TV AUTO ZIŅAS TESTĒ:Pirmais brauciens ar jauno VW Amarok(+VIDEO) - iAuto

TV AUTO ZIŅAS TESTĒ:Pirmais brauciens ar jauno VW Amarok(+VIDEO) 5

 
TV Autoziņas speciāli iAuto | 22.decembris 2022 9:48

Kad Volkswagen pirms 12 gadiem uzsāka patstāvīgu ceļu pikapu segmentā, ne visi ticēja, ka jaunais Amarok pabīdīs malā senos klases smagsvarus Hilux, Navarra un Ranger. Tomēr Amarok, sevišķi V6 TDI izpildījumā kļuva par ārkārtīgi pieprasītu auto, kas prasīties prasījās pēc turpinājuma.

Izvērtējot tirgus situāciju, Volkswagen nolēma apvienot spēkus ar konkurentiem, tāpēc otrās paaudzes Amaroks izstrādāts un ražots uz vienas platformas ar jauno Ford Ranger. Autoziņu filmēšanas grupa devās uz pikapa dzimteni Dienvidāfrikas Republiku, lai tur iepazītos ar jaunā Amarok izmēriem, dizainu, konstruktīvajām īpatnībām uz asfalta un bezceļā, kā arī tīras sagadīšanās pēc izmēģinātu roku 21 collu riteņa maiņā. Vairāk skaties TV Autoziņu sižetā.

 
5 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Onsis 23.decembris 2022 11:11
2 3 Atbildēt

pirmkārt neko tas nav nobīdijis malā.

otrkārt, tas tas pats Hilux vien ir, tikai ar šrotvāgena zīmi!

Patisons 22.decembris 2022 17:37
1 1 Atbildēt

Nav elektrisks??? Hm.

Krotow 23.decembris 2022 8:52
1 1 Atbildēt

Augšā "noderīgie idioti" sarosījušies

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

DS Automobiles laiž klajā DS Performance Line 1

Stellantis apakšzīmols DS Automobiles iepriecinās markas entuziastus ar trīs modeļu īpašo Performance Line versiju, kas pieejamas DS 3, DS 4 un DS 7. Lasīt vairāk

 

Saražoto Tesla tagad jau 4 000 000

ASV elektrisko automašīnu ražotāja Tesla Šanhajas Gigafactory izlaidusi četrmiljono eksemplāru. Kārtējā miljona saražošanai Tesla bija nepieciešami nepilni 14 mēneši. Lasīt vairāk

 

Vācijā pieaug elektroautomobiļu skaits 24

Šobrīd Vācijā reģistrēti gandrīz 2 miljoni elektroautomobiļu un to skaits turpina pieaugt. Lasīt vairāk

 

Praktiska, ātra un joprojām izdevīga. Izmēģinām modernizēto Škoda Octavia RS (+ VIDEO) 6

Ja meklējat praktisku un ietilpīgu automašīnu katrai dienai, ar jaudu krietni virs vidējās, bet par panesamu cenu, izvēles iespēju nav daudz. Viena no tām ir Škodas Octavia RS, kam šobrīd parādījusies atjauninātā jeb modernizētā versija. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti