pērku aizdedzes sadal. coltam

sirsenis Reģ.: 23.01.2007

Pērku aizdedzes sadalītāju 1992.gada Mitsubishi Colt 1,6i 16V tel.26400566

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

sirsenis rakstīja: Pērku aizdedzes sadalītāju 1992.gada Mitsubishi Colt 1,6i 16V tel.26400566

A tev toch vajag visu pilnu sadaliitaaju vai tikai vaacinju - jo pirmo es savai TOYO arii mekleeju acpeeries, kameer naacas nopirkt no BOSCH refurbished - tobish praktiski jaunu. Vispaar jau vareeji iemest razjotaaju un taa kodu - buutu vieglaak, jo ir jau te tauta kas rezerves daljas tirgo.

sirsenis Reģ.: 23.01.2007
0 0 Atbildēt

nē vāciņu nevajag, ir nodilusi viena detaļa, piemirsu nosaukumu, un ja tā nodilstot tad auto apstājoties visnegaidītākajos brīžos, un man tā arī bija paliku uz ceļa bez dzirksteles.

sirsenis Reģ.: 23.01.2007
0 0 Atbildēt

mazdainis rakstīja: Uz aizdedzes saliitaaja ir birka ar kodu- ražotājs noteikti ir Mitsubishi (Ražo gan mazdām gan micukiem gan citiem japoškām)

P.S. Tu esi tas kurš arī micklubā ""meklējās" ja? Gunārs nedabūja Tukumā?

Nē Gunāra zināmais Lancers nodots šrotā ar visu sadalītāju

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

sirsenis rakstīja: nē vāciņu nevajag, ir nodilusi viena detaļa, piemirsu nosaukumu, un ja tā nodilstot tad auto apstājoties visnegaidītākajos brīžos, un man tā arī bija paliku uz ceļa bez dzirksteles.

Tipa tas ir elektromagneetiskais sensors, jeb kas tur ???

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Veel kas var nodilt un gljuchiit ir rotors jeb ka vinju tur, un tas arii ir peerkams atsevishkji taapat kaa vaacinsh.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

sirsenis rakstīja: nē vāciņu nevajag, ir nodilusi viena detaļa, piemirsu nosaukumu, un ja tā nodilstot tad auto apstājoties visnegaidītākajos brīžos, un man tā arī bija paliku uz ceļa bez dzirksteles.

detala ogliite

taads fufsiks uz atsperes-balstaas pret rotorinju

sirsenis Reģ.: 23.01.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Veel kas var nodilt un gljuchiit ir rotors jeb ka vinju tur, un tas arii ir peerkams atsevishkji taapat kaa vaacinsh.

laikam bija kompensātors, kondensātors tjipa līdzīgs nosaukums. bet oglīte nē, ja jā tad to elektriķi kas mani dzenā pa šrotiem es nosaukšu par PIM_I un tā pat to cilvēku kas man viņu ieteica.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

sirsenis rakstīja:

WALA rakstīja: Veel kas var nodilt un gljuchiit ir rotors jeb ka vinju tur, un tas arii ir peerkams atsevishkji taapat kaa vaacinsh.

laikam bija kompensātors, kondensātors tjipa līdzīgs nosaukums. bet oglīte nē, ja jā tad to elektriķi kas mani dzenā pa šrotiem es nosaukšu par PIM_I un tā pat to cilvēku kas man viņu ieteica.

Nu labi sapratu ka nekaa nesapratu - es nevar iedomaaties kas veel iznjemot Zoo mineeto verkji vareetu saukties par kompensaatoru - jeb mosh taa tagad saucas tas ko CCCP laikos sauca par aizdedzes apsteidzes mehaanismu ???

Bet paklau tev tachu ir ECU vadibu utt pribambasi - vai tieshaam ir taa ka dzirkstele nav pat galvenajaa (centraalajaa) ausgtprieguma vadaa ??? J taa tad gan tur taa elektroniskaa fignja kas dod impulsus uz ECU ir atliekusies, unto mainaamu esmu redzeejis tikai BOSCHam, paaris JAP razjojumiem ko esmu redzeejis vismaz peec katalogiem nevar pasuutit rem. komplektu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tobish ja ir taa kaa mineeju peedeejaa pstaa, tad gan laikam vajag to sadaliitaaju mainiit komplektaa. Bet nu anyway sameklee ka taas detaljas numuru un razjotaaju - netaa tomeer jau nu diezgan daudz infas var sazvejot kas jaucas un mainas un kas nee.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

www.iauto.lv/...

Pazvani site...mosk jamam ir....

sirsenis Reģ.: 23.01.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Tobish ja ir taa kaa mineeju peedeejaa pstaa, tad gan laikam vajag to sadaliitaaju mainiit komplektaa. Bet nu anyway sameklee ka taas detaljas numuru un razjotaaju - netaa tomeer jau nu diezgan daudz infas var sazvejot kas jaucas un mainas un kas nee.

Sorry baigi grūti un pat negribas izprast un zināt aizdedzes sīkākās detaļas ja esi pavisam citas nozares darbinieks, gribas ticēt ka elektriķis jau zinās krietni labāk par mani. Cits gadījums ja elektriķis ir sliņķis un blēdis un grib tikai izkrāpt no manis naudiņu.

Bet anyway paldies par info iedevu draugam aizd.sadalīt. lai viņš skrien pa malu malām un meklē taisnību

sirsenis Reģ.: 23.01.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

sirsenis rakstīja:

WALA rakstīja: Veel kas var nodilt un gljuchiit ir rotors jeb ka vinju tur, un tas arii ir peerkams atsevishkji taapat kaa vaacinsh.

laikam bija kompensātors, kondensātors tjipa līdzīgs nosaukums. bet oglīte nē, ja jā tad to elektriķi kas mani dzenā pa šrotiem es nosaukšu par PIM_I un tā pat to cilvēku kas man viņu ieteica.

Nu labi sapratu ka nekaa nesapratu - es nevar iedomaaties kas veel iznjemot Zoo mineeto verkji vareetu saukties par kompensaatoru - jeb mosh taa tagad saucas tas ko CCCP laikos sauca par aizdedzes apsteidzes mehaanismu ???

Bet paklau tev tachu ir ECU vadibu utt pribambasi - vai tieshaam ir taa ka dzirkstele nav pat galvenajaa (centraalajaa) ausgtprieguma vadaa ??? J taa tad gan tur taa elektroniskaa fignja kas dod impulsus uz ECU ir atliekusies, unto mainaamu esmu redzeejis tikai BOSCHam, paaris JAP razjojumiem ko esmu redzeejis vismaz peec katalogiem nevar pasuutit rem. komplektu.

laikam tas bij kompensātors

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

sirsenis rakstīja:

Sorry baigi grūti un pat negribas izprast un zināt aizdedzes sīkākās detaļas ja esi pavisam citas nozares darbinieks, gribas ticēt ka elektriķis jau zinās krietni labāk par mani. Cits gadījums ja elektriķis ir sliņķis un blēdis un grib tikai izkrāpt no manis naudiņu.

Bet anyway paldies par info iedevu draugam aizd.sadalīt. lai viņš skrien pa malu malām un meklē taisnību

Laab, laab ja esi slinks tad taa arii pasaki. Bet no otras puses ja shitaadu auto veel havo, tad jaasaak kaut ko rubiit tajaas lietas un slinkumu jaamet pie malas, citaak aptiiriis to tavu macinju ka nau ko redzeet.

Un paarbaudiit kuraa vada dzirkstele ir pazudusi var ar vienu izskruuveetu sveci, vai ja ir kada vecaak bet ejosha tad lidizi vadaajot. Jo taadi dzirkstles pazushanas gljuki manam auto bija deelj klokjvaarpstas apgriezienu sensora - ECU vienkaarshi nedeva straavu pat liidz indukcijas spolei.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Man bija darīšana ar 93 gada coltu. Bij tā, ka vienu rītu saule lec bet Colts nelec, nav dzirksteles i viss... beigās aidzīna uz Skandi servi kur apskaidroja sekojošo:

Tas sadalītājs sevī ietver arī aizdedzes spoli, tapēc nekādu centrālo vadu tur netradīsi, un nobirst komutators, kas arī ir tajā sadalītājā. Kā man paskaidroja Skandi mehi, tā esot Coltu slimība, ka birst nost tā sadalītāja elektroniskā daļa, un dārga tā slimība ir. Nekas tur nejaucas un līdz ar to jāmaina viss sadalītājs. Manā gadījumā tika atrasta humpala (arī ne lēti), un viss izgāja.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Tu vēl lēti tiki cauri, cik es atceros, tad manā gadijumā ap 100Ls paprasija... tas gan bija gadi 4 atpakaļ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Incanti vai nevar kaads LVieshu gudriniex pielasiit attieciigaas daljas un izveidot indukcijas spoli + komutaatoru no sadaliitaj atsevishkju, es gan saprotu ka tad rodaas lieki vadi utt. bet mosh nav nemaz tik sarezhgjiiti. Jo teiskim TOYO naak ar visiem shiem elementiem atsevishkji, tiesa tur gan sadaliitaajs viens bez spoles un komutatora maksaa jau 600 + Ls. Bet usostie gan bija dazji modelji pa ~ 46 Ls.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

man bij taads kolts ar taadu motoru, tik 89. gada! gaaja kaa zveers,krustojumos koda visus aaraa , ja vien nebij zeel liidz 7tk rpm griezt galerijaa var redzeet sarkano luuzniiti nekad uz cela nepaliku,ljoti uzticams auto bij vecums dara savu , saaka ellju eest tikpat, cik benziinu (jaapiebilst, ka uzraaviens nemazinaajaas) ... tagad nosaucaam kakji par koltinju njemas pa maaaju kaa aarpraatiigs tas taa atslodzei

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti