subaru legacy outback 96-99

shearer Reģ.: 27.06.2001

ar ko atshkjiiras outback no parasta legacy? esmu dzirdejis, ka 2.5 motoriem biezhi "izbeidzas" galvas bliives. taa ir taisniba vai tikai "viena tante teica?" tad man veel interesee kas tur ar to pneimatisko piekari... shodien braucu skatiities vienu outback, tapec butu pateicigs par jebkadu info. Konkretais eksemplaars ir 1996. gada ar manualo karbu, kas ir salidzinoshi reta paradiba outbackiem. Ja nu izdomaju pirkt, kur varetu aizvest uz parbaudiit?

 
1 2
gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Thanx!

AgriX Reģ.: 07.10.2002
0 0 Atbildēt

Varu komemtēt par amortizatoriem, man ir mainīti gan priekšā gan pakaļā, likti KYB GR-2 gāzenieki, maksā ap 50-70Ls atkarībā no pārdevāja rijības %. Bremžu kluči arī maksā no 12.50 veikalā līdz 30 pie servisētājiem. Diski pie 30/gab. Zobsiksnas maiņa ar ruļļiem 200+, bet notiek ik pa 100 tkm. Tagad man interesē lambada šim auto, partneristi grib kaut ko ap 200+, kamēr esošā bosch zomde nekādos katalogos nav. Un neviena Bosch lambda nemaksā virs 80 Ls... Krievi it kā lieto visādas zhigulim domātās bosch. Vēl ik pa 30-50 tkm jāmaina stabilzātora gala bukses, bet tās jau pašas sāk klabēt kad pienāk laiks.

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

AgriX rakstīja: Varu komemtēt par amortizatoriem, man ir mainīti gan priekšā gan pakaļā, likti KYB GR-2 gāzenieki, maksā ap 50-70Ls atkarībā no pārdevāja rijības %. Bremžu kluči arī maksā no 12.50 veikalā līdz 30 pie servisētājiem. Diski pie 30/gab. Zobsiksnas maiņa ar ruļļiem 200+, bet notiek ik pa 100 tkm. Tagad man interesē lambada šim auto, partneristi grib kaut ko ap 200+, kamēr esošā bosch zomde nekādos katalogos nav. Un neviena Bosch lambda nemaksā virs 80 Ls... Krievi it kā lieto visādas zhigulim domātās bosch. Vēl ik pa 30-50 tkm jāmaina stabilzātora gala bukses, bet tās jau pašas sāk klabēt kad pienāk laiks.

Pazvani uz "Arēna motors" domāju, ka varēs Tev palīdzēt. T.Nr. atradīsi autonetā pie lietoto auto tirgotājiem.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kaa ir ar stuures pastiprinaataaja suukni. Leenaam pazuud skidrums un paraadaas gaudoshana. Uzlej liimeni, viss OK liidz atkal nokriitas liimenis. Labot? Braukaat taapat? Nevar kaut ko sabeight taadaa veidaa?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Kaa ir ar stuures pastiprinaataaja suukni. Leenaam pazuud skidrums un paraadaas gaudoshana. Uzlej liimeni, viss OK liidz atkal nokriitas liimenis. Labot? Braukaat taapat? Nevar kaut ko sabeight taadaa veidaa?

nu tev reikai noteikti tie sanu blivslegi beigti. gaudo tapec ka limenis nav. nepateikshu precizi cik vinji maksa, bet kosmoss nebija. pa darbu noplesis ka jebkuram citam auto.

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Kaa ir ar stuures pastiprinaataaja suukni. Leenaam pazuud skidrums un paraadaas gaudoshana. Uzlej liimeni, viss OK liidz atkal nokriitas liimenis. Labot? Braukaat taapat? Nevar kaut ko sabeight taadaa veidaa?

Labāk jau nu sataisi. es domāju, ka nomainīt kādu blīvslēgu vai kādu citu sīkumu ir lētāk nekā visu laiku liet klāt šķidrumu, ja vēl nojuks sūknis vai kas cits, tad būs notaikti pa dārgo.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti