SAAB papucīšu pieredze

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

Tā, kā gandrīz visi zonas lasītāji nu jau ir esošie vai topošie jaunie papucīši, tad iespējams šis būs noderīgs stūrītis, kur dalīties priekos, pārdzīvojumos, "izmisumā" pirms atskaites nodošanas pēc negulētas nakts, kā arī labajā pieredzē, kā ar to visu tikt galā

 
1 2 3
Subbis Reģ.: 23.01.2004
0 0 Atbildēt

A man sīcis (3 g.) kā traks uz mašīnām. Dažreiz pat liekas, ka par daudz. Labi, ja vēl tās būtu tikai un vienīgi rotaļu mašīnītes, bet šim vajag īstajās sēdēt un stūlēt . Droši vien, ka ar laiku pāries, bet nteresē, vai citiem sīčiem arī tā pat..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Subbis rakstīja: A man sīcis (3 g.) kā traks uz mašīnām. Dažreiz pat liekas, ka par daudz. Labi, ja vēl tās būtu tikai un vienīgi rotaļu mašīnītes, bet šim vajag īstajās sēdēt un stūlēt . Droši vien, ka ar laiku pāries, bet nteresē, vai citiem sīčiem arī tā pat..

taapat taapat - i vairs mani pie stuures nelaizh

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Subbis rakstīja: A man sīcis (3 g.) kā traks uz mašīnām. Dažreiz pat liekas, ka par daudz. Labi, ja vēl tās būtu tikai un vienīgi rotaļu mašīnītes, bet šim vajag īstajās sēdēt un stūlēt . Droši vien, ka ar laiku pāries, bet nteresē, vai citiem sīčiem arī tā pat..

Manam sīcim (1.3g) šī apsēstība tikko izvērtās vecākiem "nedaudz" pakutinot nervus Sīcis, kā tiek pagalmā, tā ieķeras šofera durvju kliņķī un ja mēģina viņu atrunāt un doties tālāk, sākas pamatīgs skandāls. Nu lūk, tāpēc viņš parasti uz pāris minūtēm tiek "pastūrēt". Šoreiz par sodu vecākiem, ka tas notiek pārāk reti, viņš fiksi "nogāja pa pogām", ieskaitot DOOR LOCK. Rezultātā soma ar auto un dzīvokļa atslēgām, kur atrodas 2 komplekts, un telefonu paliek iekšā, kur pa salonu ņemas pārlaimīgs bērns, bet vecāki skraida pa ārpusi, saspringti kasot sirmās galvas! Vecākiem pirmsinfarkta stāvoklis, tiek mēģināts pierunāt nospiest doorlocka pogai otru pusi, bet bērnam labāk patīk grozīt radio un jautri spiedzot "uzdejot" Tomēr dziesmu pauzē viņš pamanīja, ka durvīs ir vēl 2 neapgūtas pogas un kad tika nospiests benzīna vāciņš un pēc tam arī bagāžnieka vāks, sencīt's, neticot, ka tas tiešām ir noticis, metās to atvērt un ņurkot iekš auto! Happy end un kārtējā mācība ne uz citiem, bet savām kļūdām, esiet modri un prātīgāki!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

nekad neatstaaju atsleegas sleedzenee!!!!!!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

nekad neatstaaju atsleegas sleedzenee!!!!!!

To jau arī nevajag darīt, pietiek nomest atslēgas uz beņķa, ielikt somā , bikšu vai jakas kabatā un to atstāt iekš auto dodoties peldēties vai vienkārši aizvērt durvis no ārpuses, lai sīcis neizkrīt

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

ja vairākas dienas pēckārtas braucot rodas iespaids ka riņķo ap Laimas šokolādes fabriku - zini - mantinieks sēdekļa kabatā ir noslēpis neapēsto šokolādes batoniņu

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

Subbis rakstīja: A man sīcis (3 g.) kā traks uz mašīnām.

Vērojot savējo blondīnīti (gandrīz 4), izsecināju, ka "trakums" drīzāk ir vēlēšanās imitēt pieaugušos. Mežaparkā ar elektromobīļiem, pedāļi tika spārdīti nejēgā, un stūre raustīta uz visām pusēm ļoti enerģiski - tip, kā tētis sakarība starp stūres raustīšanu un braukšanas virzienu kā jēdziens gan vēl īsti nepielec.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

tas gan nav par atvasēm - bet vairāk par 2ām pusēm. ja pēkņi sagadās ka gimenam paliek viens auto un tavi braucieni ir mazsvarīgi! - pēc taisnīguma atjaunošanas uzsākot cigareti ar filtru vajag rūpīgi izmeklēt pelnutrauka saturu! var gadīties lokāls ugunsnelaims no salvetēm un faņķikiem kam nav vieta saab pelnutraukā! lai nonāktu pie šīs atziņas upurēju šādus tādus šortus un saņēmu garāmbraucošo "bravo" par lēkašanu sadalošajā joslā

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

atgādina epizodi no "žurku skrējiena", kad tā ebreju famīlija ar hitlera mersi brauca..

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

nav žurku, nav skrējiena, nav ebreju, nav familijas, gitler kaput, MB zvaigne nozīmē biksīšu uzvilkšanu hulahupam, - nebraucu (ar stirlicu)!

ps. auto jāparko ēnā! parkojot jāzin kur saule būs pēc 1/2 dienas

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Manējai mašīnu pastūrēt jau interesē, atslēgu ielikt aidedzē jau māk, stūrējusi ir un visādi citādi viss, kā nākas. Taču moči tas ir topā. Saniķojās nedaudz lielveikalā un gājām skatīties kāmjus un papagaiļus, kad ārā parādījās divi čoperi. Pameta nafig visus dzīvniekus un aizskrēja ar saucieniem moc, moc. Pēc tam pāris minūtes bija jāstaigā ap tiem močiem, jo projām neviens iet netaisījās.

P.S. Yukki, man radinieki tādā variantā izvālēja ar āmuru logu SAABam, lai sīcis tiktu ārā, jo tas nemaz nebija priecīgs palicis iesprostots.

GuntisG Reģ.: 29.03.2007
0 0 Atbildēt

Nu gan jautri Jums iet. Manam puikam ar močiem ir līdzīgi - kad ierauga kādu moci, tad bļauj "Tēti, tēti reku mocīts..." un rauj mani moča virzienā.

GuntisG Reģ.: 29.03.2007
0 0 Atbildēt

Reiz bij man tāda saruna ar puiku:

Puika saka: Zini tēti, tai tantei tētis nomira.

Es: Nu ja, viņš bija vecs un tāpēc nomira.

Puika: Laikam saslima ļoti ļoti un nomira. Bet Tu, tēti, taču nemirsi?

Es: Nu vispār jau mēs visi kādreiz nomirsim. (cik ciniska atbilde, vai ne?)

Puika: Nē, tēti, stiprie nemirst!

WINNIJS Reģ.: 11.09.2006
0 0 Atbildēt

GuntisG rakstīja: Reiz bij man tāda saruna ar puiku:

Puika saka: Zini tēti, tai tantei tētis nomira.

Es: Nu ja, viņš bija vecs un tāpēc nomira.

Puika: Laikam saslima ļoti ļoti un nomira. Bet Tu, tēti, taču nemirsi?

Es: Nu vispār jau mēs visi kādreiz nomirsim. (cik ciniska atbilde, vai ne?)

Puika: Nē, tēti, stiprie nemirst!

So sweet

Vai ta nu biji tik stiprs lai noturētu asaru.

GuntisG Reģ.: 29.03.2007
0 0 Atbildēt

Winnij, nevis asaru, bet knapi smieklus valdīju, jo puika to pateica tik pārliecinošā intonācijā, ka man bija jāsaprot, ka tā tam būs būt.

voice Reģ.: 10.05.2006
0 0 Atbildēt

Manējais (2.5) laukos bija uz 10 min. atstāts pie universāļa ar atvērtu aizmugurējo vāku. Kad ierados ar mantām, konstatēju, ka bagāžas nodalījums glīti piekrāmēts ar melnzemi (ar kaudzi). Nedrīkst bērniem pirkt lāpstiņas, kuru izmērs ir lielāks par 10 cm!

WINNIJS Reģ.: 11.09.2006
0 0 Atbildēt

GuntisG rakstīja: Winnij, nevis asaru, bet knapi smieklus valdīju, jo puika to pateica tik pārliecinošā intonācijā, ka man bija jāsaprot, ka tā tam būs būt.

Nu tad kā saka:

No bērna mutes Dieva ausī. Laikam jau tagad zinātnieku prātā.

GuntisG Reģ.: 29.03.2007
0 0 Atbildēt

voice rakstīja: Manējais (2.5) laukos bija uz 10 min. atstāts pie universāļa ar atvērtu aizmugurējo vāku. Kad ierados ar mantām, konstatēju, ka bagāžas nodalījums glīti piekrāmēts ar melnzemi (ar kaudzi). Nedrīkst bērniem pirkt lāpstiņas, kuru izmērs ir lielāks par 10 cm!

Bonbogu bērnam. Laikam Tev aug Latvietis Praktiskais. : )

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti