Visi komentāri - iAuto KARSTĀ reportāža no Ženēvas: jaunais Mercedes – AMG G63 patiks krieviem un ķīniešiem (+ FOTO)

iAuto KARSTĀ reportāža no Ženēvas: jaunais Mercedes – AMG G63 patiks krieviem un ķīniešiem (+ FOTO) 3

 

Foto: iAuto.lv

iAuto | 11.marts 2018 15:00

Pašlaik notiekošajā Ženēvas autoizstādē skatāms Mercedes – AMG G63 apvidus auto, kas īpaši iecienīts Krievijas un Tuvo Austrumu zemēs.

Mercedes neslēpj, ka ir tirgi, kur katrs otrais pārdotais G-klases eksemplārs ir AMG versijā, tieši tādēļ jau neilgu brīdi pēc jaunās G-klases ieviešanas tirgū klāt ir arī AMG modelis.

Galvenā atšķirība – četru litru V8 Biturbo, kas stājas līdz šim izmantotā 5,5 litru V8 agregāta vietā. Tagad motors attīsta 585 Zs, kas ir par 14 Zs vairāk nekā agrāk un tieši tikpat, cik sporta kupejai GT R.

AMG modeli var atšķirt pēc Panamericana restes ar vertikāliem spraišļiem, bufera ar masīviem gaisa pievadiem, 22 collu riteņu diskiem un izplūdes sistēmas izvadiem, kas iznāk zem sliekšņiem.

Tehniskajā arsenālā AMG Ride Control piekare ar adaptīvajiem amortizatoriem, kam ir trīs regulējami režīmi Comfort, Sport un Sport+, plus astoņas dažādas braukšanas programmas visiem iespējamiem ceļa un apvidus apstākļiem.

Ražotāja dati liecina, ka 100 km/h 2485 kg smagais automobilis sasniedz 4,5 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir 220 km/h vai 240 km/h (ar AMG Drivers Package). Vidējais degvielas patēriņš – 13,2 litri uz 100 km.

Jauno Mercedes-AMG G63 varēs pasūtīt no 18.marta, cena – vismaz 160 000 eiro.

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

 
Visi komentāri
 
E.B. 11.marts 2018 15:50
3 0 Atbildēt

Un joprojām veca tipa eņģes bagāżas durvīm)))

Redaktors 11.marts 2018 20:38
5 0 Atbildēt

Tā jau firmas zīme

viencexperc 11.marts 2018 16:39
5 0 Atbildēt

skatoties uz pirmo bildi - var secināt, ka ne tikai krieviem un ķīniešiem.

Ja vien redaktors nav bēglis.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 19

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

TV Auto ziņas dosies ziemas labdarības reisā (+ VIDEO)

TV Autoziņu ziemas testos esam devušies gan ar pikapiem, gan elektromobiļiem, taču mikroautobusu un minivenu reiss gan notiks pirmo reizi. Lasīt vairāk

 

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 31

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

Lai samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem, EK plāno sākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu (+ VIDEO)

Cik mēs nākotnē maksāsim par elektrību? Kāpēc tā vienā valstī ir dārgāka nekā pie kaimiņiem? Uz šiem jautājumiem cer atbildēt jaunais Eiropas Komisijas plāns – uzsākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu, lai paātrinātu dažādu savienojumu izveidi, kas samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem. Ko tas nozīmē un kas jauns gaidāms Baltijas valstīs? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti