BMW i8 ražos līdz aprīlim 6

 

Foto: iAuto.lv

iAuto | 12.marts 2020 12:03

Vācijas autobūves kompānija BMW noņems no konveijera sportisko kupeju un rodsteri i8. Savulaik par superauto dēvētais hibrīdmodelis tiks ražots vēl tikai līdz aprīlim.

BMW apstiprinājis, ka izņems no piedāvājuma i8 kupeju un rodsteri, kas bavāriešu modeļu klāstā ir kopš 2014.gada. Kopš tā laika bavāriešiem izdevies realizēt aptuveni 20 tūkstošus šīs saimes kupeju un rodsteru, kas ļauj i8 uzskatīt par masveidīgāko elektrificēto sportisko auto pasaulē.

BMW i8 hibrīdiekārtas sastāvā iekļauts 1,5 litru trīscilindru benzīna turbomotors un neliels elektromotors, kas rada kopējo jaudu 374 Zs un 570 Nm. 100 km/h automašīna sasniedz 4,4 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir 250 km/h.

Saskaņā ar ražotāja informāciju kombinētais degvielas patēriņš ir 1,9 litri uz 100 km, bet CO2 izmeši ir 42 g/km.

Vācijā BMW i8 Roadster cenas sākas no atzīmes 120 000 eiro.

 
6 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
gunbox 12.marts 2020 17:15
5 2 Atbildēt

Varēja samazināt cenu uz pusi un pārdot vēl 4x vairāk. Vienīgais glītākais BMW.

WALA 12.marts 2020 17:58
4 0 Atbildēt

Izskatās ka šitam tulīt labi celsies cena !

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Volkswagen paziņo par Golf Hybrid un T-Roc Hybrid

Vācijas autobūves uzņēmums pastāstījis par diviem jaunumiem, kas pircējiem kļūs pieejami 2026. gada ceturtajā ceturksnī. Lasīt vairāk

 

Cenas atkal iet uz augšu! Degvielas cenas 22.04.2026: Dīzelis 1.947 un 95 benzīns 1.787 EUR! (+ VIDEO) 9

Dīzelis dārgāks par 41 centiem, bet 95. benzīns ir dārgāks par 25 centiem kopš 1. marta. Tas sanāk papildus +24.60 EUR klāt pie manas 60 l uzpildes. Atgādinām, ka 2026. gada 1. martā cenas Latvijā, Neste Lielupes DUS dīzeļdegvielai un 95. benzīnam bija 1.537 EUR. Lasīt vairāk

 

Sprūds: Mūsu spēja pretdarboties apdraudējumam no gaisa nekad nebūs absolūta (+ VIDEO) 5

Dronu siena ir spēja noteikt dronu atrašanās vietu un pretdarboties, bet tā nekad nebūs absolūta, intervijā "Rīta Panorāmā" sacīja aizsardzības ministrs Andris Sprūds ("Progresīvie"). Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 20.4.2026 (šodien vēl lētāk): Dīzelis 1.977 un 95 benzīns 1.797 EUR! ASV pārkāpj pamieru (+ VIDEO) 14

"Dīzelis beidzot nokritās zem 2 eiro, bet ASV aiztur Irānas kravas kuģi un atkal trauslais pamiers ir pārtraukts. Irāna, kas kontrolē Hormuza šaurumu, visticamāk, atkal nelaidīs kuģu satiksmi caur šo šaurumu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti