Moto no EU

Gasjs Reģ.: 21.10.2002

Līdzīgs topiks jau bija, bet tomēr atkārtošos.

Ir konkrēti jautājumi par motociklu dzīšanu no EU (Piem. Vācijas)

1. Kādi kantori/sejas šādus pakalpojumus LR veic? Atsauksmes/izcenojumi/komentāri/nosacījumi.

2. Kādas ir muitas / nodokļu / reģistrēšanas izmaksas, lai atvestais būtu legāli šeit braucams?

 
Bolzens Reģ.: 27.12.2006
1 0 Atbildēt

Reāli bija tā. Noskatīju sev moci iekš mobile.de. Pazvanīju uz Provento, aizbraucu pie viņiem, Vītola k-gs sazvanīja pārdevēju Vācijā uzdeva man intresējošos jautājumus par moci un sev interesējošos jautājumus par dokumentāciju. Pateicu jāvārdu. Pēc aptuveni 1,5 ned. mocis bija Latvijā.

Izmaksas. 100% samaksa (moča cena) pie pasūtīšanas + bankas izdevumi pārskaitījumam laikam ~50Ls + vieta uz treilera laikam 500 līdz 600 EUR (atkarībā no atrašanās vietas Vācijā) + 6% Provento interese no moča vērtības + OCTA + numura salīdzināšana + TA + nodoklis (25% no attiecīgā gada auto nodokļa), kuru var samaksāt CSDD.

Ar pakalpojumu biju apmierināts. Tas ir arī viss.

tetis Reģ.: 29.01.2004
1 0 Atbildēt

Bolzens rakstīja: Reāli bija tā. Noskatīju sev moci iekš mobile.de. Pazvanīju uz Provento, aizbraucu pie viņiem, Vītola k-gs sazvanīja pārdevēju Vācijā uzdeva man intresējošos jautājumus par moci un sev interesējošos jautājumus par dokumentāciju. Pateicu jāvārdu. Pēc aptuveni 1,5 ned. mocis bija Latvijā.

Izmaksas. 100% samaksa (moča cena) pie pasūtīšanas + bankas izdevumi pārskaitījumam laikam ~50Ls + vieta uz treilera laikam 500 līdz 600 EUR (atkarībā no atrašanās vietas Vācijā) + 6% Provento interese no moča vērtības + OCTA + numura salīdzināšana + TA + nodoklis (25% no attiecīgā gada auto nodokļa), kuru var samaksāt CSDD.

Ar pakalpojumu biju apmierināts. Tas ir arī viss.

tu taču jau ta samaksaji500-600 eur,par ko ta vel 6% ,tu takš esi lohs

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Bolzens rakstīja: .... pasūtīšanas + bankas izdevumi pārskaitījumam laikam ~50Ls....

Šie ko,ar Ryanair to naudu veda uz Vāciju? Reāli ir 10 Ls + 15 EUR.

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja:

Bolzens rakstīja: Reāli bija tā. Noskatīju sev moci iekš mobile.de. Pazvanīju uz Provento, aizbraucu pie viņiem, Vītola k-gs sazvanīja pārdevēju Vācijā uzdeva man intresējošos jautājumus par moci un sev interesējošos jautājumus par dokumentāciju. Pateicu jāvārdu. Pēc aptuveni 1,5 ned. mocis bija Latvijā.

Izmaksas. 100% samaksa (moča cena) pie pasūtīšanas + bankas izdevumi pārskaitījumam laikam ~50Ls + vieta uz treilera laikam 500 līdz 600 EUR (atkarībā no atrašanās vietas Vācijā) + 6% Provento interese no moča vērtības + OCTA + numura salīdzināšana + TA + nodoklis (25% no attiecīgā gada auto nodokļa), kuru var samaksāt CSDD.

Ar pakalpojumu biju apmierināts. Tas ir arī viss.

tu taču jau ta samaksaji500-600 eur,par ko ta vel 6% ,tu takš esi lohs

Saproti pats 500-600 EUR paņem treileris, kurš cik saprotu nepieder firmai, bet firma slēdz līgumu ar to, kuram šis treilis pieder, bet 6% no transportlīdzekļa veido firma peļņu.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja:

tu taču jau ta samaksaji500-600 eur,par ko ta vel 6% ,tu takš esi lohs

Tas tu tik strādā par tukšajām ādiņām,ko klienti atmet. 6% ir Provento komisija par pakalpojumu.

500-600 par moci uz treiļa jau nu gan ir pārsālīti sālīti. Es vedu pa 150.

Es gan pats sazvanīju,pats aizskaitīju un pats sarunāju,kas atved. Tas viss sanāca kopā tikai bankas pārskaitījums 30 eur+ 150 eur par vietu uz treiļa Tur nu es varu pateikt,ka lohus ķer uz vienkāršām makšķerītēm.

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

tetis rakstīja:

tu taču jau ta samaksaji500-600 eur,par ko ta vel 6% ,tu takš esi lohs

Tas tu tik strādā par tukšajām ādiņām,ko klienti atmet. 6% ir Provento komisija par pakalpojumu.

500-600 par moci uz treiļa jau nu gan ir pārsālīti sālīti. Es vedu pa 150.

Es gan pats sazvanīju,pats aizskaitīju un pats sarunāju,kas atved. Tas viss sanāca kopā tikai bankas pārskaitījums 30 eur+ 150 eur par vietu uz treiļa Tur nu es varu pateikt,ka lohus ķer uz vienkāršām makšķerītēm.

Jā, varbūt pārmaksāju, bet ilgi gaidīju tieši tādu moci, kādu tirgoja mobile.de, vasara jau bija klāt, un nevienu citu nopietnu vedēju nespēju netā ātri sameklēt. Reklāma dara savu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Bolzens rakstīja:

deksters rakstīja:

tetis rakstīja:

tu taču jau ta samaksaji500-600 eur,par ko ta vel 6% ,tu takš esi lohs

Tas tu tik strādā par tukšajām ādiņām,ko klienti atmet. 6% ir Provento komisija par pakalpojumu.

500-600 par moci uz treiļa jau nu gan ir pārsālīti sālīti. Es vedu pa 150.

Es gan pats sazvanīju,pats aizskaitīju un pats sarunāju,kas atved. Tas viss sanāca kopā tikai bankas pārskaitījums 30 eur+ 150 eur par vietu uz treiļa Tur nu es varu pateikt,ka lohus ķer uz vienkāršām makšķerītēm.

Jā, varbūt pārmaksāju, bet ilgi gaidīju tieši tādu moci, kādu tirgoja mobile.de, vasara jau bija klāt, un nevienu citu nopietnu vedēju nespēju netā ātri sameklēt. Reklāma dara savu.

Strap citu AFAIK 500 - 600 EUR ir auto vieta uz treilja.

Lido_82 Reģ.: 12.08.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

tetis rakstīja:

tu taču jau ta samaksaji500-600 eur,par ko ta vel 6% ,tu takš esi lohs

Tas tu tik strādā par tukšajām ādiņām,ko klienti atmet. 6% ir Provento komisija par pakalpojumu.

500-600 par moci uz treiļa jau nu gan ir pārsālīti sālīti. Es vedu pa 150.

Es gan pats sazvanīju,pats aizskaitīju un pats sarunāju,kas atved. Tas viss sanāca kopā tikai bankas pārskaitījums 30 eur+ 150 eur par vietu uz treiļa Tur nu es varu pateikt,ka lohus ķer uz vienkāršām makšķerītēm.

dekster, a davai nopig noraujies podā un nesmirdi!

tu tie;sam neapjēdz ka tavi tizlie komenti nakuj nav nevienam te vajadzīgi!!

moš proties, un parvacies uz kadu citu portālu, teiksim gribu.lv, vai uz cālis.lv....

a ja vienkāršāk, tad pašol ka tu nakuj!!!

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Bolzens rakstīja:

tetis rakstīja:

Bolzens rakstīja: Reāli bija tā. Noskatīju sev moci iekš mobile.de. Pazvanīju uz Provento, aizbraucu pie viņiem, Vītola k-gs sazvanīja pārdevēju Vācijā uzdeva man intresējošos jautājumus par moci un sev interesējošos jautājumus par dokumentāciju. Pateicu jāvārdu. Pēc aptuveni 1,5 ned. mocis bija Latvijā.

Izmaksas. 100% samaksa (moča cena) pie pasūtīšanas + bankas izdevumi pārskaitījumam laikam ~50Ls + vieta uz treilera laikam 500 līdz 600 EUR (atkarībā no atrašanās vietas Vācijā) + 6% Provento interese no moča vērtības + OCTA + numura salīdzināšana + TA + nodoklis (25% no attiecīgā gada auto nodokļa), kuru var samaksāt CSDD.

Ar pakalpojumu biju apmierināts. Tas ir arī viss.

tu taču jau ta samaksaji500-600 eur,par ko ta vel 6% ,tu takš esi lohs

Saproti pats 500-600 EUR paņem treileris, kurš cik saprotu nepieder firmai, bet firma slēdz līgumu ar to, kuram šis treilis pieder, bet 6% no transportlīdzekļa veido firma peļņu.

nu cik zinu tad viņiem agrak bija savs treilis,kautka vajadzeja vest,bet uzzinot vitola praisu pargaja visa apetite,

viņam ta kare uz naudu tada palielaka,bet var jau viņu saprast ,cilvekam dzivē tik vien tas laimeska naudu raust

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja: saprast ,cilvekam dzivē tik vien tas laimeska naudu raust

Klau,a tu kāpēc staigā pa poligonu un vāc krāsaino metālu no mīnām? Arī naudiņu gribās,ja? Citādi nesanāk??

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

Ir vien kadrs 29392090, kurš ved no Vācijas tikai močus. Bet viņš ziemas periodā nestrādā, nākošais vedums būs pavasarī. Var arī pasūtīt konkrētu modeli, iemaksa bija kādi 150EUR. Močus varēja aplūkot Purvciemā, Jenotu ielā (adresi neatceros), vinā reizē veda kādus 8 gab.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Bolzens rakstīja: Reāli bija tā. Noskatīju sev moci iekš mobile.de. Pazvanīju uz Provento, aizbraucu pie viņiem, Vītola k-gs sazvanīja pārdevēju Vācijā uzdeva man intresējošos jautājumus par moci un sev interesējošos jautājumus par dokumentāciju. Pateicu jāvārdu. Pēc aptuveni 1,5 ned. mocis bija Latvijā.

Izmaksas. 100% samaksa (moča cena) pie pasūtīšanas + bankas izdevumi pārskaitījumam laikam ~50Ls + vieta uz treilera laikam 500 līdz 600 EUR (atkarībā no atrašanās vietas Vācijā) + 6% Provento interese no moča vērtības + OCTA + numura salīdzināšana + TA + nodoklis (25% no attiecīgā gada auto nodokļa), kuru var samaksāt CSDD.

Ar pakalpojumu biju apmierināts. Tas ir arī viss.

pizdriks, 600 eur treileris... es nākamnedēļ vedīšu mājā savus abus Beļģijā pirktos močus. Nopirkšu jaunu piekabi pa 700 eur, iekraušu tur abus drapakus, atdzīšu, plus vēl pārdošu šeit to piekabi pa 1000 LVL

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Ko cepās, galvenais, ka Bolzens apmierināts ar darījumu. Kats ar savu piķi dara ko grib (nodzer, nospēlē vai vēl citādi)

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja: Ir vien kadrs 29392090, kurš ved no Vācijas tikai močus. Bet viņš ziemas periodā nestrādā, nākošais vedums būs pavasarī. Var arī pasūtīt konkrētu modeli, iemaksa bija kādi 150EUR. Močus varēja aplūkot Purvciemā, Jenotu ielā (adresi neatceros), vinā reizē veda kādus 8 gab.

es tur biju aizbraucis kad mekleju sev moci. vispar vinjiem diezgan normals piedavajums un mochi arii ok. bet nu cenas cenas. es tomer beigas panjemu LV brauktu, jo jenotielas privaatkantorii pa tadu moci prasija par 1/2 cenu vairaak + parasti no vacijas gandriiz visiem mochiem ir plikas riepas un dabrauktas kjeedes... tas dzheks teicaas ka jebko varot atvest. ari uz pasutijumu. ari rezerves daljas utt. cenas esot letakas neka pie mums LV rezerves daljaam...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti