iedegās dzeltenā lampiņa!

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007

man ir 2001 gada vectra,iedegās dzeltena lampiņa un ieslēdzas avarijas režīma un pasū uzrāvies.Biju uz diagnostiku UN PATEICA KA NESAKRIT ŅĒMĒJS AR DEVĒJU!!! Bet negribās visu pec kārtas mainīt.Varbūt ka kādam ir bijis kas lidzīksun kas tieši ir jamaina,aizdomas ka pie šprices tas dačiks,bet parliecinats nau ne viens kas.Paldies jau iepriekš!

 
1 2
vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

vectra2001 rakstīja:

vectra2001 rakstīja:

wiiruss rakstīja:

vectra2001 rakstīja: man ir 2001 gada vectra,iedegās dzeltena lampiņa un ieslēdzas avarijas režīma un pasū uzrāvies.Biju uz diagnostiku UN PATEICA KA NESAKRIT ŅĒMĒJS AR DEVĒJU!!! Bet negribās visu pec kārtas mainīt.Varbūt ka kādam ir bijis kas lidzīksun kas tieši ir jamaina,aizdomas ka pie šprices tas dačiks,bet parliecinats nau ne viens kas.Paldies jau iepriekš!

Kur neta var redzēt diagnostikas kļūdas?

wiiruss Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Man bija ltieshi taada pati shaize... iededzinaaju to lampu un = prom, pie kompja klaat... uzraadiija, ka gaisa caurpluudes meeriitaajs gljuko.

shodien tika uzlikts jauns meeriitaajs un teikshu kaa ira, es savu auto nepaziistu - cita bilde braukt! uz shosejas viegli

izzhmiedzu 150km/h, vairaak gan ledus deelj nespiedu, bet...! prieks braut ar opeli!

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: pievienojos Gnoma teiktajam par HANSA auto servi... Bija man probzas ar AIRBAG lampinju - iedegaas jamaa, jo saakumaa cjakareejoties ap skaljrunjiem vadiitaaja durviis paraavu nost lielo kabelju savienojumu starpdurvee... Aizbraucu pie vinjiem - viiri sataisija... Peec kaada laika atkal tas pac gljuks - braucu atkal pie sjameejiem... izraadijaas labaas puses prieksjas durviis kautkaadi kontakti netiiri bijusji - taadu kljuudu kompis esot izdevis... Sataisija... Peectam parunaajos ar meistaru vaardaa Zigmunds un jams pastaastija sjaadus taadus knifinjus par OPELjiem... Taa kaa esmu ar sjameejiem apmierinaac...

Taa kaa veciit auni nu ka kaajas un pieraksties uz diagnostiku Hansa auto...

Man arī jāsaka labi vārdi par Hansa auto uz brīvības ielas. Nodiagnostīcēja labi. Protams, detaļas tur nemainīju, jo savācās ap Ls 400, bet diagnostiku labi uztaisīja. Pastāstīja, ka gaisa mērītājam drīz būs kirdikt un kaut kāds vakuuma vārsts gāja uz beigām. Gaisa mērītāju nav vērts lietotu pirkt, vārsts gan reti noklājoties, to varot ņemt lietotu. Varbūt kāds var iepostēt linku, kur var palasīties, kas ir jāiepērk, lai varētu pieslēgties Opel kompim. Laptops jau ir, softs arī ir dabūnams, tad vajag vēl konektoru un kaut kādu pārveidotāju. Man vajag gan opelim, gan skodai. Gan jau tikai štekeri atšķiras.

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Kaut kur zināms stāsts biju pats pirms pāris mēnešiem pie šiem ar tām pašām vainām un tie paši 400Ls pa viņu naudām jāieliek'. A kāds gudrinieks vispār pie viņiem kaut ko remontē, vai šie tikai uz diagnostikām dzīvo ???

vilko rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: pievienojos Gnoma teiktajam par HANSA auto servi... Bija man probzas ar AIRBAG lampinju - iedegaas jamaa, jo saakumaa cjakareejoties ap skaljrunjiem vadiitaaja durviis paraavu nost lielo kabelju savienojumu starpdurvee... Aizbraucu pie vinjiem - viiri sataisija... Peec kaada laika atkal tas pac gljuks - braucu atkal pie sjameejiem... izraadijaas labaas puses prieksjas durviis kautkaadi kontakti netiiri bijusji - taadu kljuudu kompis esot izdevis... Sataisija... Peectam parunaajos ar meistaru vaardaa Zigmunds un jams pastaastija sjaadus taadus knifinjus par OPELjiem... Taa kaa esmu ar sjameejiem apmierinaac...

Taa kaa veciit auni nu ka kaajas un pieraksties uz diagnostiku Hansa auto...

Man arī jāsaka labi vārdi par Hansa auto uz brīvības ielas. Nodiagnostīcēja labi. Protams, detaļas tur nemainīju, jo savācās ap Ls 400, bet diagnostiku labi uztaisīja. Pastāstīja, ka gaisa mērītājam drīz būs kirdikt un kaut kāds vakuuma vārsts gāja uz beigām. Gaisa mērītāju nav vērts lietotu pirkt, vārsts gan reti noklājoties, to varot ņemt lietotu. Varbūt kāds var iepostēt linku, kur var palasīties, kas ir jāiepērk, lai varētu pieslēgties Opel kompim. Laptops jau ir, softs arī ir dabūnams, tad vajag vēl konektoru un kaut kādu pārveidotāju. Man vajag gan opelim, gan skodai. Gan jau tikai štekeri atšķiras.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

braly rakstīja: valmierā ir ok diagnostika 15ls.

PASAKI KUR

nēesmu sastapies

muuris Reģ.: 06.12.2005
0 0 Atbildēt

Valmiera, Lodes iela - ?!?,

Iekshaa teritorijaa, kur sidzenes uzstāda.

Chalis sakariigs. Meklee ceelonus un neliek mainiit visu peec kaartas.

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: pievienojos Gnoma teiktajam par HANSA auto servi... Bija man probzas ar AIRBAG lampinju - iedegaas jamaa, jo saakumaa cjakareejoties ap skaljrunjiem vadiitaaja durviis paraavu nost lielo kabelju savienojumu starpdurvee... Aizbraucu pie vinjiem - viiri sataisija... Peec kaada laika atkal tas pac gljuks - braucu atkal pie sjameejiem... izraadijaas labaas puses prieksjas durviis kautkaadi kontakti netiiri bijusji - taadu kljuudu kompis esot izdevis... Sataisija... Peectam parunaajos ar meistaru vaardaa Zigmunds un jams pastaastija sjaadus taadus knifinjus par OPELjiem... Taa kaa esmu ar sjameejiem apmierinaac...

Taa kaa veciit auni nu ka kaajas un pieraksties uz diagnostiku Hansa auto...

Man arī jāsaka labi vārdi par Hansa auto uz brīvības ielas. Nodiagnostīcēja labi. Protams, detaļas tur nemainīju, jo savācās ap Ls 400, bet diagnostiku labi uztaisīja. Pastāstīja, ka gaisa mērītājam drīz būs kirdikt un kaut kāds vakuuma vārsts gāja uz beigām. Gaisa mērītāju nav vērts lietotu pirkt, vārsts gan reti noklājoties, to varot ņemt lietotu. Varbūt kāds var iepostēt linku, kur var palasīties, kas ir jāiepērk, lai varētu pieslēgties Opel kompim. Laptops jau ir, softs arī ir dabūnams, tad vajag vēl konektoru un kaut kādu pārveidotāju. Man vajag gan opelim, gan skodai. Gan jau tikai štekeri atšķiras.

Kur dabuji softu.Iedod lūdzu adresi.

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt
1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti