nozagts sarkanais blox :(:(:(

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

ja kādam lēti piedāvā, tad iespējams, tas ir manējais

****** *****

Dexteru lūdzu izteiktiesar tēmu un bez d** šanas par SAAB un SAABistiem !!!

Kur meklēt, ja vispār

 
1 2 3 4
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Dīvaini tie sābi... NO sākuma vispār nevar saprast kas nozagts. Kas tas ir tāds? KAut kāds vadības bloks... un viņus zog?!?! Sviests...

Aizdedzes vadiiba ar bonusiem, ja atminja par sho teemu nevilj.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Neesmu iisti SAABos iedziljinaajies taapeec pajautashu - vai peec aareejam paziimeem var vispaar secinaat ka konkreetajam SAABam noteikti buus konkreetais bloks ???

nu visiem ejošiem 9000 NG viņš ir.. tipa - ja auto nestāv nedēļām vai mēnešiem nekustināts, tad visticamāk tā detaļa ir savā vietā un darba kārtībā

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

manējā, ja kas, bija pavisam jauna - nedēļu kā servisā apmainīta

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

900 NG ar visiem ir, tikai citam mells, citam sarkans. Laikam no 93. gada visiem tāc ir.

=>WALA

No ārpuses nepateiksi, kas zem kapota. Var gadīties mells un var gadīties sarkans...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja:

=>WALA

No ārpuses nepateiksi, kas zem kapota. Var gadīties mells un var gadīties sarkans...

Paldies tas bija tas kas inceeja, bet tad atkal jautaajums vai fendereeja tieshi sarkanos vai PO kaadus, ja tikai konkreetas kraasas - neshkjiet taa kaa bishku aizdomiigi - no kurienas taad infa par konkreetiem auto ?!?!?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

maksaa vinsh LJOTI daargi,jaamaina kaa paveiksies bet 1 X80 tk m nobirst regulaarii... nu i domaajiet...

zinot ka lielaako SAAB tirgus cena ir labi ja 2000 eiro(konkreeti Nez auto)... un bloka cena 30% auto cenas...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

9000 pēc 93 gada ir visiem un pagaidām tie 5 par kuriem es nu jau zinu bija tieši 9000 NG, Tie dizainiski atšķiras no 9000 OG - šaurākas lampiņas un reste... jā resti arī nop**juši

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Neesmu iisti SAABos iedziljinaajies taapeec pajautashu - vai peec aareejam paziimeem var vispaar secinaat ka konkreetajam SAABam noteikti buus konkreetais bloks ???

lasi, kas augstāk rakstīts - ar parasto bloku kapotam ir tikai krampītis.

kur sarkanais bloks, tur arī piekaramā atslēdziņa

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Man domāt ka jamiem PO kāds ir, jo izbeidzādzs gan melnais, gan sarkanais. Un cena gan jau ka līdzīga.

=>ursi

Nebeidzās jamie ik pa 80 tk. Jaunu netā pa kādiem 350 $ var atrast.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: maksaa vinsh LJOTI daargi,jaamaina kaa paveiksies bet 1 X80 tk m nobirst regulaarii... nu i domaajiet...

zinot ka lielaako SAAB tirgus cena ir labi ja 2000 eiro(konkreeti Nez auto)... un bloka cena 30% auto cenas...

Sipec Rashodnaja detalj, kas maksaa shitadu pikji + tik regulaari jaamaina. Nee nu lab, arii japaanjiem rez daljas nau letas, bet nu ka shitaa ?!?!?!?

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: 9000 pēc 93 gada ir visiem un pagaidām tie 5 par kuriem es nu jau zinu bija tieši 9000 NG, Tie dizainiski atšķiras no 9000 OG - šaurākas lampiņas un reste... jā resti arī nop**juši

Man kaut kad ap 2002. gadu 9000 OG pa divi lāgi visas lampas ar restēm izspēra.

Protams, ka nevienu vainīgo neatrada...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Man domāt ka jamiem PO kāds ir, jo izbeidzādzs gan melnais, gan sarkanais. Un cena gan jau ka līdzīga.

=>ursi

Nebeidzās jamie ik pa 80 tk. Jaunu netā pa kādiem 350 $ var atrast.

Ak tad te atkal jaapateicas muusu miiljajaam tirgus iipatniibaam, ka viss maksaa kosmosu.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: saapu pretaizdzīšanas iekārta. tāds sūdeklis, kuru pieskrūvē pie priekšējā riteņa. parasti tādus lieto minicipālie, bet sāp1stiem ar tādi patīk

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

spriedelē ne spriedelē tak viss skaidrs - šitie fenderētāji ir saistīti ar jūsu šrotmobiļu servisiem. nav tik daudz caurumu, kur gar sābiem grābstītos. rumbulas torgašiem vairāk interesē auži un pasāti.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Ursis kaut ko drusku pārspīlē. Pirms nedēļas pirku par precīzi 182 Ls. Man sanāk tikai 6%

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

ursis rakstīja: maksaa vinsh LJOTI daargi,jaamaina kaa paveiksies bet 1 X80 tk m nobirst regulaarii... nu i domaajiet...

zinot ka lielaako SAAB tirgus cena ir labi ja 2000 eiro(konkreeti Nez auto)... un bloka cena 30% auto cenas...

Sipec Rashodnaja detalj, kas maksaa shitadu pikji + tik regulaari jaamaina. Nee nu lab, arii japaanjiem rez daljas nau letas, bet nu ka shitaa ?!?!?!?

Nu kā šitā var? SAAAAB ar japošku salīdzināt!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

ursis rakstīja: maksaa vinsh LJOTI daargi,jaamaina kaa paveiksies bet 1 X80 tk m nobirst regulaarii... nu i domaajiet...

zinot ka lielaako SAAB tirgus cena ir labi ja 2000 eiro(konkreeti Nez auto)... un bloka cena 30% auto cenas...

Sipec Rashodnaja detalj, kas maksaa shitadu pikji + tik regulaari jaamaina. Nee nu lab, arii japaanjiem rez daljas nau letas, bet nu ka shitaa ?!?!?!?

Intereses pēc ieskatījos servisa vēsturē. iepriekšējo reizi blox ir ticis mainīts 1998 gada10.08 E un S. Toreiz par 138 Ls + PVN

Tā kā - pat ne 10 gadus nepavilka

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

WALA rakstīja:

Sipec Rashodnaja detalj, kas maksaa shitadu pikji + tik regulaari jaamaina. Nee nu lab, arii japaanjiem rez daljas nau letas, bet nu ka shitaa ?!?!?!?

Nu kā šitā var? SAAAAB ar japošku salīdzināt!

A juus piespiezjat saabus razjot japaanjiem Japaanaa un mazaak sexa ar auto jums buus

Soryy par offtop.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Ursis kaut ko drusku pārspīlē. Pirms nedēļas pirku par precīzi 182 Ls. Man sanāk tikai 6%

varbūt tu pārspīlē sava auto vērtību ?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Nezinite rakstīja: Ursis kaut ko drusku pārspīlē. Pirms nedēļas pirku par precīzi 182 Ls. Man sanāk tikai 6%

varbūt tu pārspīlē sava auto vērtību ?

es nezinu cik viņš maksā - neplānoju ne pirkt ne pārdot. rēķināju pēc Urša cipara, bet - varbūt nepareizi... nezinu

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Nezinite rakstīja: Ursis kaut ko drusku pārspīlē. Pirms nedēļas pirku par precīzi 182 Ls. Man sanāk tikai 6%

varbūt tu pārspīlē sava auto vērtību ?

200 ls un max 1400 ls auto... nu labi esmu biski kjuudiijies,bet proporcija vienalga briesmiiga...

vienalga lidzjutibas,lai tiem zagljiem..... !

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Intereses pēc ieskatījos servisa vēsturē. iepriekšējo reizi blox ir ticis mainīts 1998 gada10.08 E un S. Toreiz par 138 Ls + PVN

Tā kā - pat ne 10 gadus nepavilka

Nju ta jau tik traki nemaz nau, es tik nezinu tos juusu SAABistu videejos gada teerinjus uz apkopeem + kilometraazjas, lai speetu buut kaut cik objektiivs.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nu ja nevis latos bet auro bet ne par to staasts.

www.autonet.lv/... kaa piemeers.

TaBu Reģ.: 04.09.2004
0 0 Atbildēt

Kad manējam tas sarkanais nosprāga(dzīvoju neRīgā) elehtriķis ieteica "Čaļus"(pcn'i odnako) kas paskatīsies ko tev vajag un tad pāris dienu laikā dabūs!!!! Pateicos un atteicos un E&S tad bija 147 Ls(nez cik maksāja bet tik man elehtrikis paprasīja kopā ar darbu, un veco bloku atdeva). Stulbums... nu ja savos krajos dzirdēshu ko par plashu bloku piedāvājumu ... kapzdec viniem!!!! Mlja!!!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

TaBu rakstīja: Kad manējam tas sarkanais nosprāga(dzīvoju neRīgā) elehtriķis ieteica "Čaļus"(pcn'i odnako) kas paskatīsies ko tev vajag un tad pāris dienu laikā dabūs!!!! Pateicos un atteicos un E&S tad bija 147 Ls(nez cik maksāja bet tik man elehtrikis paprasīja kopā ar darbu, un veco bloku atdeva). Stulbums... nu ja savos krajos dzirdēshu ko par plashu bloku piedāvājumu ... ka******* viniem!!!! Mlja!!!

ui!

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti