Pardod/maina Turbo Celicu

xtreme21 Reģ.: 23.01.2007

Pardod Toyota Celica 4WD Turbo Carlos Sainz, Motors pec kap.rem. Turbine strada ideali, Yamaha galva, nav chipota, nav nonjemti ierobezhotaji, siki vizuali defekti,meh. atrumkarba,toneti logi,Recaro puselektrizeti, el. logi in luka, Sony CD, JVC ovalaas tumbas. Jaunas ziemas riepas, lietie diski. Ideala mashina autosacikstem vai vnk ziemas priekiem. Tikko beidzas tehn.apskate., ir slimibas lapa - palika sataisit tikai roceni. Cena ar tehn. apskati 1800, bez 1600eiro. Mainu pret mierigaku auto, var arii dzipu... Bildes ir ss.lv, tur taa staav par 2000eiro STEIDZAMI!!!

 
xtreme21 Reģ.: 23.01.2007
0 0 Atbildēt

nu nee tak... kaadi 30Ls, bet kaa jau teicu STEIDZAMI!!! P.s. Vajag draudzenei mashinu(lai pamacitos), a vinjai bail a taadu braukt...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Iemaini pret Šīra džipu

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

Uggga rakstīja: Iemaini pret Šīra džipu

Lai iemaina pret pašu Šīri.

Draudzeni?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nezinu gan. tikai ar palielu piemaksu es buutu gatavs mainiit.

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Ja man būtu tiešām laba šāda celica, es viņu nekad par 1,6 tk eiro neatdotu.. Šādām mašīnām (labi uzturētām) vienmēr būs vērtība.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

dreamons rakstīja: Ja man būtu tiešām laba šāda celica, es viņu nekad par 1,6 tk eiro neatdotu.. Šādām mašīnām (labi uzturētām) vienmēr būs vērtība.

tad nevaries lieki un noperc no cilveka sho auto par 1600eiro, tad tev bus tada mashina un tu varesi uz vinjas visu muzhu sedet un domat ka vinja maksaa 8tk eiro 1600eiro ta tak smiekla nauda.

bet reala situacija ir taada, ka nevienam shadus auto nevajag. varu tev nosaukt 100 piemerus, kad cilveks grib pardot lidzigus spridzinamos, bet neviens neperk. mans pazinja pirms menesha savu audi S2, kuram tjipa vertiba ir 5000tk eiro pardeva par 2900eiro. tikai tapec, ka neviens nepirka. jo vienkarshi nepirka. jo nevienam nevajadzeja. visi tikai runa un sit uz pleca, oi vecit, kruta tachka, labaa tachka, bet pirkt neviens negrib, jo realas uztureshanas izmaksas shitadiem veciem aparaatiem ir paaraak nezheeliigas.

ATUS Reģ.: 09.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu nezin gan, man liekas ka autors ir kādus 4 gadus bijis ziemas miega. Tāda šādiem auto bija pirms gadiem 4. Un neviens vairs tadas negrib, jo par līdzigu cenu ir pieejamas krietni labakas. Un vienīgā atšķirība starp parasto turbo un sainz ir tikai interkūleris (parastai dzesējas ar gaisu).

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

ATUS rakstīja: .......Un vienīgā atšķirība starp parasto turbo un sainz ir tikai interkūleris (parastai dzesējas ar gaisu).

Ko?? Kas dzesējas parastai ar gaisu?? Tu maz zini,kas ir 'interkūleris'

Nu kā Tu nesaproti - sainz turbo versijā zem kapota sēž sainz un sprauslā virsū ūdeni uz radiatora!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

ATUS rakstīja: .......Un vienīgā atšķirība starp parasto turbo un sainz ir tikai interkūleris (parastai dzesējas ar gaisu).

Ko?? Kas dzesējas parastai ar gaisu?? Tu maz zini,kas ir 'interkūleris'

Taatad visiem kas nav nedz redzejushi nedz dzirdeejushi par Celicaam. Ja tajaa verkjii staav 3S-GTE motors, tas ir izstraadaats kopaa ar YAMAHA, vai arii tikai pie Yamaha. Un otrs uudens dzese interkuulers Celicaam paraadiiijaas tikai ap kaadu 93/94 vai kaut kaadu taadu gadu pirms tam bija gaisa dzeses interkuulers.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Nevaru izdomāt, pret ko mainīt, bet principā varu piedāvāt savu

Toyota Celica 1.6 STi 1992.g.

TA līdz 01.02.2008.

It kā viss ir labi.

Lielā alumīnija panna, sporta stūre.

Salons normāls.

Melna.

P.S. Prasās aizmugurējo bukšu maiņa - grab.

Ja kas: iauto@iauto.lv

Bildes:

www.iauto.lv/...

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Vai ta vecaa kantainaa ar bij sainsa celka?

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Tas par sludinaajumu: ss.ss.lv/...

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Ak tā ir kantainā? Nu, nu...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Vai ta vecaa kantainaa ar bij sainsa celka?

Godiigi - man ar shitaads jataajiens panesaas un IMO taadas nebija.

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

ATUS rakstīja: Nu nezin gan, man liekas ka autors ir kādus 4 gadus bijis ziemas miega. Tāda šādiem auto bija pirms gadiem 4. Un neviens vairs tadas negrib, jo par līdzigu cenu ir pieejamas krietni labakas. Un vienīgā atšķirība starp parasto turbo un sainz ir tikai interkūleris (parastai dzesējas ar gaisu).

pirms gadiem 4 parastais fwd maksaaja visamz 2000 ls, un tagad par parasto viens otrs prasa pat vairaak nekaa 2 keur, pasties sludinaajumus. kautkaa turaas cenas shitiem... pats briinos. kautgan nevar zinaat vai vinjus kaads arii nopeerk par to naudu.

btw viens no leetaakajiem uztureeshanaa shaadas jaudas, piedzinjas un legendu apviitajiem autinjiem. pagaidaam. kad izbeigsies taas vietas kur var remonteet tad laikam arii leetucis beigsies. alternatiiva ir evo vai impreza.

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Tas par sludinaajumu: ss.ss.lv/...

nee. 4x4 turbo bija, bet ne sainz..

nu par 4 paaudzi 2kls lai arii paarlasiits motors... pa traku.

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

hacis rakstīja:

ATUS rakstīja: Nu nezin gan, man liekas ka autors ir kādus 4 gadus bijis ziemas miega. Tāda šādiem auto bija pirms gadiem 4. Un neviens vairs tadas negrib, jo par līdzigu cenu ir pieejamas krietni labakas. Un vienīgā atšķirība starp parasto turbo un sainz ir tikai interkūleris (parastai dzesējas ar gaisu).

pirms gadiem 4 parastais fwd maksaaja visamz 2000 ls, un tagad par parasto viens otrs prasa pat vairaak nekaa 2 keur, pasties sludinaajumus. kautkaa turaas cenas shitiem... pats briinos. kautgan nevar zinaat vai vinjus kaads arii nopeerk par to naudu.

btw viens no leetaakajiem uztureeshanaa shaadas jaudas, piedzinjas un legendu apviitajiem autinjiem. pagaidaam. kad izbeigsies taas vietas kur var remonteet tad laikam arii leetucis beigsies. alternatiiva ir evo vai impreza.

es par 5 paaudzi. no 90 gada.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

hacis rakstīja:

kvatra rakstīja: Tas par sludinaajumu: ss.ss.lv/...

nee. 4x4 turbo bija, bet ne sainz..

nu par 4 paaudzi 2kls lai arii paarlasiits motors... pa traku.

Koroch uzmeteejs Dodu 250 ls

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

wot priduroksz, 1989gada edition CS nez waj pats CS zin par taada dizjperdelja esamiibu

a mosh tas pamulkjis pats vinju pircic kaa CS edition ?! :

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

T - G/A - M

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

dreamons rakstīja: Ja man būtu tiešām laba šāda celica, es viņu nekad par 1,6 tk eiro neatdotu.. Šādām mašīnām (labi uzturētām) vienmēr būs vērtība.

tad nevaries lieki un noperc no cilveka sho auto par 1600eiro, tad tev bus tada mashina un tu varesi uz vinjas visu muzhu sedet un domat ka vinja maksaa 8tk eiro 1600eiro ta tak smiekla nauda.

bet reala situacija ir taada, ka nevienam shadus auto nevajag. varu tev nosaukt 100 piemerus, kad cilveks grib pardot lidzigus spridzinamos, bet neviens neperk. mans pazinja pirms menesha savu audi S2, kuram tjipa vertiba ir 5000tk eiro pardeva par 2900eiro. tikai tapec, ka neviens nepirka. jo vienkarshi nepirka. jo nevienam nevajadzeja. visi tikai runa un sit uz pleca, oi vecit, kruta tachka, labaa tachka, bet pirkt neviens negrib, jo realas uztureshanas izmaksas shitadiem veciem aparaatiem ir paaraak nezheeliigas.

Nu man to visu vari nestāstīt- man pašam ir impreza GT. Es tikai pateicu savas domas. Turklāt es runāju par labiem eksemplāriem- šo neesmu redzējis.

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Joka pēc pamēģināju mobile.de atrast kādu veco turbo celicu un vienu atradu. Nu šāda varētu izskatīties laba celica un attiecīgi arī maksā:

www.mobile.de/...

xtreme21 Reģ.: 23.01.2007
0 0 Atbildēt

Klausieties tak! Ir dazhaadi cilveeki, un dazhaadas mashiinas - protams, ka shii nav 7dienas braukshanai uz baznicu vai restoranu un vecenes nokoljit ar butu gruti, bet par tadu cenu JAUDA!!! Mashiina domaata reaalai gaazeeshanai, jo iet vinja tieshaam labi...griezes moments slaveejams... Un no 90.g Carlos Sainz atshkiras tikai ar mazam nianseem... pat detaljas motoram der taas pashas... Un Jebi*0 ar aara mosh es labaak zinu, ka man ir tosols intercooleraa lejams!!!! Uz motora ar ir skaists uzraksts Twin Cam 2000 Turbo 16valve! Un Bessii aaraa tie jeelie komenti... kapec tie kuriem neinterese mainja vai shi auto pirkshana nevaretu pakluset.... Itka katram tada majas stavetu un visu par tadu zinatu.... Thnx

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Bet tad cieniits lielskungs d=st vajag ar meeru Carlos Sainz ibio - taam mashinam ir pavisam cita veertiiba, un prieksh taa kaada tev vinja ir( izskats utt) tagad cena nav pienjemama, tas nekas ka motoru varbuut arii esi pieklaajiigi sachiniijis - kautgan njemot veera tavu "pasacinju" sludeklii visticamaak arii peidzejosi pilnas ausis un realitaatee buusi bijis taa ka dabuji sliipeet galvu vai veel nez kaadas shaizes tev tur ar to motoru bija. Bet nu anyway havo fanu tirgojot to savu rulzi.

Citos apstaakljos un ja zinaatu ka neesi kaarteejais uzmeteejs es veel padomaatu - incee man vecaas TOYO, bet vot tikai tie citi apstaaklji = tam ka patreiz nav briiva pikja, tikai tik lai meenesi vareetu bez sapringuma dziivot un degvielu saliet patreizeejaa auto.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

xtreme21 rakstīja: Klausieties tak! Ir dazhaadi cilveeki, un dazhaadas mashiinas - protams, ka shii nav 7dienas braukshanai uz baznicu vai restoranu un vecenes nokoljit ar butu gruti, bet par tadu cenu JAUDA!!! Mashiina domaata reaalai gaazeeshanai, jo iet vinja tieshaam labi...griezes moments slaveejams... Un no 90.g Carlos Sainz atshkiras tikai ar mazam nianseem... pat detaljas motoram der taas pashas... Un Jebi*0 ar aara mosh es labaak zinu, ka man ir tosols intercooleraa lejams!!!! Uz motora ar ir skaists uzraksts Twin Cam 2000 Turbo 16valve! Un Bessii aaraa tie jeelie komenti... kapec tie kuriem neinterese mainja vai shi auto pirkshana nevaretu pakluset.... Itka katram tada majas stavetu un visu par tadu zinatu.... Thnx

mazaa nianse ir taada ka , pat nokauts,CS bez 10keur nau ieguustams . Manam DE radabeernam ( 25g.v.) ir CS , ielgi mekleets , pirkts 1/2nokauts pa 10keur Spaanijaa , pa otriem 10keur pacelts un sakjuuneets , tagad vinjam , celicaclub.de forumos piedaavaa ash 30+keur !!! un vinjsh nepaardod

taus pepelac ir laps 'gasiishanai', bet vinjsh nau CS un tamdeelj tu , par savu 'a lja 'tirgus Rumbula' ' fljuutiishanu , esi nopelniijis lielo FUI .

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti