SAAB papucīšu pieredze

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

Tā, kā gandrīz visi zonas lasītāji nu jau ir esošie vai topošie jaunie papucīši, tad iespējams šis būs noderīgs stūrītis, kur dalīties priekos, pārdzīvojumos, "izmisumā" pirms atskaites nodošanas pēc negulētas nakts, kā arī labajā pieredzē, kā ar to visu tikt galā

 
1 2 3
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Taja linka ir noraditas cenas loti konkretam sedeklitim bez sistemas, tam pasam sedeklitim ar sistemu un sistemai (prieks si konkreta sedeklisa) atseviski. Si sistema NAV universala attieciba uz sedeklisiem un lielakaja dala gadijumu ir integreta un NEATDALAMA. Savukart ta IR universala attieciba uz piekabinasanos masinai, ja masina ir aprikota ar attiecigajam cilpam.

Esmu redzejis sis sistemas demo TV zebra un pec tam pats paeksperimentejis ar drauga sedekliti un vina auto - draugs pec tam bija loti laimigs, jo ka izradas nemaz nezinaja par sis sistemas eksistenci gan sedeklitim gan vina un sievas masinam. Pirms tam vini bija konkreti mocijusies ar sedeklisa parliksanu no vienas masinas uz otru Un konkretais sedeklitis bija maksajis ~50EUR (Lietots, perkot no rokas Vacija)

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Ok, bet kā izskatās tās "speciālās" cilpas iekš auto? Man ne 1989, ne 2001 gada auto nekas lieks zem sēdekļiem netika novērots Pie tam, tā ISOFIX tak nav vienīgā sistēma, vēl ir DuoFix un kas vēl tik ne

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ISOFIX ir ISO (ka jau var nojaust pec nosaukuma) standarta objekts: www.iso.org/...

Gan jau ka kads ir ari izgudrojis alternativas, bet tas diez vai ir universalas, jo automasinam normali ir tiesi ISO standarta stiprinajumi. 1989 gada auto jau gan laikam neko tadu neatradisi, bet 2001 gan vajadzetu but. Man pasam ir 2001 gada izlaiduma 9-5 (MY 2002), kam tadas ir. Par izskatu - pakalejiem sedekliem \"skirba\" ir iebaztas nelielas mikstas detalas ar cilpinam izvilksanai un aiz tam slepjas tas ISOFIX metala cilpas.

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: man maxi cosi nepatika, jo:

1.tam neregulējas sānu platums - vasaras un ziemas bērna izmēram šķiet ir nozīme

Par to platumu - rakājoties pa tīklu un meklējot maxi cosi maiņas siksnas, tajā pašā maxi cosi mājas lapā atradās texts, ka drošība, ko dod siksnas, vistiešākajā veidā atkarīga no tā, cik siksnas ir cieši pievilktas. Ziemas bērnam "izmērs" palielinās uz mīksto drēbju rēķina, attiecīgi laižot siksnas vaļīgāk, zūd jēga to izmantošanai. Sanāk, ka no ceļu satiksmes drošības viedokļa ir divi varianti - vai nu sīci pirms sēdināšanas izpakot vismaz no pufaikas, vai žmiegt siksnas līdz vasaras izmēram. "Grūti būt jaunam"

Īstenībā arī bērnu benķiem prasītos sēdekļu apsilde...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

gr rakstīja:

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

gr rakstīja:

Tiesa apakšā tās asās plastmasas liek aizdomāties, kā piemēram tas sadzīvo ar ādas salonu?

man ir Chicco sēdeklis (...18kg), it kā jau sūdzēties nevar, bet gada laikā sēdeklis zem viņa sāk pa vīlēm dalīties vaļā, kaut arī nav nevienas asas kantes

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Manai mazajai meitiņai,vakar palika GADIŅŠ. Hip,hip...

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Manai mazajai meitiņai,vakar palika GADIŅŠ. Hip,hip...

Apsveicu! Manai mazajai vakar palika tieši 1/2 gadiņš!

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

ieris rakstīja:

farruhs rakstīja: Manai mazajai meitiņai,vakar palika GADIŅŠ. Hip,hip...

Apsveicu! Manai mazajai vakar palika tieši 1/2 gadiņš!

A, man, a manai peciņai 10. datumā būs cetli mēneši. Vot, tā lūk.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

ieris rakstīja:

farruhs rakstīja: Manai mazajai meitiņai,vakar palika GADIŅŠ. Hip,hip...

Apsveicu! Manai mazajai vakar palika tieši 1/2 gadiņš!

A, man, a manai peciņai 10. datumā būs cetli mēneši. Vot, tā lūk.

apsveicu ar to ! mums tada jibileja bi pirms 6meneshiem

skm6 Reģ.: 04.10.2006
0 0 Atbildēt

Tad manejais puika visjaunaakais tikai 2 dienas

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

Doma ir auto ielikt TFT LCD displeju, lai garākos gabalos (ar laiku) mazajam ir ko darīt Tāpec savlaicīgi interesējos.

haha, tētuka bērnības nerealizētie sapnīši Es arī aizvakar sīkajam (10mēn) nopirku radiovadāmu BMW 645Ci. Tipa uzrakstu "no 5g vecuma" nepamanīju

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Hirsch rakstīja:

Doma ir auto ielikt TFT LCD displeju, lai garākos gabalos (ar laiku) mazajam ir ko darīt Tāpec savlaicīgi interesējos.

haha, tētuka bērnības nerealizētie sapnīši Es arī aizvakar sīkajam (10mēn) nopirku radiovadāmu BMW 645Ci. Tipa uzrakstu "no 5g vecuma" nepamanīju

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: [Es arī aizvakar sīkajam (10mēn) nopirku radiovadāmu BMW 645Ci. Tipa uzrakstu "no 5g vecuma" nepamanīju

Tas uzraksts nav rādītājs, ja tā štelle patīk izkodīs zibens ātrumā vienīgi jāpaseko, lai uz antenas acis neizdur.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Yukki rakstīja: [Es arī aizvakar sīkajam (10mēn) nopirku radiovadāmu BMW 645Ci. Tipa uzrakstu "no 5g vecuma" nepamanīju

Tas uzraksts nav rādītājs, ja tā štelle patīk izkodīs zibens ātrumā vienīgi jāpaseko, lai uz antenas acis neizdur.

Drīzāk jau jautājums jāuzstāda - cik daudz mazais tiks klāt tai mašīnai Tētis visas bačas būs jau nosēdinājis

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

krishus rakstīja:

Yukki rakstīja: [Es arī aizvakar sīkajam (10mēn) nopirku radiovadāmu BMW 645Ci. Tipa uzrakstu "no 5g vecuma" nepamanīju

Tas uzraksts nav rādītājs, ja tā štelle patīk izkodīs zibens ātrumā vienīgi jāpaseko, lai uz antenas acis neizdur.

Drīzāk jau jautājums jāuzstāda - cik daudz mazais tiks klāt tai mašīnai Tētis visas bačas būs jau nosēdinājis

taadeelj jau arii nepirku, lai nebuutu jaunas rotaljljietas pasham un veel... liidz shim visas mashiiniites ir iztureejushas apmeeram nedeelju tehniklauznis aug

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

a manam puisiitim vakar palika ... ashpadsmit!!

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: a manam puisiitim vakar palika ... ashpadsmit!!

Sveicu Tevi kā Papucīti!

(:

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ups!

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

haha, tētuka bērnības nerealizētie sapnīši Es arī aizvakar sīkajam (10mēn) nopirku radiovadāmu BMW 645Ci. Tipa uzrakstu "no 5g vecuma" nepamanīju

nesatraucies, es savai meitai arī tādus modelīšus esmu pircis

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Man reiz bija smuks Ferrari modelitis, liekas F50 kabriolets meroga 1:24 no nu jau neesosas Shell kolekcijas. 2 gadus notureju goda vieta uz plauktina, lidz manas abas atvasites tika tam klat, tagad tas vairak atgadina motorlaivu, bez riteniem vejstikla un pakalejiem lukturiem , meitenes pat plesas sava starpa, kura nems to lidzi pa nakti sava gultina .

Jau no mazotnes noverte labu mantu

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

SĀBUS vajag pirkt bērniem. Tā teikt pareizā audzināšana

Lai gan klasiku nenopirksi, tapēc jābraukā ar visādiem yukijmobīļiem

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

gr rakstīja: SĀBUS vajag pirkt bērniem. Tā teikt pareizā audzināšana

Lai gan klasiku nenopirksi, tapēc jābraukā ar visādiem yukijmobīļiem

agreed!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Spameri!

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Kakije Ļuģi v Goļivude

(:

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti