Genesis parāda savu pirmo universālu (+ FOTO) 2

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 13.maijs 2021 10:19

Hyundai luksuss marka Genesis pieteikusi savu pirmo universālu. Tas radīts uz modeļa G70 bāzes un būs nopērkams arī Eiropā.

G70 Shooting Brake ir stipri līdzīgs modernizētajam sedanam G70 ne tikai izskatā, bet arī pēc gabarītiem, taču, ja var ticēt ražotājam, universāla bagāžās nodalījuma apjoms ir par 40 procentiem lielāks.

Salonā var gaidīt kvalitatīvu ādas apdari, ciparu mērinstrumentu paneli un lielu multimediju sistēmas ekrānu. Vadītājam būs pieejamas dažādas elektroniskās palīgsistēmas, tostarp: frontālās sadursmes novēršanas sistēma, aktīvais ieņemtās joslas uzturētājs, adaptīvā kruīza kontrole, kas darbojas arī, pamatojoties uz navigatora datiem, kā arī vadītāja modrības uzraudzības sistēma.

Jādomā, ka arī dzinējus Shooting Brake aizgūs no sedana. Tādā gadījumā pircēja izvēlei 2,0 litru benzīna motors ar 252 Zs, 3,3 litru benzīna motors ar 270 Zs, kā arī 2,2 litru dīzeļdzinējs, kas attīsta 202 Zs.  

Tāpat kā modeļi G80 un GV80, kā arī G70 un GV70, arī Genesis pirmais universāls tiks piedāvāts Eiropas tirgū, kur tas par vietu zem saules cīnīsies ar tādiem modeļiem kā Mercedes C –Klasse T-Modell , BMW 3-Series Touring un Audi A4 Avant.

G70 Shooting Brake jau šovasar kļūs pieejams Vācijā, Šveicē un Lielbritānijā, citi tirgi sekos vēlāk.  

 
2 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
WALA 13.maijs 2021 17:24
2 1 Atbildēt

Atkal iet to pašu "drošo ceļu" - "nospied no Merša" cik vien vari , gluži tāpat kā savulaik Lexus ....

murx 13.maijs 2021 16:31
1 1 Atbildēt

Šitiem auto būtu jānorāda atsevišķs lielums - aizmugurē sēdošo maksimālais augums. Sataisīt kupeju ar četrām durvīm, tālāk par universāli - jābūt īpašu vielu ietekmē. Viens uztaisa, pārējie ķēmojas no pakaļas.

Varu ieteikt jau nākamo ideju - pazeminātais krosovers.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Mazāk par 50 000 eiro: Audi modernizējis elektrisko Q4 e-tron (+ FOTO) 19

Vācijas autobūves uzņēmums Audi sūtīs tirgū jaunāko Q4 e-tron, kas pārcēlies uz uzlabotu platformu un ieguvis efektīvāku piedziņu un lielāku nobraukumu. Lasīt vairāk

 

"Spried ar Delfi" piedalās iAuto.lv redaktors M.Ozoliņš un Latvijas Valsts ceļi vadītājs M.Lazdovskis (+ VIDEO) 6

Ik gadu pavasarī uz Latvijas ceļiem parādās ne tikai motociklisti un lielāks atļautais braukšanas ātrums uz šosejām, bet arī strādnieki, kas remontē ceļus. Kur šogad gaidāmas lielākās izmaiņas? Kā sokas ar Latvijas ceļu tikla modernizēšanu? Lasīt vairāk

 

7 miljoni eiro un dīzeļdzinējs – britu atbilde krievu tankam Armata 15

Lielbritānijas jau nākamgad saņems pirmos kaujas tanka Challenger 3 eksemplārus. Aptuveni 7 miljonus eiro vērtais un ar 1200 Zs dīzeļdzinēju aprīkotais britu ražojums tiek uzskatīts par Rietumu atbildi Krievijas T-14 Armata tankam. Lasīt vairāk

 

Audi beidz A1 un Q2 ražošanu (+ FOTO) 11

Audi atvadās no abiem kompaktajiem modeļiem, lai dotu vietu citiem – elektriskās piedziņas automobiļiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti