Bēdīgā Sierra

juriz Reģ.: 09.06.2001

Pie Mellužu pasta Jūrmalā jau vismaz mēnesi stāv balts Ford Sierra pikaps. Sākumā sētnieki krāmēja sniegu virsū. Tagad jau ir izdauzīti logi.

Ā, valsts reģitrācijas numurs FH 4406

 
taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Oj, tad re, kur es Jāņos biju… tūlīt savākšu!

Kredoxiite Reģ.: 25.10.2003
0 0 Atbildēt

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja: Ford Sierra pikaps. Sākumā sētnieki krāmēja sniegu virsū. Tagad jau ir izdauzīti logi.

Meklē saimnieku un mēģini iemainīt pret savu Clio, nenožēlosi!

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Varbūt iAuto.lv redakcija var pievērst uzmanību lietotājam Cartman_626, par neētisku attieksmi pret citiem vortāla lietotājiem.

Atvaino, bet, ja pats vari atļauties nopirkt vecu Mazda 626, kura pēc manas pieredzes noteikti nav labāka par manu Renault, tad neizsaki šadās piezīmes. Katrā gadījumā es nenosodu to, ka nevari atļauties kaut ko labāku par to auto kas tev ir, un novēlu tev kādreiz nopirkt pavisam jaunu auto, un tādu, kas saskan ar tavā miespējām un vēlmēm (gan jau arī tā Mazda tāda ir).

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja: Varbūt iAuto.lv redakcija var pievērst uzmanību lietotājam Cartman_626, par neētisku attieksmi pret citiem vortāla lietotājiem.

Atvaino, bet, ja pats vari atļauties nopirkt vecu Mazda 626, kura pēc manas pieredzes noteikti nav labāka par manu Renault, tad neizsaki šadās piezīmes. Katrā gadījumā es nenosodu to, ka nevari atļauties kaut ko labāku par to auto kas tev ir, un novēlu tev kādreiz nopirkt pavisam jaunu auto, un tādu, kas saskan ar tavā miespējām un vēlmēm (gan jau arī tā Mazda tāda ir).

nebrauc virsū kartmenam......

viņa sapņu mašīna ir 1.1 16v clio

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

stulbenji

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

tas siers tur staav un nevienam xavot neprasa , naw 'pa kaajaam' , cartmans protams ira iiblis , bet ar ko tu labaaks ? padalies nosleepumaa ?

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja: Varbūt iAuto.lv redakcija var pievērst uzmanību lietotājam Cartman_626, par neētisku attieksmi pret citiem vortāla lietotājiem.

Atvaino, bet, ja pats vari atļauties nopirkt vecu Mazda 626, kura pēc manas pieredzes noteikti nav labāka par manu Renault, tad neizsaki šadās piezīmes. Katrā gadījumā es nenosodu to, ka nevari atļauties kaut ko labāku par to auto kas tev ir, un novēlu tev kādreiz nopirkt pavisam jaunu auto, un tādu, kas saskan ar tavā miespējām un vēlmēm (gan jau arī tā Mazda tāda ir).

Diemžēl redakcija nespēj lasīt visus forumus...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

shearer rakstīja: stulbenji

Redzēju tavu imprēzu. Labs uzraksts aizmugurē "Little on the board".

nee, tad tas nebiju es man tur ir uzraksts "natuerlich mit allrad"

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja: Varbūt iAuto.lv redakcija var pievērst uzmanību lietotājam Cartman_626, par neētisku attieksmi pret citiem vortāla lietotājiem.

Vai Tu tiešām domā, ka redakcijai vai man vajag vienam otra uzmanības? Savus praidista jociņus ej bīdi pie sev līdzīgajiem!

Un tas, ka man bildēs ir attēlota ne tā svaigākā mašīna, nekādi netraucē man ierīvēt Tev degunā pamatotu viedokli par Tavu brīnumu.

Un liec sierras mierā, viņai vārsti vienkārši izlīduši pasauļoties, pavasaris pienācis.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pisec

iauto topiki par peldošiem opeļiem un veciem sieriem ļoti ātri aiziet pilnīgā sviestā.

kādam sociologam studentam būtu laba tēma bakalauram

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti