Ķīnas marka Lynk&Co parāda savu pirmo sērijveida sedanu, ko ražos un tirgos Eiropā - iAuto

Ķīnas marka Lynk&Co parāda savu pirmo sērijveida sedanu, ko ražos un tirgos Eiropā 17

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 20.jūlijs 2018 15:18

Ķīnas marka Lynk&Co, kas pieder koncernam Geely parādījusi savu pirmo sērijveida sedanu 03, ko Eiropas tirgum ražos Volvo rūpnīcā Beļģijas pilsētā Ģentē.

Lynk&Co 03, kas oficiālajos attēlos savas īstās formas joprojām slēpj aiz līmplēves uzlīmēm, pamatā paredzēts Ķīnas tirgum, taču tiks piedāvāts arī Eiropā.

Četrdurvju automobilis tiks izgatavots uz CMA platformas, kas izstrādāta kopā ar Volvo un vizuāli līdzināsies konceptuālajam krosoveram 01. Sedans iegūs L-veida lukturus un diožu apgaismes tehniku, savukārt motoru piedāvājumā būs 1,5 litru benzīna trīscilindru agregāts ar 180 Zs un 2,0 litru benzīna motors ar 240 Zs.

Tāpat kā 01 un 02 krosoveri, arī 03 sedans tiks piedāvāts ar hibrīdiekārtu, kurā apvienots 1,5 litru benzīna dzinējs un elektromotors ar kopējo jaudu 220 Zs.

 
17 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
viencexperc 20.jūlijs 2018 20:43
12 2 Atbildēt

Pareiza pieeja ķīniešiem. Avtovaz pārdevās frančiem un tagad štancē lētus reņus. Bet ķīnieši nevis pārdevās, bet paši visu pērk. Nopirka volvo, un tagad volvo inženieri būvē jaunu geely prēmiumu. Tā ir kad ir nauda un smadzenes. Krieviem nav ne naudas, nesmadzenes. Māk tikai tirgot.

Pecis 20.jūlijs 2018 18:26
7 2 Atbildēt

Kāds šeit sakars ar volvo?

Domā ķinieši nespēj uzbūvēt kvalitatīvāk par vāciešiem?

Pecis 21.jūlijs 2018 19:19
6 0 Atbildēt

Un kā vel spēj, viss atkarīgs no pasūtītāja.

Iphone - ražo Ķīnā un gribi teikt, ka uzbūvēts sliktāk nekā samsung, huawei, vei pārējie viedtālruņi?

Pilnīgi visu, ko ražo Vācijā vaar ražot arī ķinā un ar tieši tādu pašu kvalitāti!!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 24

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)

Šoreiz TV Autoziņās salīdzinām divus it kā nesalīdzināmus Lynk & Co modeļus - elektromobili 02 un lādējāmā hibrīda 08. 02 kļuva par pirmo Lynk elektromobili Eiropas tirgū, un tas simboliski sekoja hibrīdautomobilim 01. Lynk & Co 08 turpretim ir tehniski identisks Volvo XC40. Lasīt vairāk

 

Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO) 1

Cupra zīmols savulaik bija SEAT automašīnu sporta divīzija. Kopš tas kļuvis neatkarīgs, nebūt ne visas Cupra automašīnas aprīkotas ar 300 zirgspēku motoriem, un ražošanas apjomi tikko pārsnieguši miljonu. Vai tikai Cupra nav pārāk iegājusi "meinstrīmā"? Lai to noskaidrotu, paņemsim jaunāko Formentor VZ ar nu jau 333 ZS, un noskaidrosim, vai Cupra joprojām ir ātri un vienlaikus droši? Lasīt vairāk

 

351 211 eiro: Porsche gatavo kolekciju modeli par godu Ferdinandam Aleksandram Porše (+ FOTO) 2

Vācijas sportisko luksusa automobiļu ražotājs Porsche paziņojis par jaunu īpašo modeli, kas tiks saražots 90 vienībās un piedāvāts kolekcionāriem par nedaudz vairāk kā 350 000 eiro. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti