"BMW" svītro 7.sērijas V12 motora versiju 10

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 26.februāris 2018 15:26

"BMW" atteiksies no 7.sērijas sedana 12 cilindru motora versijas, kas tiks izņemta no piedāvājuma ekoloģisku apsvērumu dēļ.

Izdevums "BMWBlog" vēsta, ka V12 versija izzudīs no piedāvājuma līdz ar modernizētā modeļa ieviešanu, kas tiek plānota nākamā gada vasarā.

Bavārieši nevēlas investēt 12 cilindru motora modernizācijā, uzskatot, ka šāds ieguldījums neatmaksāsies. Tādejādi var uzskatīt, ka 6,6 litru V12 agregāts, kas attīstīja 610 Zs jaudu un 800 Nm griezes momentu, pamazām kļūst par pagātni. Atgādināsim, ka ar šādu motoru komplektēts 7.sērijas sedans 100 km/h sasniedza 3,7 sekundēs, bet vidējais degvielas patēriņš bija 12,6 litri uz 100 km.

Šodien mediji publicēja informāciju, ka kaitīgo izmešu dēļ "BMW" pasaulē atsauc gandrīz 12 000 automobiļu. Šis atsaukums aptver atsevišķus dzinēja variantus 5.sērijas un 7.sērijas modeļu automobiļiem, kas ražoti no 2012.gada līdz 2017.gadam.

 
10 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
usaexperc 26.februāris 2018 16:03
22 1 Atbildēt

Trumpis palūdza vairs neražot tik jaudīgus motorus, jo viņš vairs nespējot nodotēt pat vietējos V8, tikai V6 sanākot piķis. Tad nu, lai nekristu kaunā, piezvanīja Merkelei.

Sviests 26.februāris 2018 17:16
9 2 Atbildēt

Tās Eiropas normas jau noriebušās, drīz visi ar 50cc Aixamiem braukās, jo redz, "tā ir videi draudzīgāk"... varēja jau vismaz premium klasi likt mierā, lai jau tie, kas avr atļauties, piemaksā par neekoloģiskumu, toties bauda normālu dzinēja skaņu...

viencexperc 26.februāris 2018 15:56
5 10 Atbildēt

Atteicās tāpēc, ka BMW var likt kaut vai V20 motoru, tāpat neies. Saprata, ka labāk neapkaunoties. Citādi nav patīkami, kad v12 motoraino BMW izkoš kaut kāds ar v6.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Mercedes svin Actros 30. gadu jubileju (+ FOTO)

Mercedes-Benz Trucks šogad atzīmē gan 130 gadus kopš pirmā kravas auto radīšanas, gan 30 gadus kopš leģendārā Mercedes-Benz Actros debijas. Kopš 1996. gada Actros kļuvis par vienu no veiksmīgākajiem smago kravas auto modeļiem pasaulē — pārdoti vairāk nekā 1,5 miljoni eksemplāru. Lasīt vairāk

 

Vai kartē ar Nr.1 ir atzīmēts krustojums Latvijas ceļu satiksmes noteikumu izpratnē? 2.DAĻA (+ FOTO) 22

Apskatīsim vienu reālu situāciju Jūrmalā, un jautājums ir vienkāršs: vai kartē ar Nr. 1 saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem ir uzskatāms par krustojumu? Lasīt vairāk

 

Rēzeknē naftas produktu uzglabāšanas objektā patiesībā ietriekušies divi droni 6

Valsts policija (VP) izmeklēšanā konstatējusi, ka vakar Rēzeknē naftas produktu uzglabāšanas objektā patiesībā ietriekušies divi droni, aģentūru LETA informēja VP. Lasīt vairāk

 

Ministrs: Šodien atsāksies otra nokritušā drona meklēšana, pārgrupēsim personālu un mainīsim taktiku (+ VIDEO) 1

Šodien Latgalē tiks atsākta otra vakar Latvijas gaisa telpā no Krievijas ielidojušā un nokritušā drona meklēšana, “Rīta Panorāmā” pavēstīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (JV). Viņš norādīja, ka meklēšanas darbiem, visticamāk, tiks pārgrupēts personāls un mainīta taktika. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti