Arī tā gadās – asfalta gabals pēc zibens spēriena izlido cauri kabīnei (+ FOTO) 13

 

Foto: Ekrānbilde no facebook.com/WCFRFL

iAuto | 14.maijs 2021 5:46

Asfalta gabals pēc zibens spēriena iztriecies cauri Ford pikapa kabīnei, ievainojot automašīnas vadītāju un pasažieri.

ASV, Voltonas apkaimē (Floridas štats) 10.maijā plosījies negaiss, kas gandrīz kļuvis liktenīgs diviem autobraucējiem ar Ford F-150 pēc tam, kad zibens iespēra pavisam netālu mašīnas. Zibens izlādes rezultātā no ceļa tika izrauts asfalta gabals, kas izlidoja cauri kabīnei, izsitot vējstiklu un pakaļējo stiklu.

Laimīgā kārtā lielākais gabals izlidoja pa vidu abiem ceļotājiem, taču bez traumām neiztika – pikapa vadītājs un viņa ceļabiedre tika nogādāti slimnīcā, kur viņiem sniedza palīdzību. Mediķi apgalvo, ka traumas ir nenozīmīgas un abi jau atlaisti mājās.

 
13 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
WALA 14.maijs 2021 10:36
2 0 Atbildēt

NU nez , tas izklausās pēc fantastikas, jo neesmu redzējis zibeni bez lietus, un ar mitrumu uz ripeām jau pietiek, lai visu kas cilvēkam var būt kaitīgs novadītu uz zemi ...

s 14.maijs 2021 8:17
1 0 Atbildēt

Savulaik krievu armijā redzēju, kā Igaunijā uz dolomīta seguma izvilkts kabelis pēc zibens spēriena bija tā izkusis, ka vēl bija izsista tranšeja dolomītā visa kabela garumā (pārsismts metru no antenas līdz radiostaciju mašīnai).

sen 14.maijs 2021 8:28
1 1 Atbildēt

sen tas bija, bet internetā gadījās redzēt no zibens cietušu un pa pusei izkusušu Audi. Interesanti, tad ir bīstama braukšana ar mašīnu negaisā vai nē?

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Mazāk par 50 000 eiro: Audi modernizējis elektrisko Q4 e-tron (+ FOTO) 19

Vācijas autobūves uzņēmums Audi sūtīs tirgū jaunāko Q4 e-tron, kas pārcēlies uz uzlabotu platformu un ieguvis efektīvāku piedziņu un lielāku nobraukumu. Lasīt vairāk

 

"Spried ar Delfi" piedalās iAuto.lv redaktors M.Ozoliņš un Latvijas Valsts ceļi vadītājs M.Lazdovskis (+ VIDEO) 6

Ik gadu pavasarī uz Latvijas ceļiem parādās ne tikai motociklisti un lielāks atļautais braukšanas ātrums uz šosejām, bet arī strādnieki, kas remontē ceļus. Kur šogad gaidāmas lielākās izmaiņas? Kā sokas ar Latvijas ceļu tikla modernizēšanu? Lasīt vairāk

 

7 miljoni eiro un dīzeļdzinējs – britu atbilde krievu tankam Armata 15

Lielbritānijas jau nākamgad saņems pirmos kaujas tanka Challenger 3 eksemplārus. Aptuveni 7 miljonus eiro vērtais un ar 1200 Zs dīzeļdzinēju aprīkotais britu ražojums tiek uzskatīts par Rietumu atbildi Krievijas T-14 Armata tankam. Lasīt vairāk

 

Audi beidz A1 un Q2 ražošanu (+ FOTO) 11

Audi atvadās no abiem kompaktajiem modeļiem, lai dotu vietu citiem – elektriskās piedziņas automobiļiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti