Amerikāņi pārbūvēs krievu "UAZ" (+ foto) 5

Foto: Publicitātes foto

iAuto | 22.oktobris 2015 10:26

Maiami bāzētā ASV tūninga kompānija "Devolro," ko dibinājis izceļotājs no Krievijas Eduards Orlovs, plāno pārbūvēt robusto krievu apvidnieku "UAZ Patriot" un pēc diviem gadiem uzsākt to tirgošanu Krievijā.

Neatklājot detalizētāku informāciju par tehniskajiem datiem, "Devolro" sola, ka pārbūvētajam "Patriot" būs pieejami divi jaudīgi dzinēji – četru litru benzīna agregāts un trīslitru turbo dīzelis, turklāt atšķirībā no rūpnīcas versijas, kuras 2,7 litru 128 ZS benzīna un 2,2 litru 114 ZS dīzeļdzinēju komplektē tikai ar piecpakāpju manuālo pārnesumkārbu, amerikāņu motori spēs sadarboties arī ar automātisko transmisiju.

Tūninga kompānija plāno pilnveidot "Patriot" sadales kārbu un tiltus, uzstādīt jaunu klimatkontroles sistēmu, sēdekļus, drošības spilvenus, papildu skaņas izolāciju. "Devolro" centīsies novērst apvidus auto piemītošo vibrāciju, pilnībā pārveidos "Patriot" interjeru un iebūvēs jaudīgu audio sistēmu.  

"Devolro" projekts sāksies ar "UAZ Patriot," vēlāk tiks piedāvāts pārbūvēts "UAZ" ar pikapa virsbūvi, bet tālākie plāni saistās ar dažādām speciālo transportlīdzekļu modifikācijām, kuru skaitā ātrās palīdzības un ugunsdzēsēju auto, kā arī automobilis policijas vajadzībām.

"UAZ" automobiļu pārbūve notiks Uļjanovskas autorūpnīcā, no detaļām, kas tiks piegādātas no ASV. Atkarībā no komplektācijas uzlabotās automašīnas maksās 25 līdz 40 tūkstošus dolāru. 

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Populārākie komentāri

5 Lasīt visus komentārus →
11 1 Atbildēt

tin cik smukā papīrītī gribi - no sūda konfekti neuztaisīsi.

7 0 Atbildēt

Vieglak ir no nules taisit nevis taisnot un lidzinat. Pec tam vel modifikacijas grust ieksa

5 0 Atbildēt

Interesanti, kuri būs pircēji????Noteikti pārbūves rezultāts būs G klases vai Humer cenā.:)

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Smaga avārija Rīgā - iAuto.lv ziņo no notikuma vietas (+ VIDEO) 7

No policijas - Pulksten 17.04 Rīgā, Avotu ielā notika sadursme starp Valsts policijas dienesta transportlīdzekli "Volkswagen", trolejbusu, automašīnu "BMW" un "Renault". Valsts policijas ekipāža bija braukusi uz izsaukumu, un pašreizējā informācija liecina, ka tai bija ieslēgti skaņas un gaismas signāli, un tā vadīta pie luksofora zaļā signāla. Notikuma vietā šobrīd bloķēta satiksme. Lasīt vairāk

Iznīcinātāji notriekuši Latvijas gaisa telpā ielidojušu dronu; apdraudējums beidzies (+ VIDEO) 1

Agrā piektdienas rītā sabiedroto iznīcinātāji ir sekmīgi notriekuši Latvijas gaisa telpā ielidojošu bezpilota lidaparātu, informē Nacionālie bruņotie spēki (NBS). Lasīt vairāk

Drifts ar BMW M4 Biķernieku trasē, no Red Bull Show Run! Tas būs arī krastmalā 15.augustā (+ VIDEO)

Efektīgas sānslīdes, dūmu mutuļi un adrenalīns uz pilnu jaudu - tas šobrīd Biķerniekos, bet parīt arī Krastmalā. Lasīt vairāk

Volkswagen ID. Era 5X – vēl viens jaunums Ķīnas tirgum 3

Vācijas autobūves uzņēmums piedāvā vēl vienu šīs vasaras jaunumu. Tas ir Tiguan izmēru krosovers, kas izstrādāts kopā ar Volkswagen partneri SAIC. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti