Tesla Cybertruck un Ford F-150 virves vilšana – Ford piedāvā cīnīties godīgi 6

 

Foto: iAuto.lv

iAuto | 27.novembris 2019 10:23

Amerikāņu zīmola biznesa modeļu izstrādes nodaļas vadītājs Sandips Madra piedāvājis Tesla vadītājam Īlonam Maskam Ford F-150 un Cybertruck pikapus salīdzināt objektīvi.

Ford nav atstājis bez uzmanības interneta vidē lielu popularitāti iemantojošo video, kurā elektriskais Tesla pikaps Cybertruck virves vilkšanas eksperimentā bez pūlēm tiek galā ar Ford F-150. Par to savā Twitter kontā uzrakstījis viens no Ford vadošajiem menedžeriem, Sandips Madra, kurš piedāvājis objektīvāku abu modeļu salīdzinājumu, uz ko Masks bez kavēšanās atbildējis apstiprinoši.

Minētais video tika parādīts jaunā Cybertruck prezentācijas laikā, taču vairums komentētāju uzskata, ka sacensība nebija godīga norādot, ka elektriskais pikaps sacenties ar F-150 aizmugures piedziņas versiju, kurai uzmontētas savādākas riepas.

Tesla Cybertruck debitēja pirms dažām dienām. Elektriskais pikaps izceļas ar neparastu virsbūves formu, polimēru stikliem un nerūsējošā tērauda konstrukciju. Atkarībā no versijas tiek uzstādīts viens, divi vai trīs elektromotori. Cybertruck jaudīgākā modifikācija 100 km/h sasniedz 2,9 sekundēs, var paātrināties līdz 209 km/h un bez papildu uzlādes nobraukt 800 km. Cenas: no nepilniem 40 līdz 70 tūkstošiem ASV dolāru.

Tesla apgalvo, ka pikapa iegādei dažu dienu laikā pieteikušies vairāk nekā 200 000 potenciālo pircēju. Cybertruck ražošana sāksies 2021.gada beigās.

Tikmēr ir arī eksperti, kas uzskata, ka sērijveida Cybertruck nebūs tik radikāls, bet viss, ko Īlons Masks parādīja prezentācijas laikā ir nekas vairāk kā PR triks.

 
6 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Asaris 27.novembris 2019 15:21
7 9 Atbildēt

Kamēr tas Fords tiks līdz tiem saviem ņūtonmetriem, sen jau būs aizvilkts 100m, tas ja vēl nenoslāps.

spriidiic 27.novembris 2019 13:53
3 5 Atbildēt

Nu , re . Abiem būs 4x4 , vienādas riepas , svars , vienlaikus uzsāks vilkšanu . Jāvelk vismaz trīs reizes , lai pacepās tā eštrunta aķi . Vēlams dīzeļdzinējs , benzīnnieks var izbuksēt , tiem nav ņūtonmetru mazos apgriezienos . Par snieguma ilgumu nav vērts pat runāt .

Kanibaals 27.novembris 2019 20:24
2 6 Atbildēt

Fordam kāsiens tāpat garantēts, bet jā Tesla nošmaucās.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Ķīnas TOP-10 pārdotāko auto sarakstā neviena iekšdedzes motoru modeļa 2

Dati par pasaules lielāko automobiļu noieta tirgu Ķīnu rāda, ka maijā visvairāk pārdoto auto desmitniekā vairs nav neviena modeļa, kas būtu aprīkots ar tradicionālo iekšdedzes dzinēju. Lasīt vairāk

 

Sagaidām Peaq - lielākās Škoda pirmizrāde 23. jūnijā

Čehijas autobūves uzņēmus Škoda gatavojas sava lielākā modeļa Peaq prezentācijai. Lasīt vairāk

 

Kas ir Triumph Scrambler 400 XC no 7 990 EUR par 400 cm3, 40 Zs, 179 kg (+ VIDEO)

Triumph Scrambler 400 XC ir jaunākā Scrambler 400 sērijas versija, kas paredzēta braucējiem, kuri vēlas vairāk bezceļu spēju un piedzīvojumu stila elementu nekā piedāvā standarta Scrambler 400 X. Lasīt vairāk

 

Latvijas gaisa telpā pirmo reizi notriekts no ārzemēm ielidojis drons 14

Sabiedroto iznīcinātāji pirmdienas rītā notriekuši Latvijas gaisa telpā ielidojošo dronu, informēja Nacionālie bruņotie spēki (NBS). Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti