iedegās dzeltenā lampiņa!

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007

man ir 2001 gada vectra,iedegās dzeltena lampiņa un ieslēdzas avarijas režīma un pasū uzrāvies.Biju uz diagnostiku UN PATEICA KA NESAKRIT ŅĒMĒJS AR DEVĒJU!!! Bet negribās visu pec kārtas mainīt.Varbūt ka kādam ir bijis kas lidzīksun kas tieši ir jamaina,aizdomas ka pie šprices tas dačiks,bet parliecinats nau ne viens kas.Paldies jau iepriekš!

 
1 2
pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

droši vien servisa onkulis bija ŅĒMĒJS un tu biji DEVĒJS un NESAKRITA naudas summa ko vēlējās viņš un devi tu....

citādi šāds teikums neko neizsaka...

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

sanāk ka tu aizbrauci uz diagnostiku, samaksāji $$ un aizbrauci prom tā arī nenoskaidrojis kas par vainu?

Moška tas servisa onkuļa teiciens bija ironija par tevi pašu?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 1 Atbildēt

Pasaki kas tā bija par diagnostiku, lai citi zin kur NEbraukt

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Pasaki kas tā bija par diagnostiku, lai citi zin kur NEbraukt

Vienkārši trūkst tie kompa gudrīši.Nekojau nedod kad ir apartāts,es par diagnostiku vienreiz 25ls un tas bija venspili opeļa centrā,otreiz 15ls un neko precīzu ari nepateica un tas bija kūldīga.ventspili tas vispār tēloja gudrīt,es domāju ka tur ir ritī apārāti bet ņifiga,tādi paši ka visos servisos.

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: droši vien servisa onkulis bija ŅĒMĒJS un tu biji DEVĒJS un NESAKRITA naudas summa ko vēlējās viņš un devi tu....

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vectra2001 rakstīja:

Napalms rakstīja: Pasaki kas tā bija par diagnostiku, lai citi zin kur NEbraukt

Vienkārši trūkst tie kompa gudrīši.Nekojau nedod kad ir apartāts,es par diagnostiku vienreiz 25ls un tas bija venspili opeļa centrā,otreiz 15ls un neko precīzu ari nepateica un tas bija kūldīga.ventspili tas vispār tēloja gudrīt,es domāju ka tur ir ritī apārāti bet ņifiga,tādi paši ka visos servisos.

a huļi maksāt?

par to, ka piesprauda pie štekerīša tavu aperātu???

braly Reģ.: 16.05.2006
0 0 Atbildēt

valmierā ir ok diagnostika 15ls.

Ulds Reģ.: 02.03.2005
0 0 Atbildēt

vectra2001 rakstīja: man ir 2001 gada vectra,iedegās dzeltena lampiņa un ieslēdzas avarijas režīma un pasū uzrāvies.Biju uz diagnostiku UN PATEICA KA NESAKRIT ŅĒMĒJS AR DEVĒJU!!! Bet negribās visu pec kārtas mainīt.Varbūt ka kādam ir bijis kas lidzīksun kas tieši ir jamaina,aizdomas ka pie šprices tas dačiks,bet parliecinats nau ne viens kas.Paldies jau iepriekš!

ko tad viņi tur nemācēja nolasīt kļūdas kodu un paskatīties tabulā ko tas nozīmē ????

pamēģini patīrīt EGR(nesen bija tēma forumā) vai pamainīt gaisa masas mērītāju(ļoti bieži nobeidzas opeļiem)

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

Cik Venspilī dakteru prasa par to, ka pasaka, ka pacientam temperatūra nesakrīt ar vesela cilvēka temperatūru?

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

bembermember rakstīja: Cik Venspilī dakteru prasa par to, ka pasaka, ka pacientam temperatūra nesakrīt ar vesela cilvēka temperatūruVienkārši viņi pateica ka kompis ir beigts,jo uzilsto no motora.Jo lampa iedegās kad motors uzilst.Un tad es gaju otreiz Kūldīgā,un tur man pateica savādak,kad gāzpedālim ar šprici nesakri darbība.Gāzpedālis ir uz elektroniku!

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Vienkārši viņi pateica ka kompis ir beigts,jo uzilsto no motora.Jo lampa iedegās kad motors uzilst.Un tad es gaju otreiz Kūldīgā,un tur man pateica savādak,kad gāzpedālim ar šprici nesakri darbība.Gāzpedālis ir uz elektroniku!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

vectra2001 rakstīja: Vienkārši viņi pateica ka kompis ir beigts,jo uzilsto no motora.Jo lampa iedegās kad motors uzilst.Un tad es gaju otreiz Kūldīgā,un tur man pateica savādak,kad gāzpedālim ar šprici nesakri darbība.Gāzpedālis ir uz elektroniku!

Man gan nau Opels, bet gljukus pie sasilusha motora izraisiija sadalenes apgriezienu deveejs( bet visaam mashinaam taac var arii nebuut), taadu pat gljuku ljoti iespeejams var noraut ar klokjvaapstas apgreizienu deveeju, kas veel nu iisti vairaak nezinu ko veel motors vareetu pietiekami aatri uzsildiit, mosh veel droseles staavoklja deveejs. Bet nu aizbrauc vien pie sakarigiem vechiem uz diagnostiku, citaak tas tavs beedu staasts peec kaut kaadiem jampampinjiem izklausaas - esmu bijis ariii nomales servisos, un ja vechi nezin pateikt vainu, tad vinji neremontee un arii pikji nav prasiijushi par deguna urbinaashanu.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Ja gāzpedāls nesakrīt ar šprici, iespējams noklājies gāzes pedāļa reostats.

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Negribu celt neslavu par Opel centru Ventspilī,bet uz turieni labāk nevajag braukt.Pats biju tur uz diagnostiku,un tas vecis man pateica to pašu ko zināju es:"Tev vecīt kaut kas ir pizdec".Viņi pat nevarēja man pateikt kas tieši.Beigās no viena Spečuka (ar lielo S) uzzināju ka elektriskā daļa sūknim pizdec.

alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
0 0 Atbildēt

Topika virsraksts - "iedegās dzeltenā lampiņa!" - nez kapēc man lika domāt, ka teksts būs - Luksaforā iedegās dzeltenā lampiņa, ko darīt.!!!

Sorry, ka ne pa tēmu

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Negribu celt neslavu par Opel centru Ventspilī,bet uz turieni labāk nevajag braukt.Pats biju tur uz diagnostiku,un tas vecis man pateica to pašu ko zināju es:"Tev vecīt kaut kas ir p....c".Viņi pat nevarēja man pateikt kas tieši.Beigās no viena Spečuka (ar lielo S) uzzināju ka elektriskā daļa sūknim p....c.

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

topiks uzbur galvā ainiņu - man uz dibena ir uzmetusies pumpa, ko darīt???

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Chesterfiiilds rakstīja: topiks uzbur galvā ainiņu - man uz dibena ir uzmetusies pumpa, ko darīt???

ja teu , tad vairs neko nau weerc dariit

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

pievienojos Gnoma teiktajam par HANSA auto servi... Bija man probzas ar AIRBAG lampinju - iedegaas jamaa, jo saakumaa cjakareejoties ap skaljrunjiem vadiitaaja durviis paraavu nost lielo kabelju savienojumu starpdurvee... Aizbraucu pie vinjiem - viiri sataisija... Peec kaada laika atkal tas pac gljuks - braucu atkal pie sjameejiem... izraadijaas labaas puses prieksjas durviis kautkaadi kontakti netiiri bijusji - taadu kljuudu kompis esot izdevis... Sataisija... Peectam parunaajos ar meistaru vaardaa Zigmunds un jams pastaastija sjaadus taadus knifinjus par OPELjiem... Taa kaa esmu ar sjameejiem apmierinaac...

Taa kaa veciit auni nu ka kaajas un pieraksties uz diagnostiku Hansa auto...

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Pieraksties pieraksties uz hansa auto, ne to vien nodiagnosticēs, man nesen nodiagnozticēja defektus par 400 Ls, mudaki.

Piebaldzens rakstīja: pievienojos Gnoma teiktajam par HANSA auto servi... Bija man probzas ar AIRBAG lampinju - iedegaas jamaa, jo saakumaa cjakareejoties ap skaljrunjiem vadiitaaja durviis paraavu nost lielo kabelju savienojumu starpdurvee... Aizbraucu pie vinjiem - viiri sataisija... Peec kaada laika atkal tas pac gljuks - braucu atkal pie sjameejiem... izraadijaas labaas puses prieksjas durviis kautkaadi kontakti netiiri bijusji - taadu kljuudu kompis esot izdevis... Sataisija... Peectam parunaajos ar meistaru vaardaa Zigmunds un jams pastaastija sjaadus taadus knifinjus par OPELjiem... Taa kaa esmu ar sjameejiem apmierinaac...

Taa kaa veciit auni nu ka kaajas un pieraksties uz diagnostiku Hansa auto...

wiiruss Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

vectra2001 rakstīja: man ir 2001 gada vectra,iedegās dzeltena lampiņa un ieslēdzas avarijas režīma un pasū uzrāvies.Biju uz diagnostiku UN PATEICA KA NESAKRIT ŅĒMĒJS AR DEVĒJU!!! Bet negribās visu pec kārtas mainīt.Varbūt ka kādam ir bijis kas lidzīksun kas tieši ir jamaina,aizdomas ka pie šprices tas dačiks,bet parliecinats nau ne viens kas.Paldies jau iepriekš!

Manam ir shitas

wiiruss Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

vectra2001 rakstīja: man ir 2001 gada vectra,iedegās dzeltena lampiņa un ieslēdzas avarijas režīma un pasū uzrāvies.Biju uz diagnostiku UN PATEICA KA NESAKRIT ŅĒMĒJS AR DEVĒJU!!! Bet negribās visu pec kārtas mainīt.Varbūt ka kādam ir bijis kas lidzīksun kas tieši ir jamaina,aizdomas ka pie šprices tas dačiks,bet parliecinats nau ne viens kas.Paldies jau iepriekš! [/Manam ir shitas pats nikis ... visbiezhaak gan taa lampina iedegas vasaraa, kad aatrums saak paarsniegt 120 km/h! bet arii bez taas lampinas iedegshanaas auto uz priekshu nevelkas kaa vajaga... neesi veel atradis kur ir taa vaina???

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

wiiruss rakstīja:

vectra2001 rakstīja: man ir 2001 gada vectra,iedegās dzeltena lampiņa un ieslēdzas avarijas režīma un pasū uzrāvies.Biju uz diagnostiku UN PATEICA KA NESAKRIT ŅĒMĒJS AR DEVĒJU!!! Bet negribās visu pec kārtas mainīt.Varbūt ka kādam ir bijis kas lidzīksun kas tieši ir jamaina,aizdomas ka pie šprices tas dačiks,bet parliecinats nau ne viens kas.Paldies jau iepriekš! [/Manam ir shitas pats nikis ... visbiezhaak gan taa lampina iedegas vasaraa, kad aatrums saak paarsniegt 120 km/h! bet arii bez taas lampinas iedegshanaas auto uz priekshu nevelkas kaa vajaga... neesi veel atradis kur ir taa vaina???

Biju uz kompi velvienreiz un uzrādija abus gazpedāli un gaisa mērītāju ,jamaina bus tas gaisa mērītājs,kas cits atliek!!!

wiiruss Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Da taa arii saaku saprast, ka tur taa vaina! cik saprotu, tad shitais nikis, probleema ar iedarbinaashanu pie 8- 12 graadiem iir 90% !!!

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

vectra2001 rakstīja:

wiiruss rakstīja:

vectra2001 rakstīja: man ir 2001 gada vectra,iedegās dzeltena lampiņa un ieslēdzas avarijas režīma un pasū uzrāvies.Biju uz diagnostiku UN PATEICA KA NESAKRIT ŅĒMĒJS AR DEVĒJU!!! Bet negribās visu pec kārtas mainīt.Varbūt ka kādam ir bijis kas lidzīksun kas tieši ir jamaina,aizdomas ka pie šprices tas dačiks,bet parliecinats nau ne viens kas.Paldies jau iepriekš! [/Manam ir shitas pats nikis ... visbiezhaak gan taa lampina iedegas vasaraa, kad aatrums saak paarsniegt 120 km/h! bet arii bez taas lampinas iedegshanaas auto uz priekshu nevelkas kaa vajaga... neesi veel atradis kur ir taa vaina???

Kur neta var redzēt tas diagnostikas koda kļūdas?

Biju uz kompi velvienreiz un uzrādija abus gazpedāli un gaisa mērītāju ,jamaina bus tas gaisa mērītājs,kas cits atliek!!!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti