ASV policistiem paliek konfiscētā 1000 Zs "Corvette" (+ foto) 7

 

Foto: Ekrānšāviņš no Facebook.com

iAuto | 29.maijs 2017 11:48

Ņubraunsfelsas (ASV,Teksasa) policijas rīcībā paliks savulaik narkotiku tirgotājiem konfiscētais "Chevrolet Corvette Z06".

Sporta auto, kas pie saviem 1005 Zs ticis pēc pārbūves tūninga kompānijā, jau pirms dažiem gadiem konfiscēts kādam grupējumam kopā ar citiem automobiļiem, ieročiem, dārglietām un skaidru naudu.

Policijas nodaļas "Facebook" vietnē likumsargi norādījuši, ka automašīna, kas tagad jau ieguvusi attiecīgajam policijas departamentam atbilstošo simboliku, netiks iesaistīta ikdienas patrulēšanā – to paredzēts izmantot dažādos pasākumos, kas veicina policijas sadarbību ar sabiedrību, bet tālākā nākotnē jaudīgo spēkratu plāno pārdot izsolē. 

2017.gada sākumā mediji rakstīja par llīdzīgu gadījumu, kad Milānas policija Itālijā konfiscēja un atstāja savā rīcībā 570 Zs jaudīgu varenauto "Ferrari 458 Spider".

 

 

 
7 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
asd 29.maijs 2017 13:15
5 3 Atbildēt

Netiks iesaistīta ikdienas patrulēšanā... Smieklīgi, tāds aperāts nav derīgs ikdienas braukšanai??? Vadās uz treilera un baidīs mazus bērnus? Te nu tev bija autobūve...

Bils 29.maijs 2017 19:12
3 0 Atbildēt

Nosauc piemēru un faktus! Es vēlos uzzināt, kā arī lielākā LV sabiedrības daļa.

viencexperc 29.maijs 2017 17:36
1 0 Atbildēt

kā tu domā ikdienā braukt ar divvietīgu auto ar 1000 zs. Tur nav pat kur arestēto iesēdināt. Bet policijas aprīkojums? ASV policijai nav tikai rācija un planšete.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

12 550 eiro: Toyota Ķīnā laiž klajā cenu ziņā pievilcīgo bZ3X (+ FOTO)

Japānas autobūves uzņēmums Toyota Ķīnas tirgū šobrīd nāk klajā ar īpaši izdevīgu piedāvājumu, par 204 Zs jaudīgo elektrisko SUV bZ3X prasot vien 99 800 juaņu, kas apmēram 12 550 eiro. Lasīt vairāk

 

Volkswagen saglabās trīscilindru dzinēju 13

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen noliedz baumas par savu trīscilindru dzinēju nākotni. Lasīt vairāk

 

Dīzeļa cena sasniedz maksimumu. Degvielas cenas 7.4.26: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR (+ VIDEO) 26

Dīzeļa cena sasniegusi savu šī gada maksimālo atzīmi. Degvielas cenas 7.04.2026: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR. Lasīt vairāk

 

Ceļa zīmes ir jāmazgā un tas tiek darīts (+ VIDEO) 2

Ceļa zīmes ir jāmazgā un tas tiek darīts. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti