajām izmaksām.

 
Visi komentāri
 
šoferītis 13.jūnijs 2015 13:22
25 1 Atbildēt

Wtf, tas man izskatījās speciāli, izskatījās, ka pat ātrumu nesamazināja, vienkārši triecās virsū!

Ulass 13.jūnijs 2015 20:15
1 1 Atbildēt

Nu bet, tā takš azerbaidžāna...

kaspis 13.jūnijs 2015 13:38
16 1 Atbildēt

vienkārši pizdjec... trūkst vārdu... kā, kāpēc??

ritvars 13.jūnijs 2015 15:28
0 1 Atbildēt

To čurku šoferi vajag spīdzināt kamēr beidz pirst.

bez pravām 13.jūnijs 2015 18:33
3 1 Atbildēt

arī fūrām bremzes ,,atsaka " ,kālab tas nevar notikt ar busu ???

šoferītis 13.jūnijs 2015 18:54
10 0 Atbildēt

Bet te izskatās, ka speciāli brauc virsū! Varēja braukt taisni vai pa kreisi, nevis braukt virsu cilvēkiem! Parasti jau pirms šķēršļa (apļa) ir jāsamazina ātrums un tad jāizbrauc nevis ar pilnu hodu, ja jūt, ka sūdi, tad rīkoties savādāk, nekā video redzamo!

kalfonso 13.jūnijs 2015 19:19
1 1 Atbildēt

nu neatsaka fūrām bramzes, jo smagajiem un gan jau autobusiem (Vernons varētu precizēt) ir gaisa bremzes, kas pēc noklusējuma ir nobloķētas un kuru kļūmes gadījumā auto tiek apstādināts.

GG 13.jūnijs 2015 19:53
4 1 Atbildēt

Ja atsaka bremzes, tad labākais veids kā apturēt auto ir cilvēku bariņa ietesties? :D Kļūsti tak reāls!un nebija jau ari tā,ka tie cilvēki bija nemanāmi!viss uz līdzenas vietas un tiešām izskatijās,ka šoferis speciāli nonesa to bandu,vai ari vienkārši tur atļauts autobusu vadīt aklajiem.

C 13.jūnijs 2015 20:14
1 1 Atbildēt

Re cik viegli no pāris konkurentiem atbrīvoties :)

iDmore 13.jūnijs 2015 22:20
1 1 Atbildēt

Teiksim tā.. Neizprotama šofera rīcība, lai arī kādā stāvoklī būtu bijis autobuss..

Vernons 14.jūnijs 2015 0:20
1 1 Atbildēt

Autobuss Neoplan ir ļoti moderns un neticu ka energo akumulātoru atsperes ir mehāniski saspiestā stāvoklī! Visiem auto ar gaisa bremzēm to izdara gaiss!

Autobusa vadītājam bija iespēja izvairīties no uzbraukšanas gājējiem!!! Un to vajadzēja arī darīt.

Ar bremzēm kaut kas nav kārtībā, tas ir redzams.

Palaidniex 14.jūnijs 2015 15:23
3 1 Atbildēt

Vernon, bet kā tur ar priekšā esošajiem, kas autobusam ko tur negarantēja?

Vernons 14.jūnijs 2015 21:23
0 2 Atbildēt

Nepaliec par pamuļķi!

Palaidniex 14.jūnijs 2015 22:23
4 0 Atbildēt

Tas jau tav sauklis, ka pie visa vainīgi pa priekšu esošie, nerada drošu satiksmi un negarantē ko tur it īpaši autobusiem un kraviniekiem, kuri paši ne ātrumu ne distanci nespēj prasties un negribot ievērot... 119. punkts taču esot rakstīt pa priekšu esošajiem, braucošajiem...

Vernons 15.jūnijs 2015 9:39
0 4 Atbildēt

Tas nav sauklis. Tā ir balta patiesība! Ja šoferis ir "pālī" un viņa braukšanas prasme ir nekāda, tad iznākums ir šāds.

Ja arī autobusam bija problēma, tad arī to varēja novērst izmainot braukšanas trajektoriju.

Vietas tur pietiek atliku likām.

Vērotājs 14.jūnijs 2015 11:22
0 1 Atbildēt

Tiešām izskatās, ka būtu bijis speciāli, jo kaut kā dīvaini viņš tur brauca

SS 14.jūnijs 2015 13:47
0 2 Atbildēt

Traka, traka pasaule. Neskatās, ne kur brauc, un ne kur ej! Domāju, ka arī pašiem vien vajadzēja vairāk paskatīties, vai tā ir vieta gājējiem.

špions 14.jūnijs 2015 15:56
0 0 Atbildēt

visus jaunos auto ražo ar "elektrisko gāzes pedāli", nevis mehanisko g p . izskatās, ka elektrība nogļučija, un sawaadi, ka bremzes atteica.

pieļauju versiju, ka vadiitaajam palika slikti, jeb šamējais izkrita no sēdekļa, jeb kāda manta pakrita zem pedāļiem, jeb stuureeja ar vienu roku, un runaaja pa telefōnu, jeb kāds ar vadības pulti darbojās no attāluma

Juris 14.jūnijs 2015 22:12
0 1 Atbildēt

brauckrievijaaievija bet teiks ka vainiga briva eiropa.

HIPPY 15.jūnijs 2015 16:34
0 0 Atbildēt

«На повороте, увидев пешеходов, водитель автобуса не сумел остановиться из-за того, что отказала педаль газа - видимо, он хотел замедлить скорость при помощи сцепления»

Vernons 16.jūnijs 2015 10:53
0 0 Atbildēt

Autobusu vadītāji izteic versiju, ka šoferis ir izkritis no sava sēdekļa! Autobusam riteņi iztaisnojas un notiek uzbraukums gājejiem. STOP signāls parādās pedējā brīdī, tad kad vadītājs ierausies atpakaļ sēdeklī. Neoplānam stūre ir ļoti viegli vadāma. Jāsprādzējas!

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Četru dienu laikā uzliek atstarojošos stabiņus un sola atjaunot bojātos triecienslāpētājus 29.10.2020 (+ VIDEO) 9

Vairākās vietās Rīgā, kur pašlaik ir bojāti triecienslāpētāji, ir veikti papildus pasākumi, lai pastiprinātu transportlīdzekļu vadītāju uzmanību. Lasīt vairāk

 

Rīgas domē domā par velojoslu izveidi Čaka ielā

Pirmdien, 2.novembrī, sasaukta Satiksmes un transporta lietu komitejas sēde, kurā deputāti spriedīs par iespējamiem risinājumiem veloinfrastruktūras attīstībai Aleksandra Čaka ielā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa. Lasīt vairāk

 

Nepilni 19 000 eiro - Opel nosauc krosovera Crossland cenas (+ FOTO) 2

Vācijas autobūves kompānija Opel darījusi zināmas modernizētā krosovera Crossland cenas. Vācijas tirgū tas maksās vismaz 18 995 eiro. Lasīt vairāk

 

Šogad jau 6,5 miljoni pārdotu automobiļu - Volkswagen atgriežas pie peļņas 1

Vācijas autobūves gigants "Volkswagen" šogad trešajā ceturksnī strādājis ar 2,8 miljardu eiro tīro peļņu, salīdzinot ar 1,5 miljardu eiro zaudējumiem iepriekšējos trīs mēnešos, teikts ceturtdien publiskotajā uzņēmuma paziņojumā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti